Oferta Xenon Pt Membrii : H4 Bixenon = 280lei Montaj Inclus

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by alexutzu View Post
    un kit h11 la 4300k ai??
    Sigur ca da,este pe stoc!
    CU balast standard(gros) la 170lei sau cu balast ultraslim digital la 230lei.

    0724186590 / 0766900342

    Comment


    • Xenon de la 130lei in Bucuresti !

      Vechimea in domeniu isi poate spune cuvantul,aceasta experienta a fost transformata in timp in calitatea produselor :

      Adaug si intreaga lista de preturi :

      Single kit (H1,H3,H7,H11,HB3,HB4) de 35W sunt la :

      130lei - fara garantie(clasa C calitate , balasturi analogice normale)
      170lei - cu garantie 12luni (clasa B calitate , balasturi digitale normale)
      230lei - cu garantie 12luni (clasa A calitate, balasturi ultraslim digitale de generatie noua)

      Bixenon kit(H4 sau H13) de 35W sunt la :

      190lei - fara garantie (clasa C calitate , balasturi analogice normale)
      230lei - cu garantie 12luni (clasa B calitate , balasturi digitale normale)
      280lei - cu garantie 12luni (clasa A calitate, balasturi ultraslim digitale de generatie noua)\

      Kituri de 55W(pt farurile cu lupa) am doar clasa A calitate cu balasturi ultraslim digitale la 280lei(single kit).

      Seturi de becuri de la 90lei la 140lei .

      Kituri de lupe Bixenon cu angeleyes ccfl alb:

      420lei fara balasturi(in caz ca aveti un kit deja montat)
      480lei cu balasturi normale digitale de 35W
      530lei cu balasturi ultraslim digitale de 35W
      580lei cu balasturi ultraslim digitale de 55W

      Avem si leduri pt plafoniera,numar sau pozitii la pretul de :

      T10 led normale - 15lei perechea
      T10 led smd in capsula - 20lei perechea
      T10 led 5smd superflux - 25lei perechea
      T11 led 6smd supeflux (plafoniera) - 30lei perechea
      BA9S led 5smd superflux(pozitie, model cu soclu de metal) - 30lei perechea

      Montajul se poate face de dvs sau la noi la atelier in Bucuresti /Titan - sector 3 contra sumei de 50lei la kitul xenon(timp 1 ora) sau de 200-250lei la kitul de lupe(timp 6-7ore).

      Ma puteti contacta la unul din nr de telefon :
      Cosmote - 0766900342
      Vodafone - 0724186590
      sau pe yahoo sau msn messenger cu ID-ul "serban_pc

      Comment


      • De ceva vreme am si eu un set de Lupe Bixenon H4 6000K 35w si sunt multumit de ele.

        Urmeaza sa-mi achizitionez si un set de becuri sa am de rezerva sa nu ma trezesc pe drum ca nu am ce bec sa pun ca sa-mi pot continua drumul.

        Pun cateva poze, sa se vada cum bat pe perete, doar ca nu erau reglate perfect.
        Cel din stanga trebuie reglat sa fie la nivel cu cel din dreapta, cel putin la alte masini asa am vazut ca bat, iar eu am crezut ca trebuie sa se uneasca liniile.

        O sa fac si niste poze cum lumineaza pe drum, dar peste vreo saptamana.

        Il recomand pe Serban. Si kit-urile sunt foarte bune!
        Attached Files
        Last edited by soboBN; 12 February 2011, 23:34.
        Cumpar volan de Duster

        Comment


        • @soboBN - Multumesc pt recomandare, sa le stapanesti sanatos cat mai mult !

          --------------------------------------------------------------------------

          Kituri xenon complete incepand cu 130lei in Bucuresti !

          Comment


          • Avem in acest moment 3 tipuri de instalatii xenon la preturi "dupa posibilitate" !

            Comment


            • Instalatii complete xenon cu preturi incepind de la 130lei.
              Seturi de becuri cu preturi de la 80lei .

