Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Logan MCV Stepway? La asta nu ma gandeam. Dupa modelul Golf Alltrack, Leon Xperience
    Attached Files

    Comment


    • Rețeta (B90)B52 Stepway e un succes, avem deja echipare Stepway pe Lodgy(J92) și Dokker (FK67) astfel că migrarea pe K52 are sens - mai ales că avem deja surioara Lada Vesta Cross
      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

      Comment


      • Adica o sa avem Dacia cu o cutie automata cu Dublu ambreiaj ?
        Pai o sa ingroape pe cea robotizata
        Daca s-ar pune si pe logan


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        sigpic

        Comment


        • EDC-ul(DC4) se pune doar pe Duster ph2 1,2TCe și e doar 4x2
          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

          Comment


          • Păcat ca nu pun și pe 4x4 și pe diesel.

            Comment


            • Ce am gasit eu spune ca va fi numai pe DCI de la duster


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              sigpic

              Comment


              • Cutia de viteze automată EDC, lansată la Salonul auto de la Paris, este prima cutie cu dublu ambreiaj din gama Dacia. Aceasta va fi disponibilă din februarie 2017, exclusiv pe motorizarea diesel 1.5 dCi de 110 CP și tracțiune față.

                Comment


                • Am înțeles că vor fi mai puțini bani anul acesta pentru "rabla" desi parca de auzea că vor fi mai mulți.http://m.click.ro/news/social/mai-pu...l-prima-masina

                  Comment


                  • Vezi ca sunt doua programe distincte " prima masina " si " rabla", ce ai pus tu este prima mașină.
                    Azi ma duc si eu pt comandă ca nu mai am chef sa aștept promoțiile lui pește

                    Comment


                    • trebe baani pentru toate astea
                      momentan sint cam limitati cu bani
                      vedeti cite discuti de bani zilele astea
                      macar unu din rabla/prima masina sa se mentina cred ca sint sanse mici
                      tot a anulat taxe/timmbre de meddiu si nimic in locc

                      Comment


                      • Sunteti dispusi sa va recuperati timbrul de mediu, mai ales ca de maine se elimina acea taxa?

                        Comment


                        • Sa-i primesc in 5 ani???!?? Mai bine renunt la ei.
                          Nu condu cu viteza mai mare decat poate sa zboare ingerul tau pazitor!! sigpic

                          Comment


                          • Pentru 50euro sa umblu nu stiu cat timp...consum mai multa benzina cu drumuri de tribunal si avocati. Eu unul nu...

                            Comment


                            • Nici eu, pt 200 de lei pe care i.am dat in 2016...si banii astia la taxa se dau in nu stiu cate transe...

                              Comment


                              • E vorba de a lasa bani statului, care oricum nu face nimic pentru noi, daca este doar sa depui o cerere la anaf, personal nu am de gand sa le las bani munciti

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google