Perle! De Pe Forum Adunate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ai dreptate. "my bad"... daca am facut scoala pe vremea lui Titu Maiorescu...

    Comment


    • Mariane, dar pe tine nu te corecteaza, ma, cand pui cate 7 puncte de... suspensie?
      If it ain't broke, don't fix it!

      Comment


      • Pai ca sa fie cuvantul suspendat

        Ps...Daca mai apare un post de-al meu fara puncte de suspensie, sa stii ca nu este al meu, este vreo clona))
        Punctele sunt ca un fel de semnatura digitala.
        Last edited by Ivan Marian; 8 August 2014, 12:53.

        Comment


        • Se scote începând cu partea de jos. Trebuie scos cu atenție, se rup cremele de la Ornamentul colorat.
          De care creme, cu aloe vera?

          Greseala de tastare nu e, literele sunt la distanta una de alta pe tastatura

          Comment


          • am citit intreg topicul cu teama... sa nu fiu citat pe aici...
            Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

            Comment


            • Originally posted by mariusgny View Post
              1.2 si 1.4 mpi e lesinat,desi problema aici consta in cutia de viteze, 1.6 mpi 8 v cel de pe logan ph2 era si ala lesinat, ca l.au facut E5 si l.au gâtuit , parca nu era suficient de fâsnet, 1.6 16 v tragea bine dar consuma 10,11 L/100km in oras ,1.5 Dci e bunicel , are cuplu bun, dar costa prea mult la achizitie ,iar intretinerea e scumpa , daca bagau 1.2 tce iar nu era bine, ca sigur costa mult masina ,iar pentru cei care merg ca pensionarii si schimba numai la 2000 rpm, sigur ar fi aparut probleme in timp.. daca bagau 0.9 ala era polizor , etc..
              pumnii mei are valoare si in continuare... din ciclul " gramatica-n porumb"!
              Keep walking...

              Comment


              • Originally posted by mr.K View Post
                De care creme, cu aloe vera?

                Greseala de tastare nu e, literele sunt la distanta una de alta pe tastatura
                http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=756
                Ai dreptate,nu e greșeală de tastare; tableta scrie ce vrea ( Dicționarul roman). Daca observi cu atenție,apar cuvinte scrise cu litera mare pe parcursul unei propoziții; din același motiv
                Știu ca ești carcotas, mai straduieste-te. Poate chiar Găsești o perla
                L.E. Daca scot o perla o sa zic ca e pamflet. Tu știi mai bine
                Last edited by Madutzu25; 13 August 2014, 12:41.
                My Ride sigpic

                Comment


                • Dezactiveaza functia asta la tableta!

                  Comment


                  • Am dezactivat-o deja, e enervanta uneori
                    My Ride sigpic

                    Comment


                    • Care este dăcât pe persoana fizica.

                      P.S. Numai vă râdeț!
                      Attached Files
                      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                      Comment


                      • cum sunt becurile incorcorate ? )
                        Attached Files
                        sigpic

                        Comment


                        • Faneeee încorcoratorul )))
                          sigpic
                          "BRABUS" STYLE

                          Comment


                          • bogdan_cr confunda panta cu rampa! sa-i facem rost de un dex!
                            Keep walking...

                            Comment


                            • Nu e chiar asa de grav.

                              Ai fi surprins cati spun drum in panta la o urcare.

                              Comment


                              • @Octavian: si ce ar fi asa gresit sa spui drum in panta la urcare? :-)

                                "drum in rampa" se foloseste strict pentru "drum inclinat dar privit spre sensul de urcare" (analogie cu rampa pe care urca masina cand e transportata; de acolo vine) pe cand "drum in panta" acopera ambele situatii. "Panta" este o suprafata de teren inclinata fata de planul orizontal: daca esti in varf o vezi la coborare, daca esti la baza o vezi la urcare. (vezi dex, explicati pentru "rampa" si "panta").
                                I have no special talent. I am only passionately curious.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google