O Parere Despre Philips H4 X-Treme Power...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    cat de repede se ard?

    Comment


    • #77
      Nu stiu exact sa-ti spun despre Xtreme Power, insa Power2Night au murit dupa aproape 5 luni; am si tras de ele (mers mult afara, deci cu ele aprinse) si le regret din suflet, mai ales din punct de vedere al pretului (120 lei setul la Praktiker si 100 si ceva in Carrefour).
      The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

      Comment


      • #78
        @florin6234 din cate am observat si la mine dar si din ce au zis si alt colegi de formum cam 10-15 000km. depinde si cat folosesti becurile. La mine dupa 6 luni au decedat la o saptamana difereta unul de celalat.
        sigpic

        Comment


        • #79
          X-treame power la mine au tinut un an... sa zicem folosite moderat...

          La un amic care face distributie..si are farurile aprinse non stop...tin doar cateva luni (4-6 luni max) Dar a zis ca nu ar mai pune bec stock never ever.
          Ps: trebuie si ridicate un pic farurile sa bata super.
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • #80
            Originally posted by JREwing View Post
            Nu stiu exact sa-ti spun despre Xtreme Power, insa Power2Night au murit dupa aproape 5 luni; am si tras de ele (mers mult afara, deci cu ele aprinse) si le regret din suflet, mai ales din punct de vedere al pretului (120 lei setul la Praktiker si 100 si ceva in Carrefour).
            de ce nu incercati si pe philips-shop.ro ca au preturi mult mai mici decat in alte magazine de gen Carrefour sau altele !!!
            eu le am doar de 2 luni si sunt ok,le protejez ziua , le folosesc doar noaptea sau afara din oras cand e cazul !!!!!

            Comment


            • #81
              eu am becurile stock de cand e masina( 4 ani ) merg zilnic cu farurile aprinse, fie zi, fie noapte. dar 90% ziua. sa inteleg ca nu se merita sa le schimb ? as vrea lumina mai alba, dar si sa vad noaptea , mai bun decat stok si de ce nu mai ieftine daca sunt

              vreo sugestie?
              " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

              Comment


              • #82
                Originally posted by Tudor View Post
                eu am becurile stock de cand e masina( 4 ani ) merg zilnic cu farurile aprinse, fie zi, fie noapte. dar 90% ziua. sa inteleg ca nu se merita sa le schimb ? as vrea lumina mai alba, dar si sa vad noaptea , mai bun decat stok si de ce nu mai ieftine daca sunt

                vreo sugestie?
                Pai daca tu mergi 90 % ziua si cu ele aprinse ramai pe cele stok ,daca renunti sa m-ai mergi merita sa-ti iei niste philips x-treme sau power2night se vad bine dar nu rezista mult la o folosinta atata de mare!!

                Comment


                • #83
                  Iti recomand Philips NightGuide daca vrei becuri mai bune ca alea stock. Daca vrei si mai mult de atat, urmatorul pas este un kit HID Xenon.
                  '08 Logan Prestige PH1 - 1.6 16V - Mineral Blau Pearleffekt

                  Comment


                  • #84
                    eu vreau sa-mi pun xtreme power durata de viata nu cred k e char asa de scurta dar ma rog dupa ce o sa-mi pun va mai dau detalii

                    Comment


                    • #85
                      acum cred ca m-am razgandit ... putin uite ce a aparut http://www.philips-shop.ro/66336.p.html BEC H4 XTREME VISION BLISTER ei zic ca e 100% mai multa lumina voi ce ziceti ?

                      Comment


                      • #86
                        am inteles ca nu ar fi o diferenta foarte mare de luminozitate dintre cele stock si cele in discutie.. iar pretul este considerabil mai mare..

                        Comment


                        • #87
                          tot nu m-am hotarat si acum eu vad numai la 10-20 m de masina si lumina e galbena ( cred ca mai are putin si se duc becurile deci.. in concluzie ma ajuta si pe mine cineva cu o parere prompta ? merita sau nu daca nu ce imi recomanda

                          Comment


                          • #88
                            Am avut h4 xtreme power Au tinut vreo 3 ani.unii se plang ca le-au picat mai devreme.Am fost multumit de ele.Am vazut oricum diferenta in bine fata de cele stoc.
                            Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                            Comment


                            • #89
                              Poti sa le ai si 10 ani, depinde cat timp le "aprinzi"
                              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                              Comment


                              • #90
                                Pai tocmai daia au cedat,ca in ultimul an au mers mai mult (masina a condus-o altcineva)
                                Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google