Nu A Gasit Nimeni Stopuri Tunate Pt Logan MCV?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu A Gasit Nimeni Stopuri Tunate Pt Logan MCV?

    Daca a gasit cineva stopuri pt Logan MCV cu leduri sau ceva va rog sa postati ca sa afle si ceilalti .

  • #2
    nu cred ca se fac. poti sa le vopsesti marginile in culoarea caroseriei si o sa arate mult mai bine
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

    Comment


    • #3
      era cineva odata pe forum si se lauda ca si-a comandat din turcia niste stopuri cu led...da nu am mai auzit nimica de atunci..

      Comment


      • #4
        cred ca si-a luat teapa cu alea. stiu despre ce vorbesti.

        uite la asa ceva m-am referit
        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

        Comment


        • #5
          Mda .. mersi pt sugestie ..

          Comment


          • #6
            MihaitzaMCV ,prea multe elemente de tuning nu prea gasesti,am cautat cred ca tot internetul ,.........mai asteptam.
            http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

            Comment


            • #7
              Uitati ceva interesant:
              bynight2.jpg
              sigpic
              Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

              Comment


              • #8
                Mai bine zis aici

                Comment


                • #9
                  eu zic sa dai cu putin negru si e ok, oricum nu arata rau nici asa, zic eu, eu am dat cu putin negru, uite poza:
                  Attached Files

                  Comment


                  • #10
                    salut interesant cu ledurile
                    Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                    Comment


                    • #11
                      slava domnului ca nu se gasesc...sper sa nici nu se fabrice asa ceva ...daca nu se faceau pentru berlina ce bine era.
                      Fuarte Nervos !!!

                      Comment


                      • #12
                        Nu prea am inteles ce ai vrut sa zici .. sa inteleg ca nu esti de acord cu asa zisul tuning al masinilor .. oricum problema momentan am rezolvat-o .. le-am vopsit negre la culoarea stalpilor .. se vede frumos .. iar in marsalier nu am nici o problema .. plus ca am si geamurile fumurii .. iar leduri d-alea nu mi-as pune .. sunt cam kitch`oase .. dar gusturile nu se discuta ..

                        Asteptam sa apara (vreodata) si stopuri tunate pt noi

                        O sa revin cu poze saptamana viitoare ..

                        Nu mai cita postul anterior...se intelege ca lui ii raspunzi.
                        Last edited by valeriuciprian; 6 January 2010, 11:12. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • #13
                          am spus ca in locul militiei v-as lua talonul. sunteti inconstienti mai ales cand le faceti geamul fumuriu. si asa se vad prost, cu geam fumuriu si soarele care bate din spate nu se mai vad deloc...
                          Fuarte Nervos !!!

                          Comment


                          • #14
                            las`o mo , ca decat aia care n`au nici un bec noaptea , e mai bine asa si mai ieftin.
                            am avut si eu cu negru , facute cu spray dala special , si se vedea ok ..

                            Comment


                            • #15
                              Asta vroiam sa zic si eu .. le am cu spray special . si apoi lac .. si lumineaza ca si ziua .. singura chestie e ca ii da o tenta mai inchisa .. dar in rest se vede perfect .. chilll out omule .. ca nu iti face bine ..

                              Hai toate bune !

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google