Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am
    Am platit primul avans: 2,396.75
    am primit inapoi: 2,396.75

    Al doilea avans o fo: 2,404.49 (asta datorita diferentei de curs)

    Comment


    • Si la mine la fel... Am primit inapoi fix aceeasi suma pe care am dat-o... Si acum am replatit avansul cu o mica diferenta din cauza cursului.

      Comment


      • A venit si a mea. Impresionat de cum merge fata de Golanul din 2004, 1.4 MPI. Au imbunatatit multe si sunt incantat.

        M-a costat 2468, asigurare RCA Allianz + full Casco 1 an la Allianz si numere rosii.
        Attached Files

        Comment


        • Sa o stăpânești sănătos și fără evenimente rutiere neplăcute.
          sigpic

          Comment


          • Sa o conduci sanatos si multi km fara probleme!

            Diesel sau benzina?
            Last edited by danutz89; 30 June 2016, 05:02. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • 0.9TCe Laureate + senzori de parcare. All i need pentru oras.

              Multumesc de urari!

              Comment


              • Am observat ca toate masinile care urmau sa fie livrate erau fara capace la jante. La cine a luat de pe aici cum a fost? In oferta scrie modelul de janta si ca are capace incluse.

                Comment


                • Sunt in portbagaj.

                  Comment


                  • Capacele sunt în portbagaj. Aveți grija sa verificați presiunea din roti. Pe trailer vin cu presiune 3-3,2. Uneori dealerii reglează presiunea în pneuri, alteori nu (mai ales acum când sunt aglomerati).
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Ady F View Post
                      Comanda și termen de livrare în data de 30 iunie - 1 iulie cu avans plătit miercuri 22.06. Asa ca nu mai sperați degeaba săptămâna asta...
                      Avans platit pe 17.06, termen de livrare 01.07. "Cel tarziu!" (a specificat agentul bix). Mi-a zis sa ma duc maine "sa vedem daca a fost validat tichetul."
                      Last edited by Fanez; 30 June 2016, 09:33.

                      Comment


                      • Eu cica o ridic maine.

                        Comment


                        • Ati primit noua oferta?

                          Comment


                          • O masina imi ajunge. Inca n-am ridicat nici macar masina asta noua.

                            Comment


                            • Astia au vazut ca n-am platit inca diferenta de pret si probabil s-au gandit ca m-am razgandit.

                              Comment


                              • Nu nu, ca eu am platit diferenta de pret...si mi-au trimis si mie oferta. dar pt 7-10 ani nu sunt curios

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google