Oferta Xenon Pt Membrii : H4 Bixenon = 280lei Montaj Inclus

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by gionik View Post
    Am fost acum la Serban, ff promt si operativ.Becurile schimbate ff repede,treaba facuta ca la carte
    Recomand serviciile lui!!! Sper ca in curand sa ajung la el sa schimb si eu becurile sau tot kitul, la megane.


    Multumesc pt recomandare !
    --------------------------------------------------------------
    De actualitate !
    Va rog sa urmariti si vechimea in domeniu pt ca asta va poate spune multe !
    In toti acesti ani am cumulat experienta necesara si m-am axat pe calitate, lasand deoparte produsele ieftine care fac de cele mai multe ori probleme.
    Nu intotdeauna un lucru ieftin reprezinta o afacere !

    Comment


    • Se pot livra in toata tara prin Fancurier(24,80lei) sau Posta Romana(8-10lei) , kiturile avand garantia valabila de 12luni chiar si daca le montati dvs singuri !

      Valabil cu toate cele 3 clase de calitate !

      Single kit (H1,H3,H7,H11,HB3,HB4) de 35W sunt la :

      35W
      130lei - fara garantie(clasa C calitate , balasturi analogice normale)
      170lei - cu garantie 12luni (clasa B calitate , balasturi digitale normale)
      230lei - cu garantie 12luni (clasa A calitate, balasturi ultraslim digitale de generatie noua)

      55W
      280lei - cu garantie 12luni (clasa A calitate, balasturi ultraslim digitale de generatie noua)

      Bixenon kit(H4 sau H13) de 35W sunt la :

      190lei - fara garantie (clasa C calitate , balasturi analogice normale)
      230lei - cu garantie 12luni (clasa B calitate , balasturi digitale normale)
      280lei - cu garantie 12luni (clasa A calitate, balasturi ultraslim digitale de generatie noua)\

      0724186590 / 0766900342

      Comment


      • Originally posted by serban_pc View Post
        Multumesc pt recomandare !
        --------------------------------------------------------------
        De actualitate !
        Va rog sa urmariti si vechimea in domeniu pt ca asta va poate spune multe !
        In toti acesti ani am cumulat experienta necesara si m-am axat pe calitate, lasand deoparte produsele ieftine care fac de cele mai multe ori probleme.
        Nu intotdeauna un lucru ieftin reprezinta o afacere !


        Pt un logan ph2 ce lupe imi trebuiesc si cat ma costa cu tot cu montaj? si cat ar fi in plus sa pun xenon si in proiectoare? din cate am auzit pe logan merg h4?! multumesc!

        Comment


        • Originally posted by B997NDL View Post
          Pt un logan ph2 ce lupe imi trebuiesc si cat ma costa cu tot cu montaj? si cat ar fi in plus sa pun xenon si in proiectoare? din cate am auzit pe logan merg h4?! multumesc!
          La logan cu tot cu xenon si montaj ar costa 700lei, pe proiectoare ar mai fi inca 200lei, kiturile sunt clasa A calitate cu ballasturi ultraslim digitale de generatie noua.

          O zi buna!

          0724186590 / 0766900342

          Comment


          • Oferta valabila !

            Comment


            • salut serban!hai ca acum m.am hotarat sa.mi pun xenon si in proiectoare!...230 parca nu?dar numai ca o sa vin sapt viitoare,(luni)sa ridic instalatia!oricum te sun luni sa.ti spun exact cand vin!

              Comment


              • Originally posted by dum_1988 View Post
                salut serban!hai ca acum m.am hotarat sa.mi pun xenon si in proiectoare!...230 parca nu?dar numai ca o sa vin sapt viitoare,(luni)sa ridic instalatia!oricum te sun luni sa.ti spun exact cand vin!
                Pt clientii vechi instalatia este 210lei, ai reducere 20lei.
                Kitul este cu balasturi ultraslim digital de generatie noua, clasa A calitate !

                Toate cele bune !
                0724186590 / 0766900342

                Comment


                • Se pot livra in toata tara prin Fancurier(24,80lei) sau Posta Romana(8-10lei) , kiturile avand garantia valabila de 12luni chiar si daca le montati dvs singuri !

                  Valabil cu toate cele 3 clase de calitate !

                  Single kit (H1,H3,H7,H11,HB3,HB4) de 35W sunt la :

                  35W
                  130lei - fara garantie(clasa C calitate , balasturi analogice normale)
                  170lei - cu garantie 12luni (clasa B calitate , balasturi digitale normale)
                  230lei - cu garantie 12luni (clasa A calitate, balasturi ultraslim digitale de generatie noua)

                  55W
                  280lei - cu garantie 12luni (clasa A calitate, balasturi ultraslim digitale de generatie noua)

                  Bixenon kit(H4 sau H13) de 35W sunt la :

                  190lei - fara garantie (clasa C calitate , balasturi analogice normale)
                  230lei - cu garantie 12luni (clasa B calitate , balasturi digitale normale)
                  280lei - cu garantie 12luni (clasa A calitate, balasturi ultraslim digitale de generatie noua)\

                  0724186590 / 0766900342

                  Comment


                  • Promotie valabila cu setul de leduri pt pozitie cadou la montare unei instalatii xenon.

