NFS Porsche Unleashed 2000

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Marx. Sa ii faci grafica pozei de diamentrul unui monitor 1024x1028 parca, de-aia se vede asa mica. Ca sa fie Gulliver, trebuie ca masina sa aiba o antenuta!
    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

    Comment


    • Autobahn - 02:11.75 cu Gt1. La treabaa...

      Voi incerca sa bat 02:10...

      Nu stiu de ce am grafica asa mica in paint desi eu in joc am 1024 cu 1028.
      Attached Files
      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

      Comment


      • gt1 nu are antenuta.

        Comment


        • Gata cu joaca baieti! Am pierdut o zi din concediu in fata pc-ului dar rezultatele sunt pe masura. Fara Gulliver sau altceva. Masina 911 din 2000, cea preparata de porsche.
          Attached Files

          Comment


          • cum adica cea preparata de porsche ? de unde ?

            Comment


            • 911 turbo. Aia pe care ti-o da dupa factory driver. Cea rosie cu stikere porsche.

              Comment


              • dupa ce termini tot factory driver ? eu nu pot sa trec de proba cu 180 grade

                Comment


                • pai am bagat crac-ul ala de la tine si mi-a dat si masina asta. Oricum terminasem si factory driver mai demult, dar pe alt nume.

                  Comment


                  • Cum ai scos tu timpii aia cu masina aia? Mi se pare mai praf decat 911 turbo 996 modificat cu piese, iar decat 993 nu mai zic... . O sa-mi reinstalez windowsul de pe calculatorul meu ca iar face figuri si apoi iar ma bag sa joc.

                    2:06 pe Autobahn.....vai, o sa stau 3 zile si tot bat timpul.
                    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                    Comment


                    • Mie mi se pare cea mai buna. Ia virajele bine si se duce pana la 320 km/h. Mie cea din 95 nu-mi place pe viraje.
                      Spor la doborat de recorduri!

                      Apropo e identica cu 911 turbo 996. Plus ca am mai modificato.

                      Comment


                      • nici astia de pe net nu au scos atat. recordul suprem este 2:08. GT1 se duce in 360 370

                        Comment


                        • Cursa a fost backward, mers numai pe sus si masina fara downforce. Trei ore mi-a luat chestia asta!
                          Nu am parole, nu am nimic. Si pana la urma e un simplu joc!

                          Comment


                          • Pai nu e tot una. Scoate un timp pe Autobahn forward, traseul standard si apoi vorbim. Cum sa scoti 2:06 cu o masina mai slaba. Daca tu scoti sub 2:10 pe autobahn pe forward cu 911 turbo eu imi dau demisia).
                            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                            Comment


                            • alexe 2:10 este fffffff greu. au abia am atins 2:11. este crunt de greu

                              Comment


                              • Stiu ca 911-le turbo Factory driver are mai putine modificari decat un 996 care il fac blana, se simte si in mers ca trage mai greu, si Alin scotea 2:06 pe Autobahn) e frumos? Asa pe forward sunt curios cat scoate.
                                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google