Pentru Membrii Logan Club Ploiesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    pai m'au intrebat la sinvex daca doresc sa se incuie masina si nu am vrut.

    Comment


    • #17
      cititi thread de intalniri ! ;)

      Comment


      • #18
        M-ar interesa si pe mine cateva din operatiuni,dar nu vreau sa profit de tine.Daca s-ar putea sa-mi arati cum se fac,as incerca.

        Comment


        • #19
          Maxx vreau si eu Avariile la mers inapoi
          . Ms frumos

          Comment


          • #20
            Si eu vreau avariile la mers inapoi .........

            Comment


            • #21
              Ma inscriu si eu la avarii

              Comment


              • #22
                Cred ca Max e plecat.Sa sti ca te asteptam!

                Comment


                • #23
                  m-am intors
                  cine doreste ceva vorbim la intilnirea de miine
                  baiatu cu lenuta monteza filtre polen , alarme si alte cele

                  Comment


                  • #24
                    Eu eu eu eu .. vreau avarii cand dau inapoi

                    Comment


                    • #25
                      Bine ai revenit,Max.Acu imi pare rau si mai mult ca nu am venit ieri.Eu am o lista sa ma inveti!

                      Comment


                      • #26
                        salut mmaxalb. m ar interesa si pe mine sa stiu daca cumva se poate bineinteles!!..cam cat m ar duce sa mi antifonezi si mie..usile, capota motor si bordul. mi au terminat astia in service..bordul si mi zdrangane de nu se poate..!! alternativa este un tip de prin bucuresti care se ocupa cu asa ceva..si care mi l au recomandat multe pers.insa sincer nu prea am timpul necesar sa o las asa..aiurea, ca de stat acolo .am inteles ca totusi dureaza..iara eu si timpul..mai greu! .multumesc mult.astept un reply. stima.
                        SIC CUNNECTANDO REM

                        Comment


                        • #27
                          Cunosc un tip ce face antifonari profesionale. Adica: Eu am fost si mi-a dat cu ceara anticoroziva (este spaciala pt asa ceva)multa prin lonjeroane, praguri, usi (inclusiv cele din spate - batante). Super lucrare. Antifonarea mai consta in vopsirea cu ceara si intaritor pe taoata partea inferioara a masinii, baga ceara in capota, usi stalpi praguri lonjeroane. Daca faci aceasta lucrare nu are cum sa se mai atinga rugina de masina ta. Va spun eu, e super lucrarea si merita toti banii. 200...250 lei, cu tot cu materiale.
                          __________________

                          Comment


                          • #28
                            adicata2003 nu confunda antifonarea cu tratarea antirugina ca e diferita

                            neoreal cu antifomarea capota, usi. perete de foc , te pot ajuta , iti cumperi materialele si facem lucrarea
                            cit despre bord nu am facut niciodata
                            intii trebuie identificata sursa [daca e airbegul e tereaba de prifesionisti ] daca e usa de la torpedo [garantat asta este ] pui niste garnitura de etansare pentru geamuri
                            baiatu cu lenuta monteza filtre polen , alarme si alte cele

                            Comment


                            • #29
                              seara buna. multumesc pt reply. sincer?..nu prea cred ca e de la usa aia.. am fost la astia la poliserv..de mi l au dot jos..de cca 12 ori ..si sunetele" de pot sa le descriu asa..se muta dintr o parte in alta...ba se localizeaza undeva in dreptul aeratorului de deasupra consolei..centrale..ba la torpedou..ba pe laterale..oricum..am inteles ca asta e singura solutie..sa var o tona de materiale..si ..sa sper la mai bine!! precum mi au dat de inteles...d-nii ingineri"..de o mai zgandara..se prea poate sa o faca lata..si nu prea si ar dori sa schimbe..minunatie de creatie autohtona..de bord..de 3 lei cu unul nou..asa k`...si asa mi au ..facut o de nu zici ca are abia 2 ani impliniti ci mai degraba..ca a facut turul africii..pe drumuri cum era cel spre tgv..de nu cu f mult timp in urma..si cu 80/h pe el!!..de poti sa imi precizezi ..mmaxalb cam ce materiale..si de unde..si la cam cat s ar ridica costurile si ..perioada..de implementare"?..makar estimativ?..cat despre faza cu airbagurile`...well..asta n am de unde sa stiu..insa...din cate am vzt...nu prea crd ca vine de la ele...iar de garnituri..mi au pus aia si in fund..si bureti si ..spuma si de toate..si tot face..inclusiv usile..pe fata..zangane geamurile de nu se poate..!!! astept n rasp..multumesc din nou. stima.
                              SIC CUNNECTANDO REM

                              Comment


                              • #30
                                Am eu solutia pt tine neo .. alta noua frate ..

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google