Peste 62000 MCV-uri exportate in 2007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Peste 62000 MCV-uri exportate in 2007

    ... si numai 18427 vandute in Romania. Se pare ca dragul nostru MCV e mai apreciat afara decat in tara!

    Sursa

  • #2
    bine ca se vinde asta ma bucura cel mai tare

    Comment


    • #3
      eu am observat ca au inceput sa apara si in tara mai multe , eu unu asa cred ... am vazut si trairele saptamanal vad cate 5 trailere numai cu mcvuri

      sigpic

      Comment


      • #4
        Si pun pariu ca jumatate din MCV-urile vandute la noi n-au nici macar ABS...
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • #5
          E posibil sa ai dreptate Andrei (de fapt, sunt convins ca asa e), dar probabil ca nu tot romanu' are 450 de iepuri in plus pt ABS.

          Comment


          • #6
            da andrei din pacate asa e foarte putine mcvuri dotate am vazut si 1.6 16v mai de loc

            sigpic

            Comment


            • #7
              Salut ma bucur ca ma aflu si eu printre cei 18427 si cu ABS.

              Comment


              • #8
                Tarrre frate! suntem din ce in ce mai multi iubitori de loganuri mari. Am inceput sa vad numai MCV-uri pe strazi.
                In Olanda exista Club MCV. Se intalnesc, fac poze, alea, alea... cautati pe net dar doar cei ce se descurca in flamanda.

                Comment


                • #9
                  Originally posted by anubis nou View Post
                  Tarrre frate! suntem din ce in ce mai multi iubitori de loganuri mari. Am inceput sa vad numai MCV-uri pe strazi.
                  In Olanda exista Club MCV. Se intalnesc, fac poze, alea, alea... cautati pe net dar doar cei ce se descurca in flamanda.

                  am reusit sa gasesc un site asa cum spui tu. Imi plac pozele, este misto sa vezi mai multe MCV-uri adunate in acelasi loc.

                  DaCiA LoGaN MCV Laureate 1.5 DCI 85 CP

                  Comment


                  • #10
                    sunt mai multe situri din strainatate ,dedicate in special MCv-ului.:
                    Olanda- www.dacialoganmcv.nl (cel mai fain site , tradus si in engleza)
                    www.loganmcv.org ( tot in engleza-ffff tare optiunea "locate a dacia")
                    Germania- www.1ro.de

                    Comment


                    • #11
                      Si in austria e plin de mcv
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Asta este romanul daca nu vede scris w sau bmw numai atunci ii multumit si nu conteaza citi km are el are in tara o masina de familie foarte buna si nu numai de familie dar nu vede dar eu cred ca peste putin timp isi vor da seama suntem snobi asta-i adevarul dar de fapt fiecare face ce vrea pe banii lui eu am preferat o masina noua cu motor decent cred f spatioasa si sunt sigur ca si f fiabila in rest le doresc la cei cu masini second multa bafta si sa nu o vinda dupa 1an sau doi cum fac de obicei

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by alex_d9 View Post
                          www.loganmcv.org ( tot in engleza-ffff tare optiunea "locate a dacia")
                          Are si virus asta. Pacat. Si are si un joc
                          Cel mai lent 1,6 8v

                          Comment


                          • #14
                            Mda...sunt de.acord ... Romanu inca mai este ^fraer^...cumpara stifturile srainilor..w sau bmv sau skoda cu km multi uzate si cine stie ce mai au strikate....si le platesc si mai mult ca un logan nou din fabrica.-...nu.i inteleg sincer...Toti cu pasat sau altele...costa 30 mii euro...pt ce ???prefer logan si cu banii in buzunar...Polacii au facut skoda...e buna nu zic ca nu dar costa... Loganul e facut de romani-francezi...si cred ca este cea mai buna afacere de o poate face un roman sau un strain...Si strainii si.au dat seama inaintea noastra...Acelasi discurs este si cu BENZINA toti cumpara disel dar acum disel.ul este egal sau mai scump...si sincer cred ca motorul benz e mai bun ca disel...

                            Comment


                            • #15
                              Cea mai buna masina romaneasca de familie! Salutari la toti detinatori de MCV-uri.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google