Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 2016 vs 2012 super!!!

    Comment


    • Mihaiiahim , dar cu Loganul din 2012 ce ai facut?

      Comment


      • Îl am și pe acela. E cel din poza.

        A mai ridicat cineva mașină?

        @Peterpan ai ridicat-o?
        Last edited by MihaiiahiM; 25 June 2016, 07:55. Reason: Automerged Doublepost
        sigpic

        Comment


        • MihaiiahiM sa o folosesti sanatos si fara probleme

          Comment


          • Mulțumesc mult!
            sigpic

            Comment


            • MiahiiahiM te ateptam si cu ceva impresii dupa ce faci cativa km cu ea

              Macar atat, sa avem o idee pana ne ridicam i noi masinile...
              Last edited by danutz89; 25 June 2016, 11:40. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Per general...O impresie buna. Mi se pare ca ambreiajul și direcția merg mai ușor. Volanul mai subțirel. Ăsta sunt la prima vedere. Se simte ca s-a mai lucrat la ea. Comparația e făcută cu Logan II, fabricație XII-2012.
                sigpic

                Comment


                • Abia astept si eu...ca modele din 2012 si 2013 am mai condus...de aia sunt curios...sper ca saptamana viitoare sa o pot ridica si eu...

                  Comment


                  • Revenind la subiect, am replătit avansul pe 21 iunie și am ridicat mașina pe 24 iunie. Nici nu mă așteptam să meargă așa repede!
                    sigpic

                    Comment


                    • Eu nu am fost sunat inca sa repaltesc avansul....dar sper sa il pltesc luni si vineri poate iau masina.

                      Comment


                      • Eu am prins un consilier de vânzări de nota 20. Zic ca cel mai corect e sa le faci o vizita.
                        Last edited by MihaiiahiM; 25 June 2016, 12:03.
                        sigpic

                        Comment


                        • Postati, va rog, si ce nivele de echipare + motorizari, optiuni si culori ati cumparat.

                          Comment


                          • Dacă dai nițel mai sus...Ultima data am postat ieri.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ti-au gasit ei tichet? Cat ai dat pe el?

                              Comment


                              • Danutz89 in aceasi situatie sunt si eu ... in schimb am sunat la dealer si tot ce a putut sa-mi zica a fost ca voucherul e in curs de procesare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google