Noul Organizator De Intalniri Logan Club Craiova

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Noul Organizator De Intalniri Logan Club Craiova

    Votati pe cine vreti sa fie noul organizator de intalniri
    18
    vreti sa ramana anonymboy
    44.44%
    8
    vreti sa fie 99mmh
    16.67%
    3
    vreti sa fie alinfbl
    16.67%
    3
    vreti sa fie fostul organizator de intalniri shadow
    22.22%
    4

  • #2
    pe cine, unde cand cum?!?!?!

    Comment


    • #3
      Originally posted by 99MMH View Post
      pe cine, unde cand cum?!?!?!
      ma pe voi va doare capul ...ati venit si voi o data de 2 ori si acum va faceti intalniri....hai sa o luam asa pe rand....
      1. silviu e de 4 luni in club si pana acum a fost prezent la toate intalnirile ...un bun organizator ...n-am ce sa comentez...si cu stickerele la fel(desi dragos le-a facut eu unul l-am primit stickerul de la silviu pt ca a avut bunavointa sa mi-lk aduca pt ca eu nu aveam timp....asa ca ...e de nota 10x) ca sa nu mai spun ca are si o maisina care-l recomanda...dar stiti cum e omul face masina ...nu masina pe om...
      2.mmh a postat pe aici il stiu de pe forum....de un an si ceva de cand e clubul l-am vazut o singura data la o intalnire...si a mai fost o data cand nu am putut eu sa vin ....si in rest ...n-am nici laude nici nemultumiri la adresa lui... dar am vrea sa nu ne mai incurce lucrurile pe aici...adica : vrea sa vina la intalniri ,sa vina ...cum o facem toti.... Nu vrea sa vina ......, sa propuna o alta data sau ora ,sau ce vrea el...., dar nu scimbarea organizatorului ,ca nu e frumos...
      3alin fbl.....ce sa zic...a venit si el de cateva ori...5 sau 6 ori...e de treaba il cunosc mai de mult...daca vreti sa fie organizator n-am nimik impotriva ,il bagam intr-un pool si vedem cum stam cu voturile
      4 HAM....pe baiatul asta l-am cunoscut acum 3 saptamani ....a venit la club de maxim 4 ori de la infiintarea clubului...si eu unul nu l-as vedea pus in postura de organizator...

      Astea fiind spuse trageti si voi concluzii si da-ti cu voturile ...dar votati cu cap!
      Last edited by alin_ti_1031; 22 March 2009, 21:46.
      sigpic
      http://www.loganclub.ro/forum/dj_xx_ain-t1219p4.html
      http://mik-anonym.blogspot.com

      Comment


      • #4
        Daca imi permiteti sa intervin.. Daca organizatorul de intalniri nu poate sa vina 1-2 poate chiar 3 saptamani la rand inseamna ca nu il mai intereseaza? Sau ca nu ii mai pasa poate are omul probleme personale.. si eu am avut saptamani in care chiar daca se tineau intalniri eu nu am reusit sa ajung.. si pe langa asta.. ca sa schimbi un organizator ar trebui majoritatea sa fie acolo in lista.. nu ca hop tzop fac un poll ma pun pe mine si inca 2 -3 prieteni gata.. schimbam organizatorul... si cel putin 90 % sa fie de acord cu schimbarea lui..
        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
        Enter the Matrix

        Comment


        • #5
          exact. si la noi la brasov vreo 3 sapt la rand nu a putut ajunge organizatorul, dar nu a deschis nimeni subiectul ca sa il schimbam. noi avem si un coorganizator si ala chiar vine la toate intalnirile. o singura data s-a intamplat sa nu ajunga pt ca a trebuit sa fuga la tara.

          si inca o sugestie: din cate am inteles mai sus, unele din persoanele din poll nu prea dau pe la intalniri. de ce le-ai pus? trebuia sa pui acolo persoanele care ajung la mai toate intalnirile, iar poll-ul trebuia deschis cu acordul celorlalti membrii din craiova
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • #6
            scuze k intervin ....si la noi a fost aceeasi problema ..barem la noi nu mai venea nici unu la intalniri ) de asta trebuie si CO-ORGANIZATOR !!!!! am primit raspuns scurt si la obiect.... NU AU DECAT CLUBURILE MARI CO-ORGANIZATOR ! si daca imi moare saptamana asta mama si saptamana viitoare tata ? asta inseamna k imi pierd postrul de Orhanizator?! Haideti sa nu fim rautaciosi ......Hotarati voi cine sa ramana si cine credeti k isi da interesul ptr club . Salutari din partea Ploiestenilor .