              Orice(culori intre 4300K si 8000K pe stoc in Bucuresti sau cu livrare prin curier sau posta !

              0724186590 / 0766900342

              Comment


              • Salutări, Şerban. Am un prieten cu reno kangoo şi foloseşte tot becuri h4 şi îmi tot spune că pentru maşina lui nu găseşte instalaţii xenon sub 900 lei cu tot cu montaj. Ai montat kituri h4 şi pe astfel de maşini? Ca să-i dovedesc că se înşeală. Numai bine.
                a good plan today is better than a perfect plan tomorrow

                Comment


                • Becuri de rezerva pentru lupele G3 (modelul cu bec personalizat fixat cu surub si clema) aveti pe stoc? (4300k sau 5000k)

                  Comment


                  • Originally posted by moses View Post
                    Salutări, Şerban. Am un prieten cu reno kangoo şi foloseşte tot becuri h4 şi îmi tot spune că pentru maşina lui nu găseşte instalaţii xenon sub 900 lei cu tot cu montaj. Ai montat kituri h4 şi pe astfel de maşini? Ca să-i dovedesc că se înşeală. Numai bine.
                    Sigur ca da!
                    230lei cu balast standard(gros,model vechi) sau 280lei cu balast ultraslim digital.
                    Montajul este 50lei in caz ca are nevoie, si da am mai montat pe kangoo.

                    O zi buna!

                    Originally posted by stalmapabo View Post
                    Becuri de rezerva pentru lupele G3 (modelul cu bec personalizat fixat cu surub si clema) aveti pe stoc? (4300k sau 5000k)
                    Da, am pe stoc astfel de becuri de 5000K, sunt niste becuri atipice si costa 180lei perechea( despre ce masina este vorba?)

                    0724186590 / 0766900342

                    Comment


                    • In Bucuresti sau livrare in toata tara

                      Vechimea in domeniu isi poate spune cuvantul,aceasta experienta a fost transformata in timp in calitatea produselor :

                      Adaug si intreaga lista de preturi :

                      Single kit (H1,H3,H7,H11,HB3,HB4) de 35W sunt la :

                      130lei - fara garantie(clasa C calitate , balasturi analogice normale)
                      170lei - cu garantie 12luni (clasa B calitate , balasturi digitale normale)
                      230lei - cu garantie 12luni (clasa A calitate, balasturi ultraslim digitale de generatie noua)

                      Bixenon kit(H4 sau H13) de 35W sunt la :

                      190lei - fara garantie (clasa C calitate , balasturi analogice normale)
                      230lei - cu garantie 12luni (clasa B calitate , balasturi digitale normale)
                      280lei - cu garantie 12luni (clasa A calitate, balasturi ultraslim digitale de generatie noua)\

                      Kituri de 55W(pt farurile cu lupa) am doar clasa A calitate cu balasturi ultraslim digitale la 280lei(single kit).

                      Seturi de becuri de la 90lei la 140lei .

                      Kituri de lupe Bixenon cu angeleyes ccfl alb:

                      420lei fara balasturi(in caz ca aveti un kit deja montat)
                      480lei cu balasturi normale digitale de 35W
                      530lei cu balasturi ultraslim digitale de 35W
                      580lei cu balasturi ultraslim digitale de 55W

                      Avem si leduri pt plafoniera,numar sau pozitii la pretul de :

                      T10 led normale - 15lei perechea
                      T10 led smd in capsula - 20lei perechea
                      T10 led 5smd superflux - 25lei perechea
                      T11 led 6smd supeflux (plafoniera) - 30lei perechea
                      BA9S led 5smd superflux(pozitie, model cu soclu de metal) - 30lei perechea

                      Montajul se poate face de dvs sau la noi la atelier in Bucuresti /Titan - sector 3 contra sumei de 50lei la kitul xenon(timp 1 ora) sau de 200-250lei la kitul de lupe(timp 6-7ore).

