NFS Porsche Unleashed 2000

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    mi`am luat din alta parte, de pe strong jocu' .. insa imi da eroare : send error report/ don't send..ce sa-i fac ? dupa 2 curse mi s-a intamplat asta
    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

    Comment


    • #17
      hai ca l`am luat si eu , sa vad cum sta treaba cu el si va caut sa facem retea.

      Comment


      • #18
        merge deocamdata, mai joc un pic sa imi revin ca nu l-am mai jucat de vreo 3 ani de cand l-am terminat, si dupa vine sa ne intrecem
        :P
        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

        Comment


        • #19
          Nu uitati va rog de patchul pentru xp.....Si cred ca ar trebui sa stabilim o zi si o ora la care sa ne adunam toti sa jucam....Nasol e ca nr maxim de jucatori in multiplayer e de 8.
          Cu erorile nush ce sa zic.....eu cu imaginea de cd pe care o am si cu patchul respectiv n-am avut nici o problema pana acum....Ma mai scoate si pe mine uneori din joc, da rar de tot. Sa auzim numai de bine.
          Astept propunerile voastre cu ora si ziua.
          To be or not to be....???

          Comment


          • #20
            Am si eu jocul asta dar se vede super naspa grafica interiorul se vede foarte urat am o placa video "NVIDIA GeForce 7300 GT" inainte aveam un jaf de calculator si pe ala se vedea foarte bine grafica....intrebarea ma este: De ce se vede foarte urat pe o placa video "bunicica" si pe o placa video fff proasta se vede bine???

            Comment


            • #21
              Originally posted by ion_daniel View Post
              Am si eu jocul asta dar se vede super naspa grafica interiorul se vede foarte urat am o placa video "NVIDIA GeForce 7300 GT" inainte aveam un jaf de calculator si pe ala se vedea foarte bine grafica....intrebarea ma este: De ce se vede foarte urat pe o placa video "bunicica" si pe o placa video fff proasta se vede bine???
              Grafica interiorului e facuta sa suporte doar anumite rezolutii(la nivelul anului 2000) cu cat rezolutia este mai mare cu cat interiorul se vede mai prost.
              Pe mine unul nu ma deranjeaza aspectul asta.
              To be or not to be....???

              Comment


              • #22
                un sfat va rog: ce sa-i fac masinii asteia din poza sa mearga si ea ca o masina, mai mult de 160 nu merge. sa ii skimb injectoarele? ))))

                i-am pus tot sport , tot ce este de vanzare dar tot lenesa abia abia am castigat cursa , noroc ca astia pun frana in curbe eu acceleratia non stop )
                Attached Files
                " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                Comment


                • #23
                  Originally posted by tzony_18 View Post
                  un sfat va rog: ce sa-i fac masinii asteia din poza sa mearga si ea ca o masina, mai mult de 160 nu merge. sa ii skimb injectoarele? ))))

                  i-am pus tot sport , tot ce este de vanzare dar tot lenesa abia abia am castigat cursa , noroc ca astia pun frana in curbe eu acceleratia non stop )
                  Nu poti sa-i faci nimic, doar sa schimbi la car setup:
                  SHOCKS - RIDE HEIGHT : MINIM
                  SHOCKS - STIFFNES: MAXIM
                  SHOCKS TRAVEL: MAXIM
                  TOE IN: NU POT SA TE AJUT AICI, SA TE AJUTE CINE STIE
                  PRESIUNEA IN PNEURI LA MAXIM
                  To be or not to be....???

                  Comment


                  • #24
                    Aia de felul ei nu merge prea tare,,,cred ca o data am luat 200+ km/h in Zona Industriala...ala e traseul in care poti prinde viteza cea mai mare...mai mare decat pe AutoBahn
                    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                    Comment


                    • #25
                      in sfarsit am scapat de aia, dupa 2 curse la care m-am rugat sa mearga mai mult de 150-160..si a mers, a ajuns la 170 ))

                      acu m-am reprofilat, carrera rs 2.7 modificat doar la motor.prenuri si alea alea nu le-am modificat, insa nu imi place ca in curbe se duce ca o barca )
                      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                      Comment


                      • #26
                        Da nu intrati si voi pe hamachi?
                        Sa facem o cursa-doua?
                        Retea: comiflor, parola: 1234. Va astept.
                        Deocamdata suntem doar eu, AleXpeed si ladder1
                        darkside vad ca esti bine documentat in domeniu....te astept pe hamachi, poate reusim sa facem o cursa, intr-un cuvant te provoc :P
                        Last edited by comiflor; 29 June 2009, 16:22.
                        To be or not to be....???

                        Comment


                        • #27
                          Fara sa exagerez, am jucat Porsche mii de ore. Momentan n-am jocul pe PC...o sa-l descarc cand prind ceva timp, da-mi 3-4 zile sa-l termin ca sa-mi tunez eu masinile pe care le stiu si jucam
                          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                          Comment


                          • #28
                            Stii ce te rog? Daca cauti, cauta imaginea de cd si instaleaza si patch-ul de care v-am zis...Ca AleXpeed are folder gata instalat si nu merge sa joc cu el...
                            Daca vrei salvare cu masinile tunate....zi-mi un nik pe care vrei sa-ti fac o salvare cu masinile de la evolution si bani si le tunezi tu cum vrei dup-aia. Imi dai un pm cu adresa de mail.
                            Last edited by darksid3; 29 June 2009, 17:34.
                            To be or not to be....???

                            Comment


                            • #29
                              Exista doua variante...NFS Porsche 2000 si NFS Porsche Unleashed. Eu am jucat pe cel 2000...merg astea 2 in retea?Nu-mi dau seama ce difera
                              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by comiflor View Post
                                Imi pare rau ca nu-ti merge D-Fens, eu si prietenii carora le-am instalat jocul n-au nici o problema. Incearca sa cauti pe retea imagine de cd....si apoi instalezi patchul de care am zis mai sus.
                                ...Apropo ce sistem de operare ai?
                                Windows xp service pack 3.Jocul l-am avut pe un cd mai vechi,am instalat si patch-ul dat de tine si tot nu vrea.Am vazut ca ai dat cuiva un link(torrent) sa descarce jocul,am incercat dar nu stiu unde sa-i dau download.
                                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google