Pentru Un Moderator....capabil

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pentru Un Moderator....capabil

    Avand in vedere ca se scrie la greu pe langa subiect pe forum, un nou topic nu schimba nimic....nu ma deranjeaza daca se inchide

    Vreau sa stiu si eu de la cineva de aici...care se considera capabil .....sa iasa din anonimat si sami explice daca binevoieste notiunea si ratiunea forumului cu privire la dreptate si adevar


    Mai exact.....cineva ma calomniaza pe topic " ca lam facut prost" desi clar nu am scris niciodata asa ceva.....

    Eu ii atrag atentia si ii cer sami arate unde am scris....el o da cotita....moderatorii dorm si se fac ca nu vad asta...

    Individul tace....eu o las balta acolo pe topic

    Apoi pe alt topic iar se baga in discutie cu mine si se inflameaza ca ii aduc aminte cu citate...

    Dar tot eu primesc avertisment.....eu primesc avertisment ca altul imi atribuie cuvinte care nu leam scris....

    Deci, care e treaba?

    Si nu e prima oara....si nu sunt eu primul, am vazut si cu altii pe aici, de multe ori

    Daca aveti bisericute intre voi, spuneti pe fata....direct pe fata ca nu e suparare, ca intre barbati...

    Oi fi eu nervos si agitat...dar nu mint si ce cred spun in fata pt ca nu mie teama de nimeni...

    Asa ca daca cineva considera ca merit o explicatie, o astept

  • #2
    Deci, avertisment pentru;
    Asta e diferenta intre nord si sud....educatia- aia 7 ani de acasa
    Repet, citeste Regulamentul.
    In mod normal, acest avertiment e ca o mangaiere parinteasca pe crestet. Rosu si cateva puncte era mai aproape de adevar si Regulament.
    Foloseste cu incredere functia REPORT; nimeni si nimic nu te indreptateste sa-ti faci singur dreptate, aici pe forum.
    Si inca ceva; pentru astfel de probleme, indicat e sa folosesti mesageria; nu deschizi topic pentru asa ceva. Mie mi se pare ca e un abuz legat de spatiul acestui forum.
    ...
    Vom vedea cat ai inteles din toate astea.
    Last edited by IancuMIC; 2 June 2016, 10:02.
    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

    Comment


    • #3
      Asa si individul ce primeste pt calomnie dnu moderator?

      Si tot nu am inteles care e treaba cu nordul si sudul, am jignit pe cineva? Sau sa simtit si altcineva in afara de cel vizat?

      Nimeni nu ma indreptateste sami fac dreptate....

      Deci am dreptate dar nu o recunosti...

      In al doilea rand, de ce sa tac daca nici un moderator nu ia atitudine? Unde erati atunci dnu moderator ?

      Si mai ales ca nu sunteti strain de individ, stiti cat offtopic si vorbit pe langa baga pe toate posturile....doar intinde vorba sau o duce...

      Ati avut aici un moderator care sa banat singur....ei da, ala Moderator

      Si inca ceva.....o lege nu se aplica orbeste se aplica cu morala si credinta stimate Moderator ( corneliu zelea codreanu)

      Comment


      • #4
        cine-i idnivdul care face scandal si pe ce topic?
        offtopic: care-i ala de s-a banat singur?
        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

        Comment


        • #5
          Daca ii scriu numele, se va zice ca sunt paracios...si numi sta in fire sa ma plang

          Omul a zis ca lam facut prost, evident fiind minciuna si incercand sa faca pe victima...unii isi ascund nestinta in victimizare

          Deh....trebuia sal intreb cate grade are axa de logan sau care e diferenta intre un arbore si o axa..

          Nu e vb despre asta....e dreptul lui sa se poarte copilareste...

          Dar vreau sa vad o parere a legiuitorului(moderator)...asa, pt mine

          Moderatorul care sa autopedepsit? Mi se pare ca e Cezar, pt mine e o chestie de onoare la acest tip...cum e Sepukku

          @seba : ca tot zicea cneva mai sus de pm....tiam trimis un pm mai demult, vroiam sa discut cu tine de "curgerea fluidelor si gazelor" dupa un post mai vechi deal tau aici...
          Dar...duda pm...
          Last edited by Hirayama; 2 June 2016, 16:40.

          Comment


          • #6
            bun...inchidem threadul. rezolvarea divergentelor de-acum inainte se face prin butonul de "report", eventual prin mesaj privat daca va simtiti in continuare nedreptatiti.
            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google