Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mâine o ridic și eu

    Comment


    • Vin cu un update, azi am primit pe mail si avizul cu restul de plata . Tot in cursul zilei de azi o sa-i virez din BCR in BRD , dupa care astept . sa vad cand o pot ridica ... daca nu o pot ridica maine in cel mai rau caz o ridic dupa ce vin din concediu. Cert e ca lucrurile se misca si se misca in bine

      Comment


      • Eu am toate actele finalizate,dar nu am putut ridica astazi masina deoarece banca la care am facut creditul auto mi-a oferit 6 luni rca gratuit dar nu au trimis asigurarea.Doamna dealer mi-a propus daca vreau sa fac asigurare dar pierd oferta,prefer sa mai astept un pic,in conditiile in care am totusi masina,nu sunt pieton.

        Trimis de pe al meu HUAWEI SCL-L21 folosind Tapatalk

        Comment


        • Am ridicat mașina astăzi la ora 15

          Comment


          • Baga primele impresii...

            Comment


            • Arata bineee...
              Attached Files
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by MihaiiahiM View Post
                Arata bineee...
                Ce nu imi place mie este faptuo ca iluminarea ceasurilor si a climei este alba iar playerul portocaliu..e putin ciudat

                Comment


                • Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

                  Originally posted by CrsDam View Post
                  Ce nu imi place mie este faptuo ca iluminarea ceasurilor si a climei este alba iar playerul portocaliu..e putin ciudat


                  Exact asta am vrut sa spun si eu......

                  Comment


                  • Originally posted by MihaiiahiM View Post
                    Arata bineee...
                    Intrebare, tu ai un martor pe bord cand START/STOP este dezactivat, sau doar becul rosu de la buton ?

                    Originally posted by CrsDam
                    Ce nu imi place mie este faptuo ca iluminarea ceasurilor si a climei este alba iar playerul portocaliu..e putin ciudat
                    +1 !

                    Comment


                    • Doar becul roșu de pe buton. Cat despre culoarea CD-ului, zilele ăsta rezolv problema, îi pun navigație.
                      sigpic

                      Comment


                      • manerele usilor din interior sunt cromate ? butoanele sa deschizi geamurile sunt pe usi ?

                        Comment


                        • Originally posted by GuGu21 View Post
                          manerele usilor din interior sunt cromate ? butoanele sa deschizi geamurile sunt pe usi ?
                          La prestige sunt pe usi, la restul sunt pe consola centrala.

                          Comment


                          • Da, manerele pt deschiderea usilor din interior sunt cromate, asta la "vechiul" prestige ca sa zic asa...la modelele noi nu mai sunt cromate..
                            Last edited by danutz89; 1 July 2016, 08:56.

                            Comment


                            • Originally posted by MihaiiahiM View Post
                              Doar becul roșu de pe buton. Cat despre culoarea CD-ului, zilele ăsta rezolv problema, îi pun navigație.
                              Imi poti sami dai un link, de unde iei navigatia? Mersi!

                              Comment


                              • Nu stiu daca e bine sa fie manerele cromate. Mie, dupa doar 2 ani, mi s-a zgariat rau de tot cromul de pe schimbator. Arata de zici ca are pe putin 15 ani. Groaznic.
                                In rest bordul ala nou cu panoul de clima arata excelent. Deja mi-e ciuda ca nu a fost optiunea asta acum 2 ani... Daca ar mai fi avut navigatia si calculatorul ecodrive era perfecta.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google