Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Exista posibilitatea sa-mi cer astazi banii inapoi si voiam sa ma orientez cum fac. Multumesc.

    Comment


    • Ai sunat la Vocea Clientului? Le-ai expus problema?
      sigpic

      Comment


      • N-au treaba aia de la v.c. O sa sun daca nu ma inteleg cu asta.

        via Tapatalk

        A zis ca la ora 6 imi da factura. Fraier am fost eu ca n-am luat banii saptamana trecuta sa ma duc la altul, pana azi aveam masina inscrisa deja.

        via Tapatalk
        Last edited by Fanez; 7 July 2016, 14:55. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • Am inteles ca s-au terminat tichetele. Au facut-o de oaie anu' asta!


          Sent from mobile
          Keep walking...

          Comment


          • Cica se suplimenteaza dupa 27 iulie.

            via Tapatalk

            Comment


            • Asa am auzit si eu ca s-au terminat si vor suplimenta dupa 25 iulie... sa vedem

              Comment


              • Originally posted by Fanez View Post
                N-au treaba aia de la v.c
                Treaba ta! Au treaba aia de la Vocea Clientului! Alegerea Îți aparține!
                sigpic

                Comment


                • Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

                  Totusi nu vad cum dreaq s-au terminat 20000 de tichete (parca atatea sunt/erau) in 2-3 saptamani?! Anii trecuti mai erau tichete pana prin noiembrie-decembrie...


                  Sent from mobile
                  Keep walking...

                  Comment


                  • Comment


                    • Maine iau factura si masina.

                      via Tapatalk

                      Comment


                      • Astăzi am fost la dealer sa iau cartea mașinii și sa montez alarma. Cat am stat acolo, aproximativ trei ore, au livrat peste 10 mașini.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by jonnie007 View Post
                          Totusi nu vad cum dreaq s-au terminat 20000 de tichete (parca atatea sunt/erau) in 2-3 saptamani?! Anii trecuti mai erau tichete pana prin noiembrie-decembrie...


                          Sent from mobile
                          Numai DACIA a vandut pest 6000 de masini in perioada aceasta.
                          Deci ... se poate.

                          By phone ... using Tapatalk and Samsung S5!
                          sigpic
                          This is My Ride!
                          !Visit and enjoy!

                          Comment


                          • eu am bon de comanda,avans platit,astept doar sa imi dea nota de acceptare in program

                            Comment


                            • Dacă fiecare reprezentanta din tara si-au făcut stocurile de mașini începând cu martie - aprilie, tot ce-i posibil sa se fi terminat. Oricum multi au ajuns sa își schimbe mașina în această perioadă.

                              Comment


                              • Pfff, asta cu stoc-urile e o mare minciuna spusa de dealeri, eu astept la Iasi de 2 luni sa aduca o masina din depozitul parcare de la Ciorogarla...Avansul a fost platit acum 2 luni si replatit acum 3 saptamani, dupa inscrierea in Rabla , masina face aproape 2 saptamani de cand e platita integral... Termenul de livrare din bonul de comanda era astazi , si astazi am ramas cu buza umflata!

                                Am contactat Dacia pe facebook si ei mi-au spus doar ca le pare rau sa auda asta si spera sa primesc masina... Pot sa zic ca mesajul asta m-a mai inveselit putin! Chiar ma gandeam sa achizitionez si un Duster in 2 luni pentru firma , dar prin ce trec acum cu siguranta voi merge direct la un dealer in Bucuresti!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google