Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si la mine, dupa un an de zile, volanul nu da nici cel mai mic semn de oboseala. Nici nuca schimbatorului, doar ca, in cazul acesteia, inca ma deranjeaza un pic cusaturile, care vin aproximativ in podul palmei. La inceput, pana "s-au inmuiat era destul de enervant, dar te obisnuiesti.

    Comment


    • Acum depinde de utilizarea acestuia nu de vechimea lui


      Sent from my iPhone using Tapatalk


      Cam asa arata


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Last edited by stoicanu; 27 March 2017, 09:27. Reason: Automerged Doublepost
      sigpic

      Comment


      • evident tine de gradul de utilizare!
        Se vede ca este muncita masina, la mine nu va ajunge asa nici dupa 10 ani, pentru ca nu stau asa mult in masina

        Volanul se tine super bine, pentru cat de "frecat" este
        Last edited by m3dic911; 27 March 2017, 09:57. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • eu am 10mii+ km, totul ca nou, nicio urma de absolut nimic, pielea si de pe volan si de pe schimbator ca noua
          Stiu, sunt copil mic la nr de km, dar am zis sa informez si eu

          Comment


          • Comanda logan prestige 2 0.9 tce plasata pe 20 martie cu termen de livrare undeva la jumatatea lunii mai (de vina pentru durata mare ar fi pachetul prestige combinat cu motorizarea).

            Comment


            • GuGu21 din nefericire se pare ca nu reusesc sa fotografiez calumea. Dar la mine zona in care pun mana cand schimb vitezele este mai lucioasa (de la uzura...este mai "slefuita"). Am 17.500 km.

              Comment


              • Originally posted by dl_dr25 View Post
                ... Modelul luat Prestige cu roti de 195.
                195 pe ce diametru de janta? 15 sau 16 toli?
                „Viaţa e prea importantă ca să fie luată în serios.” Oscar Wilde

                Comment


                • Evident 195/55 R16
                  Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                  Comment


                  • 195/55/16 iar rezerva normala 185/65/15

                    Comment


                    • Si la mine, dupa 40k, volanul + schimbatorul sunt in stare buna, atat "pielea" cat si cusaturile.
                      Sunt curios, oare are cineva si scaunele din piele, ma rog, partial... Cum se prezinta acestea in timp?

                      Comment


                      • Originally posted by t0rquemada View Post
                        Evident 195/55 R16
                        De ce este evident? Nu exista anvelope de 15 inch cu balonaj de 195 mm?
                        „Viaţa e prea importantă ca să fie luată în serios.” Oscar Wilde

                        Comment


                        • Pentru că CIV, RAR, ITP și amendă
                          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                          Comment


                          • Ce are a face CIV, RAR, ITP și amendă cu intrebarea mea!?

                            In configurator nu scrie ca Prestige are jante pe 16!
                            M-as bucura sa vina si a mea asa, arata mai bine cu jante mai mari! Dar si anvelopele sunt mai scumpe!
                            Last edited by tipicarul; 27 March 2017, 19:35.
                            „Viaţa e prea importantă ca să fie luată în serios.” Oscar Wilde

                            Comment


                            • Originally posted by tipicarul View Post
                              De ce este evident? Nu exista anvelope de 15 inch cu balonaj de 195 mm?
                              Este evident pentru ca asta se monteaza pe Prestige: 195/55 R16

                              Comment


                              • Originally posted by tipicarul View Post

                                In configurator nu scrie ca Prestige are jante pe 16!
                                Esti sigur?
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google