Niste Joculete Ptr Un Pc Slabut.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Niste Joculete Ptr Un Pc Slabut.

    Salut tuturor
    Am creeat acest topic(sper sa numai fie vreunul din cate am vazut) pentru a ma ajuta sa imi caut si eu niste joculete ptr un pc mai slab

    deci:
    Procesor Amd Sempron(tm) Procesor Le-1200 2,1ghz
    3,37Gb Ram
    Placa video Ati Radeo xpress 1250

    Sunt la tara si nu prea am ce sa ma joc pe el.Asa ca imi puteti da niste sfaturi?

    Mersi mult!

  • #2
    Solitaire )

    Poti cauta in magazine de profil dvd-uri cu jocuri... Luasem eu pentru cineva parca de la mediagalaxy un dvd cu vreo 300 de jocuri... dar te plictisesti repede de ele

    Comment


    • #3
      Counter Strike...)
      MY CLA

      Comment


      • #4
        Originally posted by skandal View Post
        Solitaire )

        Poti cauta in magazine de profil dvd-uri cu jocuri... Luasem eu pentru cineva parca de la mediagalaxy un dvd cu vreo 300 de jocuri... dar te plictisesti repede de ele
        Pai pe pc-ul asta varza ca altfel nu-l pot numi pot spune ca am jucat fifa 07-08 Nfs carbon-most wanted asa mai maricele

        Comment


        • #5
          NFS underground 1,2 Medieval Total WAR, Rome total war ( ultimul ti-l recoamnd mai mult), painkiller, punisher, project IGI2, call of dutty 1 si 2, Medal of honor cu toate addonurile, si lista poate sa continue. Zi ce vrei sa joci: strategii, shootere, adventure.
          soselele din România au prea putin RAM si video pentru NFS

          Comment


          • #6
            Originally posted by Spiku View Post
            Salut tuturor
            Am creeat acest topic(sper sa numai fie vreunul din cate am vazut) pentru a ma ajuta sa imi caut si eu niste joculete ptr un pc mai slab

            deci:
            Procesor Amd Sempron(tm) Procesor Le-1200 2,1ghz
            3,37Gb Ram
            Placa video Ati Radeo xpress 1250

            Sunt la tara si nu prea am ce sa ma joc pe el.Asa ca imi puteti da niste sfaturi?

            Mersi mult!
            GTA 4

            Age of Empires 2 si Age of Empires 3

            Need for Speed Most Wanted

            Counter Strike

            Air Conflicts (joc cu avioane cu grafica super si cerinte hardware foarte mici)
            Logan GPL 1.4

            Comment


            • #7
              Originally posted by mocanuba View Post
              NFS underground 1,2 Medieval Total WAR, Rome total war ( ultimul ti-l recoamnd mai mult), painkiller, punisher, project IGI2, call of dutty 1 si 2, Medal of honor cu toate addonurile, si lista poate sa continue. Zi ce vrei sa joci: strategii, shootere, adventure.
              Eu as vrea ceva aventura sau ceva curse cu tunning sa imbunatatesti masina cam in genu Nfs porsche 2000 dar ala nu imi merge ca sunt pe xp si na

              Oricum celor care au postat le multumesc de ajutor

              Comment


              • #8
                nfs iti merg toate inclusiv nfs 2. presupun ca vrei de la "pescarie", iar in cazul asta cauta pe site-urile dedicate. cauta jocuri "oldies", desi la sistemul tau merg destule din jocurile anilor 2008-2010.

                Comment


                • #9
                  Originally posted by razvanamza View Post
                  nfs iti merg toate inclusiv nfs 2. presupun ca vrei de la "pescarie", iar in cazul asta cauta pe site-urile dedicate. cauta jocuri "oldies", desi la sistemul tau merg destule din jocurile anilor 2008-2010.
                  Salut,nu am inteles faza cu pescarie..Nu merg uite am incercat spider-man 3 nu merge...Nfs Shift mi se face imaginea neagra..Sau o solutie sa fac nfs porsche 2000 sa mearga stiti?

                  p.s chiar acumo sa mauit la jocuri din 2008-2010

                  Comment


                  • #10
                    Shift nu imi merge mie perfect pe un calculator cat de cat bun, nu are cum sa mearga pe rasnita aia. No offence. Nfs Undercover ai incercat ? Desi nici ala nu cred ca ar merge.
                    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by kubala7 View Post
                      Shift nu imi merge mie perfect pe un calculator cat de cat bun, nu are cum sa mearga pe rasnita aia. No offence. Nfs Undercover ai incercat ? Desi nici ala nu cred ca ar merge.
                      Sincer?nu am incercat ca am vzt ca are cerintele mari

                      Comment


                      • #12
                        Daca ai net bun, descarca ce joc vrei si vezi cum se misca. Daca te iei dupa cerinte nu te mai joci nimic:-j.

                        Comment


                        • #13
                          exact, eu jucam acum ceva timp pe un pentium 3 de 733Mhz, cu placa video de 32MB si 256MB ram... Jucam NFS Most Wanted si Fifa 07 toata lumea era mirata
                          Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                          Comment


                          • #14
                            o sa incerc sa imi iau undercover.Sa vedem ce o iesii

                            Comment


                            • #15
                              nfs underground am jucat pe p2 cu 256 de ram si placa video tnt2.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google