PH-87-MCV Rullz !! ( Castigator Campionat Best MCV editia 2012 )

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @barbuoctav - masina o duc , o las acolo .. si o mai vad cand o termina-o , dar o sa-l rog pe Mihai sa-i mai faca cateva poze din cand in cand si sa mi le dea pe mess
    @Fane_CLK - am nevoie de multa bafta .. dar de data asta cred ca o sa imi iasa totul perfect .. sau aproape de perfectiune ..

    Comment


    • Un MCV tare frumos, simplu si de efect. Chiar merg acele stickere. Spor la low low low low . Astept sa il vad finalizat
      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

      Comment


      • Multumesc frumos ptr aprecieri Christnacht .. anul asta o sa fie cat se poate de low .. am auzit ca asa se poarta :P

        Comment


        • ai grija cu gropile , au aparut ca ciupercile , de fapt ,ca in fiecare an .
          mie unu imi e frica sa`mi pun suspensia sport inapoi...

          Comment


          • Am un sticker pe usa din spate a masinii ... 40km/h I Love Slow Ride ..
            Oricum o sa dureze vreo luna de zile pana o sa termin masina .. si poate o sa vina vara pana atunci )

            Comment


            • multa bafta si sa iasa cum iti doresti !
              Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

              Comment


              • O duci la Brebu pana la urma?

                Comment


                • @adicata - Da .. de vopsit o sa o vopsesc la Dl Larry , iar modificarile le fac cum am spus la Ghetto Tuning
                  De data asta o sa lucrez numai cu profesionisti .
                  @Dany_DNY - mersi frumos .. cum am mai spus .. am nevoie de mult noroc .. sincer eram foarte stresat pana acum veo 2 zile , dar acum ca stiu ca am masina pe mana lui Mihai de la Ghetto sunt mult mai linistit .
                  Last edited by MihaitzaMCV; 21 February 2012, 19:42.

                  Comment


                  • da de ce , cei de la custom garage nu sunt profesionisti ?

                    Comment


                    • Originally posted by MihaitzaMCV View Post
                      Am un sticker pe usa din spate a masinii ... 40km/h I Love Slow Ride ..
                      Oricum o sa dureze vreo luna de zile pana o sa termin masina .. si poate o sa vina vara pana atunci )
                      Da da,sa fii sigur ca vine vara intr-o luna ... cred ca mai tine zapada asta o gramada

                      Comment


                      • Si eu cred la fel cu zapada asta...chiar ma enerveaza..

                        Comment


                        • @CataFOF - port un respect mare celor de la Custom Garage , sunt super baieti , dar nu cred ca m-ar fi putut ajuta in ceea ce vreau sa fac acum
                          @Mishu , Matthias17 - o sa vedeti ca intr-o luna o sa fie cald si soare

                          Comment


                          • tutun si rabdare mihaita !
                            nu te grabi cu vara )

                            sunt convins ca vom vedea un MCV deosebit in momentul in care il vei scoate din nou pe sosea. bafta in ceea ce ti-ai propus !
                            Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                            Comment


                            • Masina a ajuns in Ghetto .. miercuri o sa revin cu primele poze

                              Comment


                              • Salut Mihaitza ! foarte tare Mcv-ul e posibil sa mai fi raspuns dar totusi te intreb cam cat ai investit in el ? Dementiale jentile. Bravo!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google