Pe Cine Nu Suportati Din Membri Forumului,daca Aveti Curaj!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pe Cine Nu Suportati Din Membri Forumului,daca Aveti Curaj!

    Eu sunt prea nou sa am clinciuri cu alti membri dar voi membri mai vechi sigur aveti cativa probleme cu alti membri , puteti posta daca aveti curaj!
    sigpic #

  • #2
    topicul asta e deschis vis-a-vis de clinciul nostru de pe threadul cu motorul 1.4? P:P
    sigpic

    Comment


    • #3
      EU nu il suport pe Crististreulea ) ca nu vine la felix (joke) il inteleg ) dar tot nu il suport) a si pe XP.. cu el am treaba de cand is pe forum..) a si parca si Seba ma supara putin.. da numa asa cateodata.. si cam atat. Am omis pe cineva? dintre supermoderatori si admin? inafara de andrei binenteles
      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
      Enter the Matrix

      Comment


      • #4
        Originally posted by sinx View Post
        topicul asta e deschis vis-a-vis de clinciul nostru de pe threadul cu motorul 1.4? P:P
        sa inteleg ca sunt pe lista ta neagra,nu ma suporti? ca vad cum fac ceva hop si tu............
        sigpic #

        Comment


        • #5
          ...thread-ul asta seamana cu un poligon de tragere
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • #6
            pe crististreulea nici eu nu il halesc

            Originally posted by adimrv View Post
            sa inteleg ca sunt pe lista ta neagra,nu ma suporti? ca vad cum fac ceva hop si tu............
            puteai sa pui in numele threadului ''exclus sinx'' si jur ca nu as fi intrat. P
            Last edited by sinx; 31 March 2009, 23:34. Reason: Automerged Doublepost
            sigpic

            Comment


            • #7
              crististreulea 2 puncte negre dece?
              sigpic #

              Comment


              • #8
                ca asa ii el ) face tutoriale dejeaba) ex : cum sa bati un covoras la masina.. si mai rau te incurca omul asta) daca ati vedea ce pozitie are in tutorialul in care pune filtru de polen.. cand poti sa abordezi o pozitie mult mai usoara Eh joke.. Adica tot ce am zis ii real.. dar mi chiar simpatic streulea;)
                LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                Enter the Matrix

                Comment


                • #9
                  eu nu il suport ca imi face concurenta la sectiunea how to.... ))
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    threadul asta creaza flame,mai bine sa nu existe o atitudine negativa asupra lucrurilor.Nu suporti pe cineva,exista optiune prin care poti ignora,si asa nu ii citesti posturile.
                    lasa lasa...ca stim noi ca il iubiti pe strleuluea
                    Last edited by Cristi_Xp; 1 April 2009, 00:02.
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • #11
                      pai cine dracu sa-l iubeasca pe strleuluea? nici io nu-l iubesc, scârba dracu'!
                      io'i urasc pe toti cei colorati de pacia, mai ales pe cei in rosu, toate cele 3 nuante de verde, cei in cacaniu, negrii si nu in ultimul rind pe toti cei in albastru

                      da, da, stiti bine ca nu e asa
                      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                      Comment


                      • #12
                        topic redeschis la cererea fanilor

                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Eu nu ma prea suport pe mine, ca sunt comunist.....
                          Aaaa, si nu-l suport pe xp. Prea e rosu.

                          Comment


                          • #14
                            pe mine nu ma suporta nimeni? chiar asa simpatic sunt???

                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              cum se poate inchide si redeschide topicul?,super v-a rog sa-mi scrieti pe cine nu suportati de pe forum daca aveti curaj!
                              sigpic #

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google