Persoana autorizata pentru montaj xenoane cta....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Persoana autorizata pentru montaj xenoane cta....

    Am si eu o intrebare.....vreau o recomandare pentru constanta, unde imi pot monta un kit de xenon....ma interseaza la obiect ,adresa,persoana de contact,pret montaj(daca se poate).....doresc calitate....astept sugesti....
    JUST ME.....30-rdd......

  • #2
    Originally posted by 30rdd View Post
    Am si eu o intrebare.....vreau o recomandare pentru constanta, unde imi pot monta un kit de xenon....ma interseaza la obiect ,adresa,persoana de contact,pret montaj(daca se poate).....doresc calitate....astept sugesti....
    crede ma ca ti-l poti monta singur kitul este foarte usor nu-ti trebuie facultate, nu tre sa le dai la aia 70 ron pt 10 minute .sfatul meu prietenesc este sa ti iei bixenon
    Asistenta: RAZVAN YPO - 0726240862 COSMIN CGK - 0767132803

    Comment


    • #3
      Nu stiu daca se merita sa dai 100 ron cam atat este in bucuresti un montaj , uita-te cum are montat cosmin sau cineva de la tine si le pui si tu ,nu se monteaza chiar asa greu .
      "cromul este placerea mea"
      "cui nu-i place , valea"

      Comment


      • #4
        Originally posted by 30rdd View Post
        Am si eu o intrebare.....vreau o recomandare pentru constanta, unde imi pot monta un kit de xenon....ma interseaza la obiect ,adresa,persoana de contact,pret montaj(daca se poate).....doresc calitate....astept sugesti....
        mai greu este la diesel dar si mai greu este la diesel cu aer conditionat dar nu imposibil. eu unu nu ma prea pricep si prefer sa dau 50 ron unu electrician ca sa faca el treaba. si eu imi montez bixenon ,joi m-am programat
        Cu tractorul pe ogoarele (strazile) patriei

        Comment


        • #5
          Daca ai gasit la 50 ron este bine dar si montarea o sa fie pe masura ,daca le puneai tu erau monatat ca pt tine .
          "cromul este placerea mea"
          "cui nu-i place , valea"

          Comment


          • #6
            multumesc baieti de sfaturii....app sunt bixenon de 8000........sa vad cum sunt montate la baieti si daca nu o sa fie prea greu de facut o sa ma bag eu sa le pun ca de 1mil bag benzina decat sa le dau lor.....bine ideea era persoana autorizata ca eram interesat de garantie...dar sper sa ma descurc ....ramane deskis daca stie careva prin cta...astept...si multumesc de sfaturi baieti....inca o data ....
            JUST ME.....30-rdd......

            Comment


            • #7
              Originally posted by BRUTUSANF View Post
              Daca ai gasit la 50 ron este bine dar si montarea o sa fie pe masura ,daca le puneai tu erau monatat ca pt tine .
              nu de bani era problema dar cel care vine este electrician la DACIA si colaboreaza pt ciubuc cu firma de unde am cumparat kitul asa ca daca nu monta bine eu zic ca nici nu colabora cu ei ,nu? nu stiu ce sa zic tot ce pot sa fac este sa sper ca nu am probleme
              Cu tractorul pe ogoarele (strazile) patriei

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google