Parfumuri auto

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut.
    Momentan folosesc CWS-frutto si din cind in cind areon-mon amour
    Numai bine.
    Un Logan----YNG-----
    Numai bine.

    Comment


    • Cand veniti cu nume dinastea ar fi frumos sa veniti si cu niste poze daca se poate.Eu unul chiar as fi curios cum arata ca degeaba postati numele ca pana la hipermarket il uit.

      Comment


      • Salut.
        CWS-ul il gasesti doar la dealeri de pe forum,nu se gasesc in hipermarket(keanurev)
        Iar AREON se gaseste in carffour,eu de acolo l-am luat.
        Poze nu pot face,nu mai cobor acum la masina,dar poate sunt colegi care au poze.
        Numai bine.
        Un Logan----YNG-----
        Numai bine.

        Comment


        • Originally posted by ionutblv View Post
          de 4 luni folosesc CALIFORNIA SCENTS, melon, nu se compara cu nimic de pe piata romaneasca
          Si de unde ai luat asa ceva si cat costa???
          In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
          sigpic

          Comment


          • CALIFORNIA scents 25 lei..."de pe" google, PM pentru detalii

            Comment


            • folositi Dr. Marcus .. sunt super .. Ambipur a mic copil pe langa el . tin astea de 2 ori mai mult ca un ambipur!
              Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

              Comment


              • Eu folosesc parfum in sticlute imbracate in lemn AREON de la Carrefour. Mi s-a parut ca tine mai mult mirosul. Lemnul ala se imbiba cu parfum si se usuca relativ greu. Nu scump. Nu mai retin, dar am prins la oferta si mi-am luat cu 5 sau 6 lei bucata. Sunt multumit.

                Comment


                • Conserva

                  De curand am cumparat de la o benzinarie o conserva cu gel care are aroma de portocala.E in jur de 23 de lei si consider ca este cea mai buna,am avut si braduti si braduleti si parfum si alea se duc oarecum repede...asta tine destul si miroase bine,o recomand mai ales ca se potriveste in locul scrumierei

                  Scrie si tu la fel ca noi...
                  Last edited by valeriuciprian; 21 September 2009, 10:38.

                  Comment


                  • conservele cu gel sunt bune cat e cald afara. Iarna se mumifica si nu mai miros deloc.

                    Comment


                    • eu am avut o conserva vara cand era foarte cald, si a curs din el (probabil a fiert)
                      Plecat departe

                      Comment


                      • Paloma sport este cel mai bun (parerea mea) insa nu mai gasesc in Cluj...
                        Daca stie cineva unde se poate cumpara (la petrom nu mai au...) il rog sa-mi spuna
                        Mersi

                        Comment


                        • CWS ma tine mult de tot si toata lumea zice ca miroase bine...eu nu-l mai simt fiind zilnic in masina, m-am obisnuit
                          sigpic
                          Maică, ce mafioți de treabă !!!

                          Comment


                          • Costa 8 lei.
                            Se gaseste cu miros de brad,eucalipt ,portocala ,lamaie.
                            Vara am fost foarte multumit.A tinut 3-4 luni.De cand este frig parca nu mai prea miroase.Sau m-am obisnuit cu mirosul.
                            Attached Files

                            Comment


                            • datorita temperaturii mai scazute este firesc ca mirosul odorizantelor sa nu fie la fel de pronuntat ca in timpul verii.
                              dupe ce se incalzeste in masina, parfumul va fi mai evident, pentru cei de afara.
                              Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                              Comment


                              • asta nu-mi place , faptul ca ne obisnuim cu mirosul , si nu mai simtitm nimic. daia un air wick dala de casa e ok ptr ca da fasuri periodic. am vazut ca a aparut unu mic acuma si cu senzor de prezenta , o sa iau unu ptr teste...

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google