Organizator Intalniri de Galati

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    +1 pentru Bogdan !
    Skypee™

    Comment


    • #62
      fair play ?

      Revin la postul meu de acum catva timp.
      Mi s-ar parea corect ca daca eu am renuntat la a fi ORG dintr-un motiv intemeiat ref. la varianta masinii, atunci sa fim cu totii corecti...parerea mea...

      ca sa nu mai vorbim de vechimea in club si de cunoasterea cat de cat a istoriei acestui club.

      N-am nimic personal cu Bogdan33, e baiat bun, dar eu, daca e musai si ar trebui sa propun pe cineva, acela ar fi Andrrei_ro, mai ales ca acum a terminat si cu licenta si s-a mai dezocupat

      Originally posted by sand'dana View Post
      Multumesc lui Mircea pentru incredere si tuturor care s-au aratat incantati de propunerea lui. Consider ca ma pot implica mai mult fiind un simplu loganist/sanderist, o pot face cu mult mai multa dezinvoltura decat din pozitia de Organizator. Pot face o mare parte din activitatile din "fisa postului" de ORG dar nu e corect ca un sanderist sa fie organizator pt loganisti. Daca mi s-ar fi propus pt clubsandero, n-as fi ezitat sa preiau fraiele . Pe LC insa lucrurile isi au calea lor oarecum batatorita.

      Un nou ORG trebuie sa fie in primul rand agreat de toti loganistii galateni, apoi ar urma sa fie ... impartial, obiectiv, intelegator-conciliant, energic, cu o oarecare vechime in club si doritor de a perpetua traditiile, prietenia si unitatea clubului.
      Din pacate persoanele vizate de mine sunt foarte ocupate in majoritatea timpului, deci nici macar nu-mi permit sa le nominalizez.
      si ca sa fiu cat mai completa in exprimarea punctului meu de vedere, ref la ce am spus mai sus ( Din pacate persoanele vizate de mine sunt foarte ocupate in majoritatea timpului, deci nici macar nu-mi permit sa le nominalizez ), sincer, cel mai nimerit ar fi, din toate punctele de vedere pt organizarea tuturor activitatilor pe sectiunea galateana, fiind trup si suflet pentru acest club, daca ar fi acceptat -cu o recunoastere generala- sa fie un 2 in 1 (supermoderator si in acelasi timp ORG) si cu sprijinul nostru al tuturora, stiti da? la cine ma refer : la Mr. Green : Valeriu
      Last edited by sand'dana; 27 June 2011, 08:43. Reason: Automerged Doublepost
      Loganist far'de Logan

      Comment


      • #63
        Interesante propuneri! Haideti si ceilalti - comentati si faceti propuneri. Nu se supara nimeni. Este pentru binele tuturor.

        Comment


        • #64
          Bogdan, ai votul meu

          Comment


          • #65
            daca nu ma insel si ar vrea andrei sa confirme isi doreste sa plece din tara ca altfel ar fi fost si el propus.
            Last edited by gl_mmm; 27 June 2011, 17:05.

            Comment


            • #66
              Tin sa raspund Elenei,daca nu supar,cu privire la propunerea ei.Sa va explic varianta mea,doar pentru a va mai 'descreti fruntile'.Un parlamentar[moderator,ssssuper moderator] nu poate face parte din A.G.A.[org,co-org] al unei firme.Deci fie-va mila de Valeriu pentru ca s-ar putea sa-l ridice D.N.A-ul,se afla in incompatibilitate,conflict de interese.

              Comment


              • #67
                Eu zic ca un organizator nu trebuie neaparat sa fie posesor de Logan sau sa fie foarte vechi in grup aici, ci trebuie sa aibe initiativa, sa comunice cu celelalte persoane din grup si sa fie receptiv la idei si propuneri noi. Si asa cum se intampla peste tot, o persoana tanara, cu idei mai noi si mai fresh si cu o varsta apropiata de a tuturor celor din grup, are sanse mai mari sa se afirme. Cu postul meu nu vreau sa jignesc pe nimeni sau sa considere Mircea ca el nu are idei sau ca nu comunica, dar asa cum el a cerut, a trecut o perioada si a gandit fiecare posibilitatile si s-a ajuns si la momentul acesta.
                Viata e mult prea scurta, traieste clipa.

                Comment


                • #68
                  Originally posted by KELBURTOS View Post
                  Tin sa raspund Elenei,daca nu supar,cu privire la propunerea ei.Sa va explic varianta mea,doar pentru a va mai 'descreti fruntile'.Un parlamentar[moderator,ssssuper moderator] nu poate face parte din A.G.A.[org,co-org] al unei firme.Deci fie-va mila de Valeriu pentru ca s-ar putea sa-l ridice D.N.A-ul,se afla in incompatibilitate,conflict de interese.
                  Cum zici tu, Sorine ! dar ce sa-i faci, soarta! De ClubSandero n-a scapat Valeriu, acolo e organizator si am sa abuzez de aspectul asta

                  In curand ...dupa rezolvarea catorva aspecte ramase de finalizat, cel mai probabil ca vom incerca sa zburam din cuibul cald candva...(cei cativa sanderisti...we'll see...)
                  Attached Files
                  Loganist far'de Logan

                  Comment


                  • #69
                    Valeriu la Sandero?Poate vrea Gabi un Sandero si......Glumesc,evident.Eu n-am vrut decat sa destind atmosfera,nu ma bag in 'ograda' voastra.

                    Comment


                    • #70
                      ma sa stiti ca vil propun pe......... mumus ..ce ziceti ?
                      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                      Comment


                      • #71
                        Tare asta cu organizatorul , mai ales la noi românii , în general trebuie să fie mereu un "şef" care să facă mai nimic , iar principalul scop este acela de a ieşi cât mai mult în evidenţă .Iar după ce apare aşa-zisul "şef" apare efectul de turmă. Hai să fim serioşi ca să te întălneşti într-un loc anume cu alţi posesori de ce vreţi voi nu trebuie să ai acordul sau organizarea unui şef de trib. Am convingerea că încă mai suntem capabili să ne organizăm singuri şi în acelaţi timp se elimină şi aceste discuţii.
                        Skypee™

                        Comment


                        • #72
                          Skypee,nu stiu daca ne-am intalnit vreo data.Organizator nu e cel care doar face intalniri saptamanale.A fi organizator inseamna:mobilizarea membrilor,din club,pentru diferite actiuni comune in tara[regionale,nationale] si locale[intalniri si alte activitati comune].Eu iti zic sincer ca....nu e asa simplu.Numi zic de 'recrutare' de no membri.Cu mentalitatea romanului[ce castig din asta?]nu e chiar asa usor.

                          Comment


                          • #73
                            KELBURTOS a fost doar o părere .
                            Skypee™

                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by KELBURTOS View Post
                              Valeriu la Sandero?Poate vrea Gabi un Sandero si......Glumesc,evident.Eu n-am vrut decat sa destind atmosfera,nu ma bag in 'ograda' voastra.
                              Una dintre masinile pe care o conduce Valeriu la serviciu, este Sandero. E motivat deci.

                              In rest...i-as da dreptate atat lui skypee, cat si lui Sorin...
                              Dar n-are sens sa detaliez ..
                              Loganist far'de Logan

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by skypee View Post
                                KELBURTOS a fost doar o părere .
                                Nu mi-o lua in nume de rau.Eu spun adevarul doar sub forma de gluma.pentru cei care ma cunosc....Oricum,tin sa va sfatuiesc,functia de organizator nu e chiar asa usoara,doar daca tii la functie fara sa faci nimic.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google