noul golan...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • noul golan...

    salut!

    astept sa imi vina si mie loganelul Abs+, culoarea fiind acel gri de la prestige si as dri sa incep cu niste modificari interiore(lumini,cotiera,folie,sistem audio...) si daca stau bine cu banii sa nu uit si de niste jenti si am gasit ceva pe okzii.ro!ce ziceti de pret,calitate,model?imi place modelul 4 si ar da bine cu griul masinii nu??k marime sunt omoloate k nu jtiu dimensiunea celor standarde si sa recunosc ni nu prea ma pricep foate bine!:d urmeaza sa iau legatura si cu vanzatorul!pentru aceste genti este necesar sa mai schimb si cauciucurile?daca da,ce miati recomanda,chiar si alte jenti,la un pret rezonabil! debia astept sa imi vina golanu si sa incep cu "maruntisurile":d http://www.okazii.ro/catalog/3184422...html#div_photo
    Last edited by dany_6900; 7 October 2007, 16:43.

  • #2
    pozele sunt cu titlu informativ k sunt in 5 prezoane,am gasit printrun mesaj ....

    Comment


    • #3
      am eu niste jante de vanzare mak-uri intra pe linku meu

      Comment


      • #4
        astea sunt
        Attached Files

        Comment


        • #5
          Mi-e imi plac 3,6 si 9 la ce pret sunt lucio gentile tale ?

          Comment


          • #6
            le dau cu 35o E

            Comment


            • #7
              acum in asteptarea loganului si inaintea tuturor micilor modificari ma gandesc si la intretinere!ce benzina folositi?ce ulei folositi k sper k nu are prea mult uleisi cand o sa am prima revizie si primul drum la service?

              Comment


              • #8
                la benzinare reviziile sunt din 15000 in 15000 km.uleiul difera,poti baga dacia oil de la ei sau te poti duce u cu uleiul tau daca il primesc.
                sigpic........restul e NoSpeedLimit

                Comment


                • #9
                  gataaaa..logan rezervat Abs+ fara AC...pacat pt 600E:d dar daca nu a mai avut mama anuti (platita cash cu avans) !
                  ma multumesc si cu acest efort facut de mama! pentru un (!) ca mine zic ca e de ajuns!!debea astept 5 noiembrie\/
                  cica AC pus dupa aceea ajunge la 2500-3000E oare care o fi nebunul?:d

                  Comment


                  • #10
                    lasa frate ca eu am vrut sa-mi pun ABS-ul si m-au terminat ia cand mi-au zis ca trebuie sa schimb planetare,discuri de frana si toata electronica.
                    sigpic........restul e NoSpeedLimit

                    Comment


                    • #11
                      pacat ca nu ai putut lua si AC-ul,uitate aici poate te lamuresti cum e cu montatul AC-ului dupa.

                      Comment


                      • #12
                        nu se merita dupa aceea....oricum nu o sa mai am posibilitatea ...ori il vand in 2-3 ani si iau altceva ori mai merg asa

                        ce tipuri de covorase imi recomandat??cauciuc,textil,aluminiu??Cele de la reprezentanta sunt bune?intra la fix...la ce pret sunt? vreau sa nu alunece si sa fie comod....ce recomandati?un site ceva de unde as putea comanda si cu modelul...??mersi

                        oare s-ar potrivi acest model?cum vi se pare??
                        Last edited by andrei; 9 October 2007, 18:43.

                        Comment


                        • #13
                          intrebai pe undeva pe aici cit te costa inmatricularea,pe mine ma costat 90 ron numerele rosii,280 ron rca-ul pe un an astea le platesti cind ridici masina,taxa de prima inmatriculare 564 ron pt. 1,4 vezi sa mentionezi cilindrea exacta a motorului adica 1390 cmc nu 1400 ca mai dai niste bani degeaba,numere preferentiale 85 ron,securizare carte identitate 12 ron,taxe pt. talon 80 ron,cam atit mai gasesti informatii si aici.
                          cit priveste montarea liniei audio ca presupun ca daca nu ai luat AC nu ai luat nici rcd-ul de la optionale gasesti informatii aici.

                          incearca sa nu mai postezi consecutiv foloseste butonul EDIT

                          Comment


                          • #14
                            asa si un model de sonorizare???am sa caut si eu ceva pe situri si am sa dau linkul!!
                            ce diametru trebuie pentru boxele fata si boxele spate?

                            Comment


                            • #15
                              eu unu tias recomanda covorasele acelea cu bordura originale de logan ptr ca din cate am vazut se fixeaza bine si eu cred ca o sami iau cand imi vine mcv-u...
                              oricum nu te grabi cu accesorile
                              vezi ceti da dealerul... daca vezi ca zice buna ziua la revedere dabia atunci le cumperi... astia in ct asa procedeaza te lasa sa cumperi si uni saraci cumpara ca ``calicii`` din prima de toate si dupaia dealerul pai ce sa va dam cadou??? hai poftim un breloc

                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google