Pentru tatici , mandria lor de copii

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pentru tatici , mandria lor de copii

    Da azi sotia mea a facut testul barza si a iesit pozitiv sunt fericit dar nu stiu cum sa reactionez v-a rog sfaturii!
    sigpic #

  • #2
    Felicitari!!
    de reactionat?? hmmm...da de baut :P
    Last edited by Raul88; 1 April 2009, 00:30.

    Comment


    • #3
      eu de cand am aflat am tot baut, adica de azi ora 18.23 dar sunt barbat si chiar nu stiu ce sa fac...........................
      sigpic #

      Comment


      • #4
        pai fa ce simti tu ca este de facut...nu cred ca trebuie sa faci ceva anume ca un ritual...FI TU

        Comment


        • #5
          eu stau ca pe ghimpi ptr ca din zi in zi tre sa mi se nasca fetita Si eu am ramas prost , interzis, masca cand am aflat ca voi fi tatic radeam plangeam..nu stiam ce fac
          Asculta la mine de ce ai nevoie :
          1. fii mai atent ( ca de obicei ) cu sotia/prietena
          2. sa va plimbati vara asta ca apoi nu se mai stie
          3. sa te incarci cu f f f f mult calm pentru ca sotia va fi destul de nervoasa toata perioada
          4. sa eviti orice cearta. cedezi primul...
          5. sotia o sa capete schimbari ( la corp ) fii alaturi de ea si sustine-o ca n-o sa-i pice bine cand spre sfarsitul sarcinii o sa vada ca a luat 15-20 kg in plus
          6. cauta un medic bun si fa testele cele mai importante
          7. nu bea seara bauturi alcoolice ca nu se stie la ce ora trebuie sa iei masina sa alergi dupa capsuni..portocale..ciocolata..inghetata
          8. Vorbeste cu burtica ca sa fie vorbaret/vorbareata Eu de cum intru in casa si ma aude vorbind ii da picioare mumasii . Pana atunci sta nemiscata o zi intreaga
          In rest..iti doresc sa fie sanatoasa/sanatos , sotia sa duca sarcina f bine si sa fiti fericiti. O sa fie un dar de la D-zeu acest copil !
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • #6
            Thejock3r
            multumesc mult de sfaturi chiar am nevoie..............
            sigpic #

            Comment


            • #7
              noh,in cazul asta...felicitarile mele !
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • #8
                multumesc xp ai ceva sfaturi?
                sigpic #

                Comment


                • #9
                  ce sa faci???
                  sex cat mai ai timp...
                  sati traiasca

                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    tot o sa faca.. o sa -si descopere jumatatea lui un apetit sexual..de n-o sa stie ce e cu el )
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • #11
                      mersi ,dar am nevoie de sfaturi de la cei care au mai trecut pe unde trec Eu.
                      sigpic #

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by Thejock3r View Post
                        tot o sa faca.. o sa -si descopere jumatatea lui un apetit sexual..de n-o sa stie ce e cu el )
                        Aha...deci d-aia intri tu asa rar pe forum
                        Last edited by darksid3; 1 April 2009, 01:01. Reason: Automerged Doublepost
                        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                        Comment


                        • #13
                          am trecut de faza asta..cam de 1 luna jumate acum ma uit la ea si plang )
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • #14
                            intru cand vreau dar de azi in colo o fi mai greu,in rest sunt pierdut in spatiu,,,,,,,,,,
                            sigpic #

                            Comment


                            • #15
                              iti mai dau un sfat ) baga bani acum in Logan..ca apoi gata..c'est fini
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google