Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Certificatul de inmatriculare vine acasa prin posta? Sau trebuie sa mergem sa îl ridicam personal?

    Comment


    • Vine acasa prin prioripost. Cam la 2-3 zile (depinde de zona). In tm a ajuns a treia zi

      Comment


      • Originally posted by jonnie007 View Post
        Pai 3000 sau 3500 turatii maxim?


        Sent from mobile
        Raspuns: DA!
        Era vorba de 3000 de km si maxim 3500 rpm.

        Comment


        • Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

          Asa parca citisem si eu...maxim 3500 rot/min si/sau maxim 130 km/h in prima mie de km.
          Parca am senzatia ca sareta asta E6 trage mai bine ca aia de anu' trecut. Poate ma insel...
          Cert e ca n-am depasit nici 3500 rot, nici 130 km/h.

          Sent from mobile
          Keep walking...

          Comment


          • jonnie007 eu am avut înainte 1.6 8v și sincer nu mi se pare mare diferență... se simte uneori lipsa celor 17 căluți la motorul de 1.2 16v, dar, da, și mie mi se pare ca trage binișor... mai ales după ce am parcurs aproape 2000 km... în primele câteva sute de km mi s-a părut mai leneș motorul dar acum chiar OK

            Comment


            • Asta pentru ca te-ai obisnuit cu el. Daca te-ai urca acum pe 1.6 8v ai zice ca e M3, iar 1.2 16v e caruta.
              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

              Comment


              • Originally posted by Fanez View Post
                Civ original si copie, buletin original si copie, cere tip luata de la ei, factura original si copie.
                Desi e foarte tarziu, adaug acum ca parca mai trebuie si fisa de inmatriculare

                Sau nu? Nu mai tiu.
                Last edited by Fanez; 16 August 2016, 12:58. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

                  Am platit azi timbrul de mediu. 388 de leoaice. Pe site da vreo 460.


                  Sent from mobile
                  Last edited by jonnie007; 17 August 2016, 14:53.
                  Keep walking...

                  Comment


                  • Originally posted by jonnie007 View Post
                    Am platit azi timbrul de mediu. 388 de leoaice. Pe site da vreo 460.


                    Sent from mobile
                    Pentru ce main?

                    Trimis de pe al meu Vodafone Smart ultra 6 folosind Tapatalk

                    Masina.

                    Trimis de pe al meu Vodafone Smart ultra 6 folosind Tapatalk
                    Last edited by emilnicu; 17 August 2016, 15:45. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Eu am platit 460 pt al meu 1.2 16v... din semnatura vad ca si tu ai acelasi motor... cum ai platit tu mai putin nu stiu...

                      Comment


                      • eu am platit 480 RON in 2014, noiembrie la 1.2 16V. Ce emisii aveti ?

                        Comment


                        • Si eu 464 lei pt. Logan 1.2.

                          Comment


                          • Originally posted by GuGu21 View Post
                            eu am platit 480 RON in 2014, noiembrie la 1.2 16V. Ce emisii aveti ?
                            Parca 130 sau 133 nu mai stiu exact dar pe aici...

                            Comment


                            • Originally posted by jonnie007 View Post
                              Am platit azi timbrul de mediu. 388 de leoaice. Pe site da vreo 460.
                              Originally posted by Vio_d View Post
                              Si eu 464 lei pt. Logan 1.2.
                              464 am platit si eu. S-a ieftinit intre timp, sau n-au stiut aia sa calculeze. [emoji1]
                              Last edited by Fanez; 17 August 2016, 16:26.

                              Comment


                              • Lighean 1.2 benzina, 133g la emisii. Nu stiu cum de a iesit 388 de lei, dar nu ma deranjeaza.


                                Sent from mobile
                                Keep walking...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google