Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ca cica sedinta s-a incheiat...si nu s-a emis. Sau n-am citit eu bine?

    Deci...se pare ca din ultimele informatii care cica sutn destul de optimiste...rabla incepe prin 10 iunie...dar nu se specifica anul.
    Last edited by bolovan; 18 May 2016, 16:51. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • Au zis astazi la stiri ca o sa inceapa RABLA pe 6 iunie...deci mai avem de asteptat destul...din pacate, si cred ca e oficial din moment ce au zis la stiri...

      Comment


      • Deci, cica astazi se semneaza ordinul de ministru, luni icep inscrieriile pt vanzatori/centrele remat. Dureaza cam 7-10 zile pana se valideaza, 5 zile pt contestatii...dupa care isi dau drumul...pardon...ca n-au baut bere...dau drumul la rabla. Deci da...aprox 6-13 iunie. Cel mai probabil pe 13.

        Comment


        • Nu stiu prin orasele voastre, dar la mine in Cluj asa bogati is oamenii ca un singur anunt de tichet rabla exista pe olx )

          Comment


          • Eu am vorbit cu dealer-ul si a zis ca o sa imi gaseasca el.

            Comment


            • Iti gaseste el cu 2500 lei. 1000 de lei ii da proprietarului si 1500 isi opreste el.

              Cauta si negociaza singur. O sa iesi mai bine la bani.
              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

              Comment


              • Mi-a zis ca o sa fie cam la 300 de euro. O sa trec sa vorbesc sa nu se trezesca sa imi zica de 500 de euro ca asa imi caut eu...

                Comment


                • Eu am cumparat in august 2015 tichet de la dealer cu 1500 ron.

                  Comment


                  • Am fost sunat de dealer si mi-a zis ca s-a prelungit termenul si ca dupa 13 iunie pot lua masina. Ticket am gasit cu 1500 lei.

                    Originally posted by vitriol View Post
                    Iti gaseste el cu 2500 lei. 1000 de lei ii da proprietarului si 1500 isi opreste el.

                    Cauta si negociaza singur. O sa iesi mai bine la bani.
                    Mie mi-a gasit cu 1500 lei
                    Last edited by MihaiiahiM; 19 May 2016, 12:17. Reason: Automerged Doublepost
                    sigpic

                    Comment


                    • La 1500 e ok.

                      Deci undeva la jumatatea lunii iunie o sa ne luam masinile...din pacate
                      Last edited by danutz89; 19 May 2016, 12:42. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Teoretic, cam prin 10 iunie (cam 3-5 zile pana se aproba dosarul). Si mie tocmai mi-a ajuns masina Sambata am sa merg sa-i fac poze. Macar atat, pana pot sa o ridic. Aproape ca-mi pare rau ca m-am poticnit in rabla asta de program...aaaa...pardon...programul rabla.

                        Comment


                        • Promoție de vara Dacia, nu știu unde sa-l incadrez exact.
                          Attached Files

                          Comment


                          • Pai cu un spray de 25 de lei mi-am igienizat masina si cele 2 AC-uri din casa.

                            Comment


                            • Si mie mi-a ajuns masina, e la dealer din aprilie, dar cu programul asta ba ca incepe la inceputul lui aprilie ba ca la jumatatea lunii ba ca la inceputul lui mai si tot asa, si acum asteptam si gata...

                              Comment


                              • Am sunat la AFM si mizau spus ca incepand cu data de 6 iunie se vor primi dosare. Deci, cel mai probabil, incepand cu 10iunie putem ridica masinile.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google