Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si la mine e tot cu 3 becuri. Masina e din aprilie 2014

    Comment


    • La mine e cu 1 bec. Si plus de asta nu sunt iluminate butoanele pt geamuri...

      Comment


      • Si eu am plafoniera cu 3 becuri la loganul din primavara 2014
        Si eu am observat ca ulterior au bagat plafoniere cu un bec, chiar si pe prestige sau pe sandero stepway
        Faceliftul am vazut cand am fost la revizie, ca are mici schimbari la interior, pe langa volan si aeratoare, are o priza in plus pe consola centrala, langa suportul de bauturi pentru pasagerii spate, are o plasa de depozitat la piciorul stang al pasagerului din dreapta,lumina in torpedou,lumini diferite la ceasuri,mocheta in portbagaj care acopera inclusiv zona stopurilor, si un maner pe interiorul portbagajului pe care scrie " pull "

        Comment


        • Stie cineva cât este termenul de livrare pt logan dci ? 5 saptamani cât ma anuntat meridian ul pare ceva ok spun eu.

          Comment


          • Bon ordine cu comanda plasata pe 4 Noiembrie si masina a venit pe 20 Ianuarie 1.5 dCi 90 cp


            Sent from my iPhone using Tapatalk

            Comment


            • Mie mi-au zis minim 5 sptmâni, dup care a sczut la 4 când am dat avansul. Pe 20-25 februarie trebuie sa vina. Înc atept sa îmi comunice data exacta.

              Prestige 1.5 easy-r

              i o întrebare : plafonierele astea au un bec dar loc pentru 3 becuri? Sau sunt fcute în asa fel încât dac vreau sa ii pun 3 becuri, schimb plafoniera?

              Sent from my A0001 using Tapatalk
              Last edited by niq; 4 February 2017, 09:36. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Plafoniera are un singur bec. Se gasesc la sectiunea Bursa de cumparat cu 3 becuri plug&play.

                Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

                Comment


                • Adica un singur soclu.

                  Sent from my A0001 using Tapatalk

                  Comment


                  • Exact. Si nu costa mult, aprox 35 lei.

                    Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

                    Comment


                    • Am îneles. Mulumesc!

                      Sent from my A0001 using Tapatalk

                      Comment


                      • Cum vanzatorul român vrea mereu sa te păcălească.
                        Am plătit avensul pe 31.01 si ieri 03.02 diferența, azi am facut calculul si am platit mai mult cu 32€, mi-au fost promise nr rosii si covorase dar pe covorase le-am platit
                        Am vorbit cu meridian si au spus ca daca schimba cmd trebuie sa platesc mai mult cu 70€ fiindca sau schimbat preturile. Au spus ca de acei bani( sau mai pun eu) pot sa imi ofere alceva, am spus ca doresc traseul de aer pt pasagerii spate sau deflectoare aer ( sau cum se numesc cele care se monteaza sub masina pt stabilitate), acum nici nu stiu codurile de la acele repere si nici daca vine cu ceva din acestea masina ( dacia mai pune sau scoate ceva mereu ).
                        Ma poate ajuta cineva sa imi dea codurile pt aceste repere sau o informație/ sfat. Masina un Logan Prestige 1.5dci.
                        Mulțumesc

                        Comment


                        • Când nu citești ce semnezi la dealer:

                          Plata se realizează la cursul de schimb Leu/Euro practicat de S.C. Renault Commercial Roumanie S.R.L. si afisat la sediul Agentului in ziua efectuarii platii (respectiv, cursul BNR din ultima zi de mafii inainte de data platii, majorat cu 0,5%)

                          pe 31.01.2017 până la ora 13.00 aveai cursul din 24.01.2017 +0,5% adică 4.4939 + 0,5%
                          pe 31.01.2017 după ora 13.00 aveai cursul de 4,5038 +0,5%


                          Tubulatura nu se montează nici pe prestige, deflectoarele funcție de seria de fabricație
                          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                          Comment


                          • Știu acest lucru cu 0.5% la cursul de schimb
                            Eu am platit pe 31.01 avans ( marti ) si 03.02 diferența ( vineri) pt cursul de pe 30.01( luni)
                            Deci am platit în plus 32€ față de ce vorbisem, lucru recunoscut si de meridian, dar .....

                            Comment


                            • Salut!

                              Pentru cei ce ati primit deja masina, a venit cu protectiile de plastic pentru balamalele de la capota, asa cum venea la modelul precedent?

                              Ma refer la aceste plastice:



                              Intreb deoarece in reprezentanta am vazut ca nu aveau, si cand am intrebat, mi-au zis ca asa vin acum, fara protectii la balamale. Mi se pare aiurea sa nu protejezi balamalele contra intemperiilor...

                              Nu stiu daca se vede bine in poza asta...

                              [IMG]http://www2.diariomotor.com/imagenes/2012/12/posts/************_stp_11.jpg[/IMG]

                              Comment


                              • Logan2 nu a avut niciodată balamale de protectie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google