Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pe langa faptul ca statul incaseaza timbru ilegal, mai e si dublu fata de alte motorizari...
    Dacia Logan II, 1.2 16V, Prestige & Securite Pack

    Comment


    • Mi-au validat astia tichetu la 1000 de lei Sper sa iau carutza spre finele saptamanii.


      Sent from mobile
      Keep walking...

      Comment


      • Nasol. Trebuia validat la 6500 lei. [emoji2] [emoji2] [emoji2] Poti sa iei masina si maine daca e pe stoc.

        via Tapatalk

        Comment


        • Vezi ca noul 1.2 euro 6 are doar 73 catari .

          Comment


          • Originally posted by darksun View Post
            In ce zi ai fost, in ideea in care stiu ca unele zile sunt examenele auto si e aglomerat.
            Parca miercuri.Ce treaba au testarile cu inmatricularea? Sunt ghisee/camere separate.
            Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

            Comment


            • Ba 2 cai frumosi in minus se simt la trasura. Basca are si AC. Ce sa mai tura bura...e limuzina tata!


              Sent from mobile
              Keep walking...

              Comment


              • Originally posted by shadur View Post
                Salut. Intrebare indiscreta : cat a costat in lei ,dupa reduceri si tichet? Multumesc [emoji3]
                Undeva la 42.200 lei echivalentul aproximativ a 9450 euro. Asta dupa ce s-a aplicat reducerea de 500 de euro +tichet rabla + eco bonus, pretul ei fiind de 11.600 de euro!

                Comment


                • Originally posted by jonnie007 View Post
                  Ba 2 cai frumosi in minus se simt la trasura. Basca are si AC. Ce sa mai tura bura...e limuzina tata!
                  De ce-ai luat tot 1,2 ? si de ce asa repede? - daca se poate spune bineinteles.

                  Comment


                  • Originally posted by jonnie007 View Post
                    Ba 2 cai frumosi in minus se simt la trasura. Basca are si AC. Ce sa mai tura bura...e limuzina tata!


                    Sent from mobile
                    Cu 2 cai aia in minus, trage ca 1.4, iar AC-ul nu se baga de seama. Fata de 1,4 consumul e mai mic.

                    via Tapatalk

                    Comment


                    • Salut!

                      Azi am depus actele la Pipera pentru inmatriculare ,stand la o coada de vreo 60 persoane, de la 11:50 pana la 16:30.Groaznic de greu se misca cel de la ghiseu
                      Nu condu cu viteza mai mare decat poate sa zboare ingerul tau pazitor!! sigpic

                      Comment


                      • Cand am fost in 2013 pentru masina mea si in 2014 cu un prieten mai mult de o ora nu am stat. Era o coada care se impartea la 2 functionari. Ieri nu a fost la fel?

                        Comment


                        • Au fost 10 cozi la 10 ghisee(de aproape 50 persoane la fiecare ghiseu) .Am stat la ghiseul nr 31.Functionarul de la ghiseul 30 a incetat lucrul la 15:30 dupa care ghiseul 31 a preluat si coada acelui ghiseu.Inaintam sub forma de "fermoar",adica intra unul de la coada mea,apoi altul de la "coada parasita" de acel functionar.Si de atunci a inceput calvarul.
                          Nu condu cu viteza mai mare decat poate sa zboare ingerul tau pazitor!! sigpic

                          Comment


                          • Am stat 1:30, atunci am prins un tip de la o firma de leasing, a avut de înmatriculat 30 de mașini. Se mișcă greu functionarimea de la DRPCIV, acum au sarcina de a incasa și taxa de talon.

                            Comment


                            • Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

                              Originally posted by Cromatic View Post
                              De ce-ai luat tot 1,2 ? si de ce asa repede? - daca se poate spune bineinteles.


                              Pai 0.9 sau dci deja se duce in sus ca pret si nu sunt dispus sa dau prea mult pe un Logan. Si asa eu eram setat pe versiunea Acces.
                              Fane m-a convins sa-mi iau echiparea Plus!
                              Eu stau la panda pentru o Octavia Scout...dar sunt rarute si cam scumpe.

                              Partea cu "de ce asa repede nu o inteleg"...




                              Sent from mobile
                              Keep walking...

                              Comment


                              • Se refera la perioada scurta (1 an) de inlocuire a masinii, cred.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google