                      Ma puteti contacta la unul din nr de telefon :
                      Cosmote - 0766900342
                      Vodafone - 0724186590
                      sau pe yahoo sau msn messenger cu ID-ul "serban_pc

                      Comment


                      • O multime de memri care au fot la noi si au plecat multumiti de produsele noastre cat si de calitatea montajului !

                        Comment


                        • Vechime in domeniu = garantie reala !

                          Va rog sa urmariti si vechimea in domeniu pt ca asta va poate spune multe !
                          In toti acesti ani am cumulat experienta necesara si m-am axat pe calitate, lasand deoparte produsele ieftine care fac de cele mai multe ori probleme.
                          Nu intotdeauna un lucru ieftin reprezinta o afacere !

                          --------------------------------------------------------------------

                          Single kit(H1,H3,H7,H11,880,HB4/9006,etc) de 35W = 170lei(standard) sau 230lei(ultraslim)
                          Bixenon kit(H4 H/L sau H13) = 230lei(standard) sau 280lei (ultraslim digital)
                          Pt cele de 55W se mai adauga 50RON.(recomandate la farurile cu lupa)
                          Kit montare lupa + bixenon pt masinile cu far reflector(H1,H7,H4) = de la 420lei in sus in fct de ballast.
                          Comercializez si becuri sau seturi separat.
                          Un bec single = 60RON sau setul la 110RON
                          Un bec H4 Bixenon = 70RON sau setul 130RON
                          Un bec D2S(pt masinile cu xenon de fabrica) = 70RON sau setul 130RON
                          Un bec D1S(pt masinile mai noi cu xenon de fabrica) = 140RON sau setul 260RON

                          Toate kiturile beneficieaza de garantie 12luni!
                          Montajul se poate face in Bucuresti - Titan , linga supermarchet Auchan de luni pina vineri de la 09:00 pina la 19:00 sau sambata de la 09:00 la 15:00.
                          Se livreaza oriunde in tara !

                          0724186590 / 0766900342

                          Comment


                          • sal;am si eu un 16v si as dori sa montez xenon.ce recomanzi[ce combinatii de preferat cu lupa] Daca esti amabil tr rog niste preturi[cu tot cu montaj] ps Politia ce zice ? Cu reviziile cum ramane? multumesc

                            am uitat; farul sa arate ca la ZUZ
                            Last edited by costi2011; 22 February 2011, 13:10. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • da...cand o sa am bani o sa imi pun si eu

                              Comment


                              • Originally posted by costi2011 View Post
                                sal;am si eu un 16v si as dori sa montez xenon.ce recomanzi[ce combinatii de preferat cu lupa] Daca esti amabil tr rog niste preturi[cu tot cu montaj] ps Politia ce zice ? Cu reviziile cum ramane? multumesc

                                am uitat; farul sa arate ca la ZUZ
                                OK, iti prezint variantele care se pot monta pe logan :

                                Bixenon kit(H4 sau H13) de 35W sunt la :

                                190lei - fara garantie (clasa C calitate , balasturi analogice normale)
                                230lei - cu garantie 12luni (clasa B calitate , balasturi digitale normale)
                                280lei - cu garantie 12luni (clasa A calitate, balasturi ultraslim digitale de generatie noua)\
                                Montajul dureaza 40min si costa 50lei.

                                Kituri de lupe Bixenon cu angeleyes ccfl alb:

                                420lei fara balasturi(in caz ca aveti un kit deja montat)
                                480lei cu balasturi normale digitale de 35W
                                530lei cu balasturi ultraslim digitale de 35W
                                580lei cu balasturi ultraslim digitale de 55W
                                Montajul dureaza aprox 5 ore si costa 200-250lei.

                                Se pot face cum i le-am facut si lui ZUZ sau PAU.

                                Originally posted by Cosmin2010 View Post
                                da...cand o sa am bani o sa imi pun si eu
                                Te astept cand te hotarasti cu mare placere !

                                Toate cele bune!
                                Stima la toti membrii !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google