            Comment


            • #7
              Va multumesc pt sustineri...obesrv ca daruirea cu care fac totul pentru logan club nu a trecuta neobservata.Daca nu am ajuns la 2 intalniri nu inseamna ca nu ma intereseaza si sincer ma indoiesc,ca ar fi putut face un organizator precum alinfml care nu a venit decat la 2 inalniri,nici membru nu l as numi, ceva mai mult pt logan club craiova...faptul ca am spus totul in fata si am avut curajul sa ma contrazic cu unii membri a fost pentru ca eram cu adevarat informat dar vad ac invidia roade (sau ii face pe unii sa actioneze josnic) !
              Eu unul am spus cea ce aveam de spus si m-am lamurit cu multe lucruri pentru mine subiectu e incheiat si multumesc inca odata celor ce ma sustin !

              Comment


              • #8
                Eu il sustin pe KYD sa fie in continuare organizator, desi nu e f imp daca el ajunge sau nu, imp e sa ne intalnim noi la locatia si ora stabilita pe forum

                Comment


                • #9
                  Nu am nimic cu nimeni si nu invidiez pe nimeni eu unul nici nu vreau sa fiu organizator pt ca nu am timp de asa ceva la intalniri am fost chiar de cand am postat pe forum deci in concluzie nu sunt venit de mult in logan club si nu pot schimba eu organizatoru iar daca am gresit ca am facut eu poll imi cer scuze dar am vazut ca asa a zis administratorul eu unul nu sunt contra kyd sau alti nu ma intereseaza de nimeni atata timp cat vin la intalniri si imi vad de treaba mea , iar kyd daca e suparat pe mine e treaba lui eu personal nu am nimic cu el deci eu cedez locul de organizator iar daca se poate voturile mele le las lui kyd eu unul chiar daca am avut anumite contraziceri cu el il consider un baiat bun si foarte de treaba iar ca organizator eu zic ca si-a facut treaba foarte bine pana acum si sa o faca si de acum inainte

                  Comment


                  • #10
                    @alin_ti_1031 - te rog sa iti pastrezi impresiile pentru tine si sa faci afirmatii in cunostinta de cauza.
                    @ anonimboy - asa cum am zis am revigorat clubul , ma bucur ca ramai organizotor si am tot respectul pentru tine din punctul asta de vedere (si pentru inca alti cativa).
                    Nu urmaream nici pe departe sa ajung organizator sau altceva ca nu am timp nici macar sa particip la intalniri, la toate , dar dupa ce am fost o vreme singur pe aeroport am cosntatat ca se ajunge tot acolo din cauza usor disensiuni.......(vezi posturile de mai sus)
                    Eu cred ca totul a fost binevenit si putem continua intalnirile, nu?!

                    Comment


                    • #11
                      Anonimboy pt cultura ta membri suntem toti atata timp cat suntem inscrisi in logan club iar ca membru nu ma poti numi tu asta depinde doar de administrator cred ca si tu ai avunt un inceput in acest club nu cred ca ai inceput cu sfarsitul deci ai fost si tu ca noi toti cei incepatori nu ma poti numi tu pe mine membru sau nu

