O mica propunere (idee)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O mica propunere (idee)

    Salutare la toata lumea
    In momentul in care iooon_cug a venit cu ideea de a face cate o propunere in legatura cu locatia unei intalniri a specificat cateva locuri destul de faine. La un mom dat zicea de parcarea de la 3 sarmale sau ceva de genu'. In momentul cand am citit am zis ca mai fain ar fi la "Plopii fara sot". Bine... Eu am propus la un mom dat parcarea de la Palatul culturii... A avut loc o intalnire si acolo si toata lumea a fost fericita. Si mai bine... Am zis ca o sa mai revin cu cateva idei de locatii pt viitoarele intalniri, combinat cu faptul ca valeriuciprian a pus oarecum punctul pe i asa ca iata la ce m-am gandit: ce-ar fi daca am stabili cate o locatie diferita pt fiecare saptamana? Si prin asta ma refrer la urmatorul lucru...o spatamana la Palatul Culturii, urmatoarea in parcarea de la Teatrul National, urmatoarea la Plopii fara sot, dupa aia la parcarea de langa Bojdeuca lui Creanga, pe releu la Bucium, in Rond la Agronomie, la Ciric, parcarea de la Parcul expozitiei... si tot asa pana terminam locatiile mai faine cu un potential turistic (si nu numai) din Iasi. Dupa ce bifam tot pe lista supunem la vot si varianta castigatoare va fi locatia stabila si definitiva a intalnirilor din Iasi. Si cu ocazia asta am arata celor ce vor sa viziteze Iasi-ul ce sa bifeze in itinerariul lor.
    E doar o idee ... si in caz ca va surade mai astept si alte propuneri de la voi.
    Last edited by mouseinPAS; 4 December 2007, 17:13.
    I don't drive fast...I fly low !!!

  • #2
    super ideea,cu ocazia asta o sa vedem si noi locuri interesante de pe la voi...
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • #3
      Ar fi o idee super....o sa discutam si o sa vedem ;)

      Comment


      • #4
        o idee buna...supunem la vot...ar fi trbuit sa faci postul asta pe intalniri loganclub iasi
        Last edited by iooon; 4 December 2007, 18:14.
        0.9 tce SL plus

        Comment


        • #5
          Ma bucur ca v-a placut ideea. Si initial la asta m-am gandit...sa continuam discutia pe acelasi thread, dar am zis ca acolo o sa apara comentariile de la intalniri plus fotografiile aferente iar aici sa vina lumea cu propuneri si alte idei ;)
          I don't drive fast...I fly low !!!

          Comment


          • #6
            de ce nu faceti si in alte orase din judet?

            Comment


            • #7
              da ar fi o idee buna

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google