Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ooooo.....super garajul....e sfant...

    Comment


    • Originally posted by FloNick View Post
      Ooooo.....super garajul....e sfant...
      Multumesc! Asa este
      Nu condu cu viteza mai mare decat poate sa zboare ingerul tau pazitor!! sigpic

      Comment


      • E bun garajul, dar nu mergi cu el după tine. Dacă e sa te prindă vreo grindina, alte fenomene ale naturii, zgârieturi /înfundături se poate întâmpla oriunde pe strada. Sa o stăpânești sănătos și să te bucuri de mașină. Drumuri multe și neplăceri cât mai puține.

        Comment


        • Originally posted by aris86 View Post
          E bun garajul, dar nu mergi cu el după tine. Dacă e sa te prindă vreo grindina, alte fenomene ale naturii, zgârieturi /înfundături se poate întâmpla oriunde pe strada. Sa o stăpânești sănătos și să te bucuri de mașină. Drumuri multe și neplăceri cât mai puține.
          Salut!

          Multumesc!
          Da,e adevarat ce spui.Cu natura nu te poti pune.Spuneam ca i-am facut si masinii o casuta modesta sa aiba unde se odihni.
          Sa fim sanatosi si sa avem numai DRUMURI BUNE!
          Last edited by Old Driver; 2 July 2016, 11:58.
          Nu condu cu viteza mai mare decat poate sa zboare ingerul tau pazitor!! sigpic

          Comment


          • Dupa un periplu de 7 ani cu un Citroen C4 Coupe am revenit la prima dragoste, Logan.
            Vineri am achitat factura pentru un Logan Plus 0,9 tce GPL. Trebuie sa astept pana pe 5 august pentru a intra in posesia ei.
            AMR 35 de zile (maxim)

            Comment


            • Pana la urma logan prestige nu ar trebui sa vina cu genti de aliaj? A mea nu are asa , dar m-am uitat la toate masinile de la dealer si toate aveau acelasi tip de genti.

              Comment


              • Depinde de perioada în care ai dat comanda.
                sigpic

                Comment


                • luni 27-06 am dat comanda si miercuri am ridicat-o.

                  Comment


                  • E simpla treaba. Daca ai:
                    - jante pe 16 - ai jante de tabla sau otel (nu stiu exact) acoperite cu capac de plastic, care iti dau impresia de janta de aliaj;
                    - jante pe 15 - ai jante de aliaj.
                    Last edited by Crs. Sandel; 2 July 2016, 21:50.

                    Comment


                    • bun, stiu si eu ca am jante de 16 cu capace care imita aliajul intrebarea era dc pe dacia.ro scrie ca vine cu jante de aliaj cand de fapt nu e asa, macar sa nu mai scrie asta daca tot nu e adevarat.

                      Comment


                      • Nu intelegi...in momentul de fata pe dacia.ro scrie ca ai jante din aliaj pe 15 dar pana la sfarsitul lunii mai scria ca la prestige ai jante din otel pe 16 plus manerele cromate...cam astea sunt diferentele.tu cum ai manerele interioare.negre sau cromate?

                        Comment


                        • Salutare lume!

                          Am o mare nedumerire... am fost la Meridian acum o luna, mai exact pe la sfârșitul lui mai și am luat avizul de plata pe baza căruia am plătit avansul pentru mașină. Acum 3 săptămâni am dat banii de voucher, am semnat cererea prin care sa mi se facă returul de avans ca apoi sa îl plătesc din nou... și nici astăzi nu am primit avansul înapoi sa fac din nou plata. D-ra de la Meridian mi-a zis ca cică de abia după ce termina cu ce are de livrat pe luna iunie se apuca de cererile celor care au livrare în luna Iulie (asa ar trebui sa ajungă a mea cf Bonului de comanda). Pe de alta parte îmi expira și certificatul de atestare fiscala... ;( Nedumerirea și întrebarea mea .... e normal asa? Sunt șanse sa se termine fondurile pana introduce d-ra tichetul(ala de i-am dat bani pe el) în aplicație? Ar trebui sa îmi fac griji?

                          Mulțumesc anticipat!

                          Comment


                          • sunt cromate, in fine nu mai conteaza

                            Comment


                            • Originally posted by eliadib View Post
                              Salutare lume!

                              Am o mare nedumerire... am fost la Meridian acum o luna, mai exact pe la sfârșitul lui mai și am luat avizul de plata pe baza căruia am plătit avansul pentru mașină. Acum 3 săptămâni am dat banii de voucher, am semnat cererea prin care sa mi se facă returul de avans ca apoi sa îl plătesc din nou... și nici astăzi nu am primit avansul înapoi sa fac din nou plata. D-ra de la Meridian mi-a zis ca cică de abia după ce termina cu ce are de livrat pe luna iunie se apuca de cererile celor care au livrare în luna Iulie (asa ar trebui sa ajungă a mea cf Bonului de comanda). Pe de alta parte îmi expira și certificatul de atestare fiscala... ;( Nedumerirea și întrebarea mea .... e normal asa? Sunt șanse sa se termine fondurile pana introduce d-ra tichetul(ala de i-am dat bani pe el) în aplicație? Ar trebui sa îmi fac griji?

                              Mulțumesc anticipat!
                              Am uitat sa mentionez ca e Logan SL Plus daca are importanta.
                              Numai bine!

                              Comment


                              • Originally posted by alinn28 View Post
                                Pana la urma logan prestige nu ar trebui sa vina cu genti de aliaj? A mea nu are asa , dar m-am uitat la toate masinile de la dealer si toate aveau acelasi tip de genti.

                                alinn...logan prestige 1 este echipat cu janta din aliaj pe 16...logan prestige 2 cu janta din aliaj pe 15.

                                Din ce mi-a zis agentul de vanzari...vin echipate cu janta din tabla ca sa nu le zgarie pe timpul transportului.

                                Cel mai bine, ca sa te convingi, suna la vocea clientului.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google