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by 99MMH View Post
                        @alin_ti_1031 - te rog sa iti pastrezi impresiile pentru tine si sa faci afirmatii in cunostinta de cauza.
                        @ anonimboy - asa cum am zis am revigorat clubul , ma bucur ca ramai organizotor si am tot respectul pentru tine din punctul asta de vedere (si pentru inca alti cativa).
                        Nu urmaream nici pe departe sa ajung organizator sau altceva ca nu am timp nici macar sa particip la intalniri, la toate , dar dupa ce am fost o vreme singur pe aeroport am cosntatat ca se ajunge tot acolo din cauza usor disensiuni.......(vezi posturile de mai sus)
                        Eu cred ca totul a fost binevenit si putem continua intalnirile, nu?!
                        sa-mi pastrez impresiile....auzi stii ceva asta e culmea adevarului ce ai zis tu mai sus,cum draq sa-mi pastrez impresiile pt mine cand voi niste anonimi veniti si ne invrajbiti ...fratilor nu va convine ,faceti-va un ''LOGAN CLUB CRAIOVA 2 '' si intalniti-va acolo....daca nu sunteti de acord cu noi nu ne mai intalnim cu voi si gata ,sincer nu-mi convine sa stau sa imi bat capul cu voi
                        Desi acum cateva ore am vb cu tine pe mess vad ca nu ai inteles nimik ...dar asta e ,imi dadusei de inteles ca esti om calumea acum vad ca incepi sa iti arati coltii si asta nu e bine...
                        sigpic
                        http://www.loganclub.ro/forum/dj_xx_ain-t1219p4.html
                        http://mik-anonym.blogspot.com

                        Comment


                        • #13
                          Tu ai pus problema,tu ai deschis pool.ca nu vrei sa recunosti acum ca ai vazut ce numar de voturi ai avut e alta problema..n-am nevoie de voturile tale dupa cum vezi.nu sunt nici suparat pe tine pentru ca,sa fim seriosi,ce motiv as avea?ti am demonstrat in orice ipostaza ca nu esti un adversar demn de mine ..si daca zici ca mi am facut treaba bine pana acum..de ce ai propus sa fiu schimbat? in fine..discutam la intalnire nu pe forum si IN NICI UN CAZ LA TEL!

                          "nu il pot numi"=nu il consider deci sa nu vorbim de cultura ca tu ai demonstrat de mult cata cultura ai( e un subiect tabu pentru tine)
                          Last edited by anonimboy; 23 March 2009, 16:40.

                          Comment


                          • #14
                            Ma voi nu aveti in cap decat motive de cearta.Parerea mea este ca trebuie sa ne intalnim si sa ne ajutam reciproc cu problemele care le intampinam.Nu ne intalnim sa ne dusmanim unii pe alti si sa ne incredem care are masina mai tare.Eu cred ca nu masina ne reprezinta ,ci noi le reprezentam pe masini.Cine are masina tare,modificata si tunata sa o stapaneasca sanatos,.. dar parerea mea este ca nu suntem uniti... nu avem spirit de echipa... pentru ca sunt multi invidiosi... si increzuti.Cred ca este timpul sa va maturizati si sa devenim un CLUB serios,.. nu o adunatura de certareti.
                            I-mi cer sacuze anticipat daca prin acest comentariu am atins pe cineva,dar era momentul sa va trezesc din acest conflict... dupa parerea mea total aiurea si neintemeiat.Sper ca la urmatoarea intalnire sa ne intalnim toti si sa lasam conflictele deoparte... si sa spunem cu mandrie ca suntem membrii...
                            LoganClub CRAIOVA... si restul e LOGAN.
                            Last edited by Prestige2008; 23 March 2009, 18:17.

                            Comment


                            • #15
                              Am propus deaoarece nu il mai interesa pe nimeni de clubul asta de o saptamana nu a mai postat nimeni nimic de intalnire
                              Daca ai avut probleme cum zici tu macar 5 minute puteai sa intri pe forum si sa pui data si ora ca sa stim si noi ce avem de facut dar asta da dovada de dezinteres si ai grije cum vorbesti ca ti-am mai zis esti prea plin de tine ca tu faci si le stii pe toate nu vreau sa ajung la alte discuti eu as zice sa o terminam cu cearta ca nu isi are rostul
                              Si sa sti ca am inteles ce vroiai sa spui prin asta "nu il pot numi" iar prin asta dai dovada de dezinteres adica nu te intereseaza de membri clubului in loc sa maresti clubul tu il micsorezi

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google