Carciuma da' Pitesti ...discutii libere

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @VIO care e faza cu gluma? nu, eu nu mi-am luat aripi ca eu am coarne ;). era o discutie serioasa ca ziceai de DAY-u

    Comment


    • Originally posted by alexutzu View Post
      da in principal catalinux:p

      ma dayu si dmd au ales sa se duca la "night angels"da asta nu inseamna ca ei nu o sa vina la intalnirile logan club
      ...o fi ca tine, insa mai stiu cazuri in LCP care te contrazic
      ...anyway fiecare cu optiunea lui...eu nu ma voi obosi sa anunt pe mess decat membri LCP only

      Comment


      • Ma oamenilor nu sa suparat nimeni (ar fi culmea) nici pe cei care au migrat in s4c sau la n.a. E optiunea unea lor , ii asteptam cu drag la intalniri ca stiu unde si cand
        vio astazi preiau eu functia de fotograf daca nu vine oficiosu' si nu il mai intarata si tu ca se aprinde repede )))) si bubuie pe aici . Nu degeaba ii spun prieteni kamikaze
        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
        prost.

        Comment


        • ma vio am zis-o de atetea ori....LCP nu e obligatoriu...vii de placere
          low....&.....slow

          Comment


          • ...poi cine a zis ca e obligatoriu?
            Originally posted by costyn955 View Post
            @VIO care e faza cu gluma? nu, eu nu mi-am luat aripi ca eu am coarne ;). era o discutie serioasa ca ziceai de DAY-u
            ...serioasa?...fiecare cum o intelege...cine se supara ii taiem nasul.
            Singurul lucru obligatoriu la LCP e simtul umorului

            Comment


            • noroc ca ai ce taia ca altfel...

              Comment


              • Originally posted by DISSSEL View Post
                sa intelegem ca mai pui o persoana la intretinere???
                ...mai este pana atunci...cca 3 luni cred...nu are legatura.Simt eu nevoia de o pauza...sa vedem cat ma tine
                ...numai bine si sa aveti grija cu LCPu
                P.S....vedeti ca am revenit la vechea adresa de mess(la avatar)...cealalta e in curs de anulare la yahoo.

                Comment


                • speram sa nu te tina mult...
                  Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                  prost.

                  Comment


                  • asa, trecand de la "LCPitesti la diferite evenimente", continuand "cearta" aici
                    @DISSSEL doar eu cu viorel ne certam ca eu am inceput
                    cat despre existenta loganclub ca si club... fiecare interpreteaza cum vrea ca am vazut ca sunt pareri diferite. fiecare face ce vrea cu masina lui, participa la intrunirile carui club le face placere si gata. eu o sa renunt la a mai participa la intalnirile "saptamanale" (incluzand nocturne si fulgere) [[asa ca va rog sa numiti alt "fotograf oficial"]] pt ca am fost deranjat ca membrii "cluburilor" consacrate sa ia in ras existenta "comunitatii" (cum ziceti voi) loganclub. am venit la intalniri pt ca mi-a placut, am invatat lucruri care m-au ajutat in privinta "fierului", am cunoscut oameni care merita tot respectu.
                    de astazi oficial ma retrag din logan club, o sa mai postez pozele de sambata pt ca inca nu am apucat, o sa renunt la a mai purta emblema clubului pt a nu mai fi "membru" al niciunui club.
                    in rest asa cum am zis si intr-un alt post, ne vedem pe strazi.
                    P.S. nu uitati sa respectati in trafic pt a fii respectati.

                    Comment


                    • tu ce patzisi ma ai cazut din pat de dimineatza ))))
                      -
                      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                      prost.

                      Comment


                      • ...si eu spal astazi masina de la urmele lasate de stikere si embleme...ne vedem pe strazi si pe forum,probabil si la regionale cine mai merge...

                        Comment


                        • @VIO daca te-am suparat eu printre altele sa stii ca-mi cer scuze oficial

                          Comment


                          • ...stai linistit imi cer eu scuze celor care s-au simtit ofensati fata de unele critici...ironice cei drept...dar asa vad eu lucrurile din punctul meu de vedere.Faptul ca nu va mai onorez cu prezenta la intalniri nu inseamna ca nu mai arunc cate un ochi critic pe sectiunea LCP ,iar forumul ramane tot la bookmarks

                            Comment


                            • vio dar dc vorbesti la plural?
                              ok acum am aflat ca s-au aruncat si niste cuvinte jignitoare asupra LCP ....F URAT BAIETI mai ales ca nici nu stiti despre ce este vb aici...
                              .iar in legatura cu dezlipitu (se stiu ei care) .... am facut stoc de stkere cu lcp ....si manopera la lipit o sa fie gratis )))))))
                              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                              prost.

                              Comment


                              • ...pai la plural...poate s-au deranjat mai multi ca imi bag nasul aiurea
                                Si terminati ca na jignit nimeni baietii din LCP...doar o hlizeala nu inseamna jignire...nu e frumos dar se mai intampla si de astea...si poate se intampla si mai si dar nu se stiu...pfff dar nu stiu ce imi mai pasa mie
                                Petre deh pus pe glume...dezlipitul cred ca a aratat ca am vorbit serios in ultimele posturi...am dat jos doar emblemele,stikerul mare de luneta si stikerul parasolar,inca port (si le las atata timp cat tin loganu)pe cele mici (cu site) unu pe parasolar si unul pe luneta si cam atat cu loganclubu...aa si forumul
                                ...stikere mai am si eu...e promotie Bazar.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google