Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu din ce am citit e nevoie de certificat de atestare fiscala si ala se obtine de la finante. De ce se vorbeste de primarie? Trebuie si de acolo ceva certificat?

    Comment


    • Da, îl iei de la taxe si impozite ca sa demonstrezi ca nu ai datorii... initial si eu am fost tot la financiar si de acolo m.au tot trimis de colo colo...pana mi.am dat eu seama ca trebuia de la primarie...

      Comment


      • Sunt finantele locale...care tin de primarie. (aka directia de taxe si impozite)

        Comment


        • Eu am fost la Anaf sector 6 (popa tatu) si cei de acolo au zis ca dureaza 3 zile ... drept urmare maine pe la pranz scot acel certificat fiscal si il voi depune la dealer pt a face dosarul ... ca atunci cand ii da user si parola sa poata introduce datele masinii (tichetul) in program pentru a fi date spre acceptare si a putea sa-mi ridic masina ,

          Ps. Eu dand bani pt tichet (masina mea nefiind acceptata din cauza anului de inmatriculare mai mic decat cei ceruti de stat, in cazul meu de 6 ani) nu mai trebuie sa fac nimic doar sa duc acel certificat fiscal si sa astept sa ma sune sa dau restul de bani ...

          Comment


          • Am trecut azi pe la dealer i deja nu mai au loc in curte, au parcat mainile pe trotuar in fata...

            Comment


            • Hai ca parca se misca...astazi a aparut lista cu centrele de colectare.

              Comment


              • Danutz89 la ce dealer din bucuresti ai masina ? Ca cei de la Meridian Vest au zis ca vor aduce masinile in momentul in care introduc tichetul in sistem.
                Hai ca in 3 zile poate poate misca ceva.

                Comment


                • Originally posted by bolovan View Post
                  imi cer scuze pt dezinformare.
                  Acum m-am uitat pe Certificatul meu...si da...intradevar, este valabil 30 zile (al meu o fo eliberat pe 06.06.2016...si este valabil pana in 07.06.2016.
                  Au gresit aia! Al tau e valabil pana a doua zi. Azi expira.

                  via Tapatalk

                  Comment


                  • Andu_4all am masina la dacia de pe Str. Brasov la Adras

                    Comment


                    • Si masina mea asteapta de o saptamana la dealer. Sper sa se miste cat mai repede... "programul minune"
                      sigpic

                      Comment


                      • Pe foarte multi dintre noi ii asteapta masinile la dealer...dar si rabla e fooooaaarte asteptata....

                        Comment


                        • programul rabla

                          Am si eu o intrebare pentru cei cu programul rabla. Aveti idee daca se pot adauga optionale? Macar bancheta spate e rabatabila? stiu ca la berlina costa 100 euro aceasta optiune, iar la mcv e standard. Nu stiu daca e valabila si la programul rabla bancheta rabatabila.(ma interesez pentru cineva ce nu le are cu netul, eu fiind deja posesor de mcv de o luna)

                          Comment


                          • Originally posted by cristiane View Post
                            Am si eu o intrebare pentru cei cu programul rabla. Aveti idee daca se pot adauga optionale? Macar bancheta spate e rabatabila? stiu ca la berlina costa 100 euro aceasta optiune, iar la mcv e standard. Nu stiu daca e valabila si la programul rabla bancheta rabatabila.(ma interesez pentru cineva ce nu le are cu netul, eu fiind deja posesor de mcv de o luna)
                            Daca te intereseaza Dacia Logan Plus, atuncea da, se poate adauga bancheta rabatabila(95E [?]) si vopse metalizata (290E [?]).

                            Comment


                            • Pai pe masina ii pui optionalele pe care le vrei, nu are legatura ce are pe ea, doar iti scade valoarea tichetului din pretul ei oricare ar fi...

                              Comment


                              • Greșit, pui pe mașină ce îți permite nivelul de echipare, la Plus(Ambiance+AC și proiectoare?) nu poți pune nimic în plus.

                                Bancheta cu spătar fracționabil și rabatabil era standard la Laureate din 2012 până în 2013 apoi e doar pe bani.
                                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google