Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pe benzina ..... nu depasesc 10000 de km pe an.
    Masina este 80% pentru concediu.

    Comment


    • Sunt curios cum trage acest 1.2 ca din privinta consumului sta ok, eu am trecut pe diesel ca fac multe drumuri si am avut un 1.6 si cam tare manca la cum conduceam eu

      Comment


      • Si eu sint curios cum trage.
        La servici am un motor diesel de 1.3 ...75cp si sint multumit de el.

        Comment


        • In mare, trage precum o face si motorul de 1.4.

          Comment


          • Originally posted by nelu_71 View Post
            La servici am un motor diesel de 1.3 ...75cp...
            Vreun Fiat cumva?

            Comment


            • Originally posted by Ampt View Post
              Vreun Fiat cumva?
              Asa este , un doblo.

              Anu trecut am fost in concediu (3800 km) cu un logan de 1.4....si am fost foarte multumit
              Last edited by nelu_71; 6 March 2015, 23:30.

              Comment


              • Sambata a fost un coleg la vidraru si a vazut noul duster 2, camuflat in teste de rezistenta prin noroaie, zapada.

                Comment


                • Azi merg sa dau si eu o comanda de Logan SL10 , 1.5 + MediaNav , Alb . Dam si un tichet , oare mai primesc ceva reducere ? Mai avem un logan cumparat de la ei in 2004 . + avansul este de 5000lei .

                  A fost batalie mare intre SL10 si Stepway ... , DCI'ul de 90 era supr , dar va primi un soft si acesta .

                  Revin cu detalii mai tarziu .

                  Comment


                  • SL10 il au in stoc ?

                    Comment


                    • Au unul dci , dar nu alb . Mi-a spus ca au mai ramas foarte putine SL'uri , sa ma grabesc . Gata nu se mai fabrica , doar ce este au ramas in stoc .

                      Comment


                      • Ceva nouatati de la dealer legat de momentul in care demarează progtamul rabla 2015?

                        Comment


                        • Am fost intr-un final , am dat comanda . De cand am intrat in showroom .... stepway'ul ma vrajit ... Le-am avut una langa alta . M-am gandit bine , le-am analizat... am renuntat la logan 10 ani si am comandat Sandero Stepway . Pur si simplu arata incredibil de bine .

                          In 30 de zile ar trebuii sa vina , mai exact Sandero Stepway 1.5 90 CP Albastru "RS" . 12600 - rabla - 500 (reducere+client fidel)

                          falla - Eu tot prin rabla am dat comanda , daca mi-a dat ca termen de livrare 30-40zile(max) , cred ca trebuie sa inceapa , sau nu stiu . Detalii iti spun maine (tata e cu umblatul) .

                          Comment


                          • dude, SL10 avea: faruri fata dublu optice, climatronic, geamuri electrice fata-spate montate pe usi, stickere aniversare ( jantele sunt la fel cu stepway ), bord iluminat in alb cu ace galbene etc etc . Dar alegerea ta, sa o stapanesti sanatos !

                            Comment


                            • dar stepway-ul arata cel mai bine din gama dacia. plus ca are motor de 90 CP, iar SL10 de 75 CP daca nu gresesc.
                              My ride

                              Comment


                              • Nu gresesti
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google