Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu am stat intr-una dasta la mall, era full cu motor de 1.4. când mi-a zis tipa ca e 14 mii am refuzat sa cred asa ceva, am zis ca nu stie ea ce vorbeste/vinde mie mi-a placut tara mult: scaune incalzite si ventilate; scaune excelente, foarte confortabile, bord calumea, chedere duble pe portiere, foarte tare masinuta, pasaje roti complte inchise si pe fata si pe spate, jante pe 16 din aliaj, faruri cu lupa, led pe drl, stopuri full led, f faina masina

    sa vedem ce promotii vor fi in toamna +/- de blackfriday... ori cu rabla ori fara rabla, la altii discounturile aduc preturile intr-o zona confortabila

    mie momentan imi place fiat tipo, mi se pare ca are o ”silueta” foarte eleganta, zvelta, dotari decente la un pret la fel de decent; comparativ cu Hyundai i30 de ex, hyundaiu e peste, adevaru e ca la pretu asta de 14 mii, cu dotarile pe care le are,hyundaiu bate tot, mai putin la design...
    Last edited by cristi....; 5 June 2016, 18:06.

    Comment


    • Cristi, pai du-te si ia-o!

      Am inteles ca ai vrea sa schimbi masina, asa ca nu mai astepta sa apara faceliftul de la Dacia.

      Comment


      • Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare
        Dacia Logan II
        sigpic

        Comment


        • o voi schimba dar in toamna, pana atunci ii mai fac o revizie la cea actuala

          astept si faceliftu de la dacia, mai mult de curiozitate, oricum nu cred ca in ipoteza in care s-ar lansa si ar veni cu niste imbunatatiri demne de luat in seama ar incepe livrarile tot de anu asta in plus s-ar putea sa fie o problema cu perioada de asteptare, e posibil sa-mi schimb locatia de la job, ceea ce va implica naveta intre 2 orase si...ar fi cam nasol cu trenu/microbuzu

          Comment


          • Salutare baieti! Cam asa arata noul sandero prestige care este echipat cu cv easy-r!

            13396723_968998656550237_558240962_o.jpg

            13351016_968998653216904_1675627766_o.jpg

            Comment


            • interesanta si culoarea asta... nu pare sa arate chiar atat de rau in lumina soarelui

              imi place contrastul oglinzilor , cu gri satinat, presupun ca carcasa oglinzilor vine in culoarea asta indiferent de culoarea caroseriei, nu? i-ar fi stat bine si cu jantele pe 16 de tabla cu capace...dar de.., merge si asa; cel putin castiga pe partea de consum, dinamica si confort rulare (talon mai mare, amortizare mai buna a denivelarilor) + uzura mai mica in articulatii fiind mai usoare astea pe 15

              pe stalpi are cumva un stripping glossy sau e tot culoarea masinii? nu-mi pot da seama...
              Last edited by cristi....; 5 June 2016, 19:56.

              Comment


              • E chiar frumoasa culoarea, in realitate se vede si mai bine... Cat despre jantele pe 16', au fost scoase si vine automat cu jante de aliaj pe 15' in varianta prestige. Pe stalpi nu are stripping glossy, sunt in culoarea masinii.

                Da asa vin oglinzile in varianta prestige, numai pe gri...
                Last edited by danutz89; 5 June 2016, 20:08. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • Oglinzile sunt normale, doar capacele sunt de SL10(Dacia 10 ani) european, o căruță de bani(sunt diponibile ca accesorii și oricine le poate monta contra 100e)
                  Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                  Comment


                  • Tocmai ca nu mai sunt jantele pe 16' si nici acele capace pe prestige, varianta asta vine acum cu jante de aliaj pe 15'.

                    Comment


                    • Un minus si la sistemul de franare, tamburi de 203 in locul celor de 228.
                      sigpic

                      Comment


                      • Da asa este...eu am comandat prestige-ul cu jante pe 16 si astept sa il ridic in viitorul apropiat...

                        Comment


                        • Si eu. E la dealer. Astept programul minune.
                          sigpic

                          Comment


                          • Da...minunatul program care ar trebui sa inceapa maxim in primele 3 luni ale anului nu la jumatatea lui...

                            Comment


                            • Astazi ar trebui sa inceapa...vreun semnal cineva?

                              Comment


                              • Da...de cale ferata...cu degetul mijlociu.
                                Asteptam. Nimeni nu stie nimic.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google