Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • In afara faptului ca mi se pare cea mai urata masina de la Sokoda ..in rest pare ok.Banuiesc ca la pret se mai poate umbla daca chiar ar fi cumparator hotarat sa o ia.
    Welcome to the Club, We Have Jackets !

    Comment


    • Ma tot uit dupa un Vw Passat b5 1900cmc.Credeti ca se mai merita?http://www.autovit.ro/volkswagen-passat-C34877522.html

      Comment


      • Eu zic ca in opinia mea merita o astfel de masina la acest pret in dauna unui logan la acelasi bani.

        Comment


        • Originally posted by bogdan BOG View Post
          Ma tot uit dupa un Vw Passat b5 1900cmc.Credeti ca se mai merita?http://www.autovit.ro/volkswagen-passat-C34877522.html
          Euro3 si taxa neplatita, ai de dat ceva bani. Ce-ti trebuie un diesel cu um milion de km la bord si remapat? Sa inlocuiesti diverse la trenul de rulare e scump la modelul ala.
          Nu m-as incurca...

          Comment


          • asta e ca vinul... cu cat e mai vechi cu atat e mai scump?

            Comment


            • passatul ala este enorm de scump. pai realizezi la ce pret iesi cu ea?!

              acum strict ca masina este o masina foarte buna, suspensia este extrem de confortabila + spatiu. cam astea mi-au iesit in evidenta la modelul asta. bine, pe langa motorul 1.9 tdi care e destul de fiabil si consumul bunicel (ai grija ca la 131cp e clar mai maricel decat la alea de putere mai mica. faptul ca e 4motion mareste si asta consumul).

              totusi la modelul asta e o problema ca intotdeauna taxa a fost mare la ele si marea majoritate au taxa recuperata (prost sa fii sa nu recuperezi cand ai platit asa mult pe taxa). plus ca mai sunt si multe intrate in Romania dinainte de 2007. Ai de munca sa gasesti una cu taxa platita sa mai fie si in stare buna.
              poate te incanta 1.8t, 2.0 aspirat taxa este muult mai mica, poti sa le iei recent aduse.
              intretinerea este scumpa dar este in concordanta cu calitatea si clasa din care face parte masina. nu poti avea la passat intretinere de polo )
              Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

              Comment


              • Sunt total de acord cu tine exceptand partea :''suspensia extrem de comfortabila' ' Ai mers vreodata cu Laguna,Citroen C5 ? e o intrebare retorica nefiind deloc ironic.Passatul are calitati in special modelul acela a fost f reusit,dar comfortul nu a fost niciodata punctul forte al passatului,de fapt al nici unei masini nemtesti exceptand Mercedes
                Last edited by Allyn_y; 2 December 2014, 01:23.

                Comment


                • cu laguna am mers. dar modelul 2004-2005.despre care model de laguna vorbesti?
                  despre c5 eu aveam impresia ca doar pe anumite (parca a fost optionala sau ceva de genul) este prezenta suspensia aia smechera hydractive. adica nu pe toate
                  Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

                  Comment


                  • Suspensia aia smechera e optionala dar nu neaparat Citroen ,Laguna orice model chiar si din 98 nu conteaza toate sunt f comfortabile,imi amintesc cand am mers prima oara intr-un Safrane credeam ca plutesc..arunca o privire la scaune doar, de suspensie nici nu-ti mai zic Revenind, modelul acela de passat a fost unul foarte reusit dar o masina 4x4 cu garda asa joasa?neah
                    Attached Files
                    Last edited by Allyn_y; 2 December 2014, 01:51.

                    Comment


                    • Ca idee, cam cate sunt de schimbat la un Passat 2002 pe dedesubt.
                      1200 de lei a dat un prieten pe piese, au tinut fix 1 an, rulaj in special urban.
                      Attached Files
                      Last edited by mr.K; 2 December 2014, 09:35.

                      Comment


                      • Daca a luat aftermarket lua originale dadea 1000 de euro si tinea cat masina...

                        Comment


                        • Si costau cat masina, mai degraba.
                          Intr-o gioarsa veche, nu merita sa bagi bani cu lopata in reprezentanta. Nu mai bine pui niste de euro peste B5 si cumperi direct B6?

                          Comment


                          • b6 se pare ca a avut mai multe probleme ca b5.5

                            Comment


                            • In concluzie, de ce sa vrei Passat?

                              Comment


                              • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                                Ce parere aveti despre masina asta?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google