                    Single kit (H1,H3,H7,H11,HB3,HB4) de 35W sunt la :

                    130lei - fara garantie(clasa C calitate , balasturi analogice normale)
                    170lei - cu garantie 12luni (clasa B calitate , balasturi digitale normale)
                    230lei - cu garantie 12luni (clasa A calitate, balasturi ultraslim digitale de generatie noua)

                    Bixenon kit(H4 sau H13) de 35W sunt la :

                    190lei - fara garantie (clasa C calitate , balasturi analogice normale)
                    230lei - cu garantie 12luni (clasa B calitate , balasturi digitale normale)
                    280lei - cu garantie 12luni (clasa A calitate, balasturi ultraslim digitale de generatie noua)\

                    Kituri de 55W(pt farurile cu lupa) am doar clasa A calitate cu balasturi ultraslim digitale la 280lei(single kit).

                    Kituri de lupe Bixenon cu angeleyes ccfl alb:

                    420lei fara balasturi(in caz ca aveti un kit deja montat)
                    480lei cu balasturi normale digitale de 35W
                    530lei cu balasturi ultraslim digitale de 35W
                    580lei cu balasturi ultraslim digitale de 55W

                    Avem si leduri pt plafoniera,numar sau pozitii la pretul de :

                    T10 led normale - 15lei perechea
                    T10 led smd in capsula - 20lei perechea
                    T10 led 5smd superflux - 25lei perechea
                    T11 led 6smd supeflux (plafoniera) - 30lei perechea
                    BA9S led 5smd superflux(pozitie, model cu soclu de metal) - 30lei perechea

                    Montajul se poate face de dvs sau la noi la atelier in Bucuresti /Titan - sector 3 contra sumei de 50lei la kitul xenon(timp 1 ora) sau de 200-250lei la kitul de lupe(timp 6-7ore).

                    Ma puteti contacta la unul din nr de telefon :
                    Cosmote - 0766900342
                    Vodafone - 0724186590
                    sau pe yahoo sau msn messenger cu ID-ul "serban_pc

                    Comment


                    • Oferta valabila cu orice din stoc !

                      Comment


                      • SAlut

                        am si eu cateva nelamuriri(incerc sa ma decid daca sa pun xenon si de care).
                        Ce recomanzi pentru logan ph2 ca cel mai bun raport calitate/pret?
                        In ce masura aceasta recomandare deranjeaza pe cei care vin din sens opus?
                        Aceste kit-uri au lupe si, daca da, care este utillitatea lupelor?

                        Nu sunt rautacios dar nu stiu mai nimic despre xenoane( in afara faptului ca lumineaza mai bine) si nu am gasit nicaieri un rezumat scurt si la obiect

                        Comment


                        • Originally posted by Bodanel View Post
                          SAlut

                          am si eu cateva nelamuriri(incerc sa ma decid daca sa pun xenon si de care).
                          Ce recomanzi pentru logan ph2 ca cel mai bun raport calitate/pret?
                          In ce masura aceasta recomandare deranjeaza pe cei care vin din sens opus?
                          Aceste kit-uri au lupe si, daca da, care este utillitatea lupelor?

                          Nu sunt rautacios dar nu stiu mai nimic despre xenoane( in afara faptului ca lumineaza mai bine) si nu am gasit nicaieri un rezumat scurt si la obiect
                          Nu este deloc cu suparare ba mi se pare un post constructiv :

                          1. Sunt kituri bixenon H4 calitative si mai putin calitative, in afara de faptul ca cele ieftine vor rezista f putin mai este o diferenta mare pe care clientul nu are de unde sa stie si anume becurile de la kiturile de calitate(ultraslim digitale) au palarie antiorbire si o degajare a luminii care face sa nu orbeasca pe ceilalti din sens opus, la cele ieftine(cu balasturi groase) aceasta degajare nu exista iar lumina este aruncata in toate partile, va pot demonstra diferentele acestea oricand.
                          2. Exista si kituri de lupe universale care se pot monta in farul masinii tale, acestea avand rolul de a concentra lumina fix pe asfalt, nu in ochii celor din sens opus.

                          Ca si costuri avem diferentele:

                          1.Kitul H4 bixenon este la mine de la 190lei (clasa C) la 230lei(clasa B cu balasturi groase) sau 280lei (clasa A calitate) cu balasturi ultraslim digitale(atentie au aparut pe piata si balasturi ultraslim analogice de slaba calitate(a nu se face confuzie de pret/calitate, iar montajul pt oricare din variante este de 50lei.
                          2.Kitul de lupe este la mine 400lei(fara balasturi ), 480lei (cu balasturi groase) sau 520lei cu balasturi ultraslim digitale, iar montajul daca se cere este 200lei si dureaza 6ore.

                          Toate cele bune!

                          Comment


                          • Multumesc pentru raspunsuri. Foarte edificatoare.

                            Comment


                            • Originally posted by Bodanel View Post
                              Multumesc pentru raspunsuri. Foarte edificatoare.
                              Cu placere, astept sa te hotarasti ...

                              Toate cele bune!

                              Comment


                              • h4 bixenon 4300k ai?

                                1.6 MPI 8Vsigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google