Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • multumesc mult

    Comment


    • Viteza maxima VW Polo 1.0 L 75 CP. https://m.youtube.com/watch?v=QTKOfnx6OQ8

      Comment


      • O parere daca se poate
        Vreau sa iau un Logan Prestige 1.5 90cp si nu stiu daca sa dau comanda acum la reducerea de 900€ sau sa astept 1 februarie cand sper la o oferta mai buna ( programul rabla nu cred ca o sa mai fie fiindca sa scos taxa de prima înmatriculare si de aici veneau banii pt rabla)
        Care este parea voastră ? Multumesc

        Comment


        • 900 Euro e o reducere rară la Dacia, iau oferte de vreo 2 ani de când m-am hotărât să iau o Dacie și nu prea am primit reduceri mai mari de 2-300 euro la Logan. Eu mi-am luat mașina cu rabla ediția de toamnă (suplimentarea de tichete din noiembrie) și mi-au făcut reducere suplimentară de 500 Euro la Prestige. Nici eu nu cred că o să mai fie anul acesta Rabla, mai ales că APIA spun că lor nu li se pare că e mare avantaj pentru dealeri și ar renunța la program. Dar dacă o să fie, nu va mai fi probabil reducerea așa mare.

          Comment


          • Reducerea e buna... Daca nu o sa mai fie rabla, posibil sa vina ei cu oferte... Cum a fost aia daca mai detii inca un logan , reducerea de 1000 de euro...

            Comment


            • Eu azi am fcut comanda. Tot ca s nu pierd reducerea. În decembrie era 1100 discount dar era i tva 20%. Acuma e 19% i e fix tot acelai pre. Dac în februarie vine o oferta mai bun, o sa primesc reducerea aia mai buna. Dac nu, mcar nu pierd reducerea asta.

              Sent from my A0001 using Tapatalk

              Comment


              • Anul trecut am cumparat unui coleg un Logan, la care am luat xe la meridian tichetul cu 1600 lei si am mai primit si o reducere de 100 sau 200€ ( nu imi mai aduc exact aminte), deci undeva la 1100-1200.
                Acum sunt in dilemă , meridiam a spus ca pot sa dau acum avansul de 5% si daca in februarie este o oferta mai buna intru pe aceea, dar parca nu prea am incredere in vânzătorii nostri

                Comment


                • Oferta cu reducerea de 900 euro e valabila pana la 31 martie 2017. Nu cred ca mai face Dacia alta oferta pana atunci.

                  Comment


                  • După plata avansului, în maxim 10 zile sunt obligați să-ți de a VIN. Dacă apucă să-ți dea VIN, dpdv contract schimbarea VIN-ului = vânzare mașină
                    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                    Comment


                    • Anul trecut cam pe vremea asta m-am decis sa imi schimb masina.
                      Mi-am luat Prestige-ul, full, inclusiv cotiera origine, alarma Maat de la dealer, covorase cauciuc origine, kit-ul legislativ (mai putin vopsea metalizata si senzori parcare). Pretul de lista a fost 9300 euro TVA inclus, din care s-a scazut un discount de 1000 euro (pt. ca aveam deja o dacie), plus un discount de 200 euro. Ce m-a atras cel mai tare a fost ca mi-au scazut si masina veche (am facut un fel de buy-back), 3000 euro, astfel am platit, fizic, 5100 euro (cu tot cu TVA).
                      Am platit avansul la inceputul lui februarie, ca sa prind promotia aia cu 100 euro discount pentru ca mai avea o dacie, apoi, comanda efectiva pentru masina (si comunicarea VIN-ului) am facut-o la inceputul lui Martie.

                      Comment


                      • Full fara piele si fara vopsea metalizata?
                        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                        Comment


                        • La momentul respectiv, pe Prestige nu puteai sa pui tapiterie din piele. Era optional doar pentru volan si schimbator (ceea ce mi-am pus). In alta ordine de idei, nu sunt adeptul tapiteriei de piele in masina (indiferent de masina), deci nu m-ar fi atras aceasta extraoptiune
                          Si da, fara vopsea metalizata.

                          Comment


                          • e buna tapiteria de piele , usor de intrtinut nu se rupe nu se minjeste
                            oricum nu e piele peste tot e si multa musama

                            Comment


                            • ceea ce monsieur vitriol cred ca incerca sa spuna e ca nu prea merge sa spui "full" din moment ce nici macar vopsea metalizata nu ai ...

                              Comment


                              • mea culpa!

                                Rectific: Am luat-o cheala, si am adaugat medianav, cruise control cu limitator, volan piele + schimbator piele, cotiera, covorase, tava portbagaj, alarma.

                                Much better!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google