Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comanda și termen de livrare în data de 30 iunie - 1 iulie cu avans plătit miercuri 22.06. Asa ca nu mai sperați degeaba săptămâna asta...

    Comment


    • A mea a venit cu good year dura grip si din ce am vazut toate masinile care erau in parcul auto aveau tot good year.

      Comment


      • Am vazut unele masini cu goodyear dot 1416, iar altele cu continental contieco5 dot 1016. Ambele variante pe 15". Fara legatura cu modelul masinii (ambiance etc).

        via Tapatalk

        Comment


        • Ce parere aveti despre masinile de pe stoc? Sunt refuzate de client?

          Comment


          • Sunt comandate de prin februarie, majoritatea. Oricum, orice reprezentanta isi face un oarecare stoc, sa fie pregatita pentru satisfacerea clientului.

            via Tapatalk
            Last edited by Fanez; 24 June 2016, 08:28.

            Comment


            • Nu sunt refuzate din motive de calitate...stiu ca aveau prin decembrie un MCV ramas cu Euro 5 care a fost comandat si din diferite motive clientul nu a mai putut sa-l cumpere.
              On topic: ieri am primit noul aviz cu avansul. Azi o sa il platesc si saptamana viitoare pot sa ridic masina, care din ce am auzit ieri a iesit de pe linia de fabricatie asa ca pot sa zic ca inca e calduta

              Comment


              • @danutz89 eu am masina la meridian vest , Blvd. Iuliu Maniu. Azi o sa sun la ei ... ca nu am cum sa ma deplasez pana acolo din cauza la scarbici.

                Comment


                • Peterpan tie ti-a venit sa platesti restul masinii dupa ce au primit aprobarea de la afm? sau cand te-ai dus sa dai radierea masinii dealerului?

                  Comment


                  • M-au sunat sa mă duc sa o ridic.
                    sigpic

                    Comment


                    • Veste proasta, am vb cu tipa de la meridian si a zis ca nu i s-au validat rablele introduse in sistem. In momentul in caare se valideaza, emite factura, suna proprietatrul sa se duca cu "junghiul" la casat. Acum ca o fi doar la meridian sau in bucuresti situatia asta nu stiu exact, cert e ca tichetul e introdus in sistem inca din prima sau a 2a zi de cand a inceput programul si nici pana in ziua de azi nu s-a valitat.

                      Comment


                      • Salut!
                        Ieri m-au sunat de la Meridian București să merg azi la ei, iau factura de avans si plătesc la BRD. Posibil până pe 1 iulie să ridic masina, care se coace bine la soare in parcul auto.
                        Bafta tuturor! ��

                        Revin.
                        Achitat avansul în contul RCR prin transfer bancar BRD-BRD. In 2 ore a venit confirmarea de la RCR. Agentul Dacia a introdus în aplicație dosarul Remat - cumpărat de la ei - si acum așteptăm răspunsul de la A.F.M.
                        După aceea se emite factura finala, o achit si a doua zi ridic masina. AMR maxim 7 zile.
                        Last edited by Socrate70; 24 June 2016, 15:00. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Originally posted by bolovan View Post
                          Peterpan tie ti-a venit sa platesti restul masinii dupa ce au primit aprobarea de la afm? sau cand te-ai dus sa dai radierea masinii dealerului?
                          Am dus radierea la dealer si a doua zi am platit integral si dupa inca o zi poti lua masina.

                          Comment


                          • Eu am dus certificatul de distrugere si cel de radiere de alaltaieri si acum ne-am impotmolit la banca,unde in alte timpuri se rezolva in doua zile acum cica le-a inghetat sistemul de la atatea cereri.Oricum ar fii cred ca miercuri sau joi o ridic.

                            Trimis de pe al meu HUAWEI SCL-L21 folosind Tapatalk

                            Comment


                            • Am ridicat mașină. Totul ok. Se cunoaște ca s-a mai lucrat ceva la ea. E ceva diferența între cea fabrica în 2015 și cea noua.
                              Attached Files
                              sigpic

                              Comment


                              • Sa o stăpânești sănătos și 1.000.000 km fără probleme!
                                Ceva accesorii luate de la agent?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google