Perdele Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Perdele Logan

    Salut. Am gasit asa ceva la niste magazine on-line. Perdelele se aplica pe cheder fara ventuze sau alte sisteme de prindere si permit deschiderea geamurilor. Credeti ca poate fi o alternativa mai ieftina la folie? Aveti asa ceva? Astept parerile si comentariile dvs.
    Attached Files

  • #2
    cu siguranta.
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • #3
      Am avut aşa ceva pe geamurile de la maşina, însă sunt mult mai mulţumit de când mi-am pus folie.

      Comment


      • #4
        la ce pret le-ai gasit ?

        Comment


        • #5
          Apara si de tantari cand deschizi geamul?
          Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

          Comment


          • #6
            Originally posted by sooony View Post
            Salut. Am gasit asa ceva la niste magazine on-line. Perdelele se aplica pe cheder fara ventuze sau alte sisteme de prindere si permit deschiderea geamurilor. Credeti ca poate fi o alternativa mai ieftina la folie? Aveti asa ceva? Astept parerile si comentariile dvs.
            E o variantă ... dar până la urmă tot la folie vei ajunge. Cinci ani am avut așa ceva perioadă în care le-am vopsit de două ori pentru că se decoloraseră, apoi pperdeaua de la lunetă a început să facă burtă ca să zic așa și într-un final le-am înlocuit cu folie. Temporar reprezintă o soluție ... pe termen lung tot folie ... ca să nu mai spun că vizibilitatea este cu cel puțin 30% mai proastă prin acele perdele la care se adaugă și lipsa protecției oferită de folie la UV. Sfat ... greu de dat ... ți-am spus prin ce experiență am trecut eu cu aceste perdele. Pentru o perioadă scurtă cred că merită ... totuși.

            Comment


            • #7
              Originally posted by sooony View Post
              Salut. Am gasit asa ceva la niste magazine on-line. Perdelele se aplica pe cheder fara ventuze sau alte sisteme de prindere si permit deschiderea geamurilor. Credeti ca poate fi o alternativa mai ieftina la folie? Aveti asa ceva? Astept parerile si comentariile dvs.
              Niste porcarii total inutile.
              Categoric recomand folia!

              Comment


              • #8
                Am aceste perdele si sunt multumit de ele. Au avantajul de a putea deschide geamul si de a avea totusi umbra si protectie inpotriva insectelor. In plus pot fi date jos pe timpul ierni.
                Daca o problema se poate rezolva atunci nu trebuie sa te stresezi, daca nu se poate rezolva atunci chiar nu are rost sa te mai stresezi.

                Comment


                • #9
                  Am avut si eu asa ceva si au tinut o vara...s-au decolorat si cea de pe luneta in zona de sus parca se rosese tot la folie cred ca o sa ajung.
                  http://www.loganclub.ro/forum/loganu..._4-t46535.html

                  Comment


                  • #10
                    Anul trecut in mai am cumparat un set de perdele care vin pe conturul geamurilor si lunetei, au stat pe masina pana in octombrie apoi le- am bagat la hibernat intr-un sac de plastic iar acum de 2 sapt. le-am pus iar pe masina.
                    Eu pana acum ma declar multumit de ele , nu s-au decolorat/rupt,in plus ca nu mai stau sa ma intrebe garcea de autorizare rar si alte prostii d'astea .
                    Captain of the black pearl

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google