Pad Antislip Pe Bord

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pad Antislip Pe Bord

    Nu reusesc sa inteleg ce material extraterestru este plasticul de pe bord, de nu vrea sa se prinda pad-ul anti-slip nici mort. Nu as pune adeziv ca sa nu ramana urme iar un pad in fiecare parte laterala chiar imi trebuie. A gasit cineva o rezolvare care nu lasa urme? Partea buna este ca nu crapa la soare peste ani, ca altele.

  • #2
    se prinde foarte bine daca e curat.
    daca e plin bordul sau padul de praf numai sta.
    Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

    Comment


    • #3
      sala-l in apa. padul... si ai rezolvat

      Comment


      • #4
        Nu intrebam daca nu curatam de praf bordul cu toata nadejdea iar de pe pad am scos folia de protectie exact inainte de a incerca sa il pun. Aluneca de parca i-am pus gheata.

        Comment


        • #5
          poate ai silicon din abundenta pe bord si de aceea nu sta....te-ai intrebat?
          Pe masina de munca...o Fabia sta, si are bordul mat si texturat, la tine nu vad de ce nu ar sta.
          real power..... diesel power by

          Comment


          • #6
            Ete ca nu m-am intrebat. Bravo, sunt sigur ca aici trebuie sa fie necazul. Nu exagerez cu siliconul dar are sigur urme. O sa sterg cu putin detergent pe buretele ud.

            Comment


            • #7
              curata bordul in zona aia, e posibil sa fie silicon. strge cu o carpa uda si cu una uscata pe urma.
              MY CLA

              Comment


              • #8
                eu zic sa ii un pad din ropetrol, ala cu salamandra pe el. Odata pus pe bord, il dai mai greu jos, iar ce pui pe el acolo ramane.

                Comment


                • #9
                  Am castigat si eu unul din ala Geeko ii spune dar pun cutia de mirositor din tabla doar pe sfertul sfertului ca abia o mai dezlipesti

                  Comment


                  • #10
                    Incearca sa cureti suprafata mai bine, dupa se va prinde!;)

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google