Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iti dai seama ca nu semnez de receptie pana nu o puric si miros (o sa fiu cu nevasta...si daca nu o sa ma omoare dealerul...o sa ma stranga nevasta de gat...am momente cand sunt extrem de chitibusar).
    Dap...mult tare a durat...

    Comment


    • Luam mașinile pana la 1 iulie? Voi ce vesti aveți de la dealeri voștri?

      Comment


      • Eu din cate am inteles, pe luni este radiata masina...teoretic pe miercuri/joi ridic masina. Dar astas-i la nivel teoretic. Asteptam sa vedem ce spune lumea...cand incepe lumea sa-si ridice masiniile.

        Comment


        • Originally posted by Ady F View Post
          Luam mașinile pana la 1 iulie? Voi ce vesti aveți de la dealeri voștri?
          Eu o iau pana la 1 iulie. Pe hartia pentru avans (precomanda sau cum i-o zice...) scrie "termen de livrare 01.07.2016". Daca nu se conformeaza se lasa cu reclamatii si alte pretentii cum ar fi despagubiri (asa a zis nenea dilăru'). Adica ala e termenul maxim. MAXIM am zis! . Asa a zis el, asa zic si eu. Posibil s-o iau inainte, dar nu mai tarziu de data respectiva, asa ca uitati-va ce data aveti ca termen de livrare si spuneti-le ca se apropie si n-aveti chef sa-l depasiti ca sa va plimbati pe la tribunale, ca v-ati plimbat destul pe la ei prin curte.

          Comment


          • Bine, asa si la mine, scrie 08-07-2016...dar nah...sa fim seriosi...si ei vor sa scape de ele cat se paote de repede.

            Comment


            • Acum 5minute am plătit din nou avansul. Din acest punct știe cineva cat ar mai dura pana se ridica mașina? Pe săptămâna viitoare sunt șanse sa ridicam mașinile?

              Comment


              • Azi am achitat si restul de bani asa ca maine cred ca o sa ridic masina.

                Comment


                • Peterpan teoretic dureaza doua zile (dureaza paan primesti numerele rosii).
                  Te asteptam cu noutati.
                  P.S. Tu cand ai casat masina? Vineri?

                  Comment


                  • Da vineri am casat masina ...dealerul a zis ca maine voi lua masina dar vom vedea.

                    Comment


                    • Deci 4 zile de la casare.
                      Te asteptam cu vesti/pareri.

                      Comment


                      • Nu 4 zile pt. ca sambata ,duminica si luni au fost zile libere..deci eu marti am radiat rabla si am platit avansul iar azi am platit integral urmand ca maine sa iau masina(sper).
                        Last edited by Peterpan; 22 June 2016, 17:08.

                        Comment


                        • Pai eu am sa radiez masina luni cel mai probabil. Asta inseamna ca pe miercuri o ridic. Misto...oleaca cam nerabdator.

                          Comment


                          • Originally posted by bolovan View Post
                            Peterpan teoretic dureaza doua zile (dureaza paan primesti numerele rosii).
                            Te asteptam cu noutati.
                            P.S. Tu cand ai casat masina? Vineri?
                            De ce sa dureze 2 zile numerele roșii? Se dau pe loc!
                            sigpic

                            Comment


                            • Da! Numerele rosii se dau atunci pe loc, cand ridici masina se completeaza talonul temporar si atat.

                              Comment


                              • Cand iei nr. rosii de la dealer ai si asigurare inclusa?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google