PH-87-MCV Rullz !! ( Castigator Campionat Best MCV editia 2012 )

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Thejock3r View Post
    eu stiam masina dinainte de a o sti Mihaita
    ca si modificari pana acum:
    -eliminat bandouri
    - eliminat semnalizari laterale
    - eliminat yale
    - executat praguri custom

    cateva poze si de la mine...
    doua rosii suparate, una mai frumoasa ca alta

    Comment


    • Frumos, imi place !
      Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

      Comment


      • @maestrupiersic - cred ca m-am facut destul de bine inteles .. sa arate mai bine ca inainte .. eu nu sunt pupincurist , dar singurul Logan care il consider fara defect este al lui Cosmin .. si crede-ma ca mie imi place mai mult masina aia decat iti place tie .. imi place si masina mea ca este a mea , dar a lui Cosmin e etalon ptr mine .
        @nicu_rcn - da .. am ajuns in ghetto .. si anul trecut aceiasi intentie am avut-o , dar m-am grabit .. nu regret , dar acum stiu ca masina e pe mana unui super-profesionist
        @Mishu - trebuie sa-i placa )
        @Razvan05 - incet-incet incep sa se aseze lucrurile si sunt sigur ca o sa iasa cat mai perfect pana la sfasit .. si stai linistit .. lui Cosmin i se datoreaza prea multe lucruri care le-am facut la masina
        @barbuoctav - mersi , oricum nu am de gand sa dau inapoi
        @faraonw - mersi frumos
        @gabitzu-boss - gand la gand cu bucurie .. culoarea e Rosso Alfa 130 si tot culoarea asta o sa ramana in continuare pe masina
        @Thejock3r - multumesc frumos ptr tot ajutorul care mi l-ai dat si ptr ca m-ai suportat :P , daca nu erai tu ........................
        Oricum ce sa zic .. mare om , mare caracter

        @B-53-SDP - multumesc frumos .. ma bucur ca iti place
        @hmv86 - abia astept sa imi vad masina gata si poate are timp nenea Cosmin si de o sedinta foto cu mine .. atunci sa vezi
        @Dany_DNY - ma bucur ca iti place
        Last edited by MihaitzaMCV; 1 March 2012, 09:15.

        Comment


        • masina este deosebita,pragurile sint marfa rau ,ce sa zic,SENZATIE,felicitari! Apropo(s),cit te-au costat pragurile si unde le-ai facut?

          Comment


          • Mersi .. pragurile le-am facut la Ghetto Tuning , masina este inca acolo ca urmeaza modificari la bari si alte alea .. iar ca pret pragurile m-au dus undeva la 160 sau 170 e euro ..

            Comment


            • Felicitari , super tare
              sigpic
              Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

              Comment


              • Mersi Fane

                Comment


                • Stai linistit , calmeaza-te nu am zis cu rautate. Cica... tie iti place mai mult decat mie . Doamneeeee.... Daca bati apropo la PSS da... imi place PSS mai mult. Ai ceva impotriva? Doar am intrebat pentru ca modul in care tu te-ai exprimat pe mine m-a dus cu gandul ca masina ta o sa arate mai bine ca KYS, ceea ce e aproape imposibil.

                  Comment


                  • daca a ajuns la ghetto, asa cum si tu ai spus, a intrat pe mana profesionistului, deci si daca ai vrea tu nu o sa iasa ceva urat!
                    la sfarsit o sa.i schimbi si culoarea?
                    sigpic

                    Comment


                    • @maestrupiersic - Eu m-am facut destul de bine inteles .. eu nu compar masina mea cu KYS`ul decat intr-un anumit fel .. ca vreau ca masina mea sa fie etalon printre MCV`uri , cum e KYS`ul printre berline .. in legatura cu PSS habar nu am ce zici .. daca iti place tie PSS`ul e treaba ta .. nu vreau eu sa te conving pe tine altceva .. gusturile nu se discuta .
                      Si ca apropo .. chiar daca ziceam ca o sa arate mai bine decat KYS`ul , nu ai tu dreptul sa imi zici mie ca masina mea , muncita de mine , platita de mine nu arata mai bine decat KYS`ul .. chiar daca era si cheala .. stock . Ca si chestie , unii dintre noi muncesc ptr masinile lor , nu le primesc de la parinti .. eu unul respect pe oricine tine la masina lui .. si nu o sa ma vezi pe mine vreodata ca fac vreo comparatie intre diferite masini . Dar cand o sa mai cresti si o sa fii pe picioarele tale poate o sa iti dai seama ce inseamna respectul si bunul simt .


                      @nicu_rcn - culoarea o sa ramana tot rosu alfa 130 .. am avut niste dubii , dar o sa pastrez culoarea asta

                      Comment


                      • mihaita abia astept sa o vad pe burta cum spuneai. felicitari, e deosbita

                        Comment


                        • adica....ce dubii? te batea gandul la o culoare ca a "vecinului" KYS?
                          Hai sa vedem ce o sa iasa la final, dar, asa cum spui si tu cred ca va fi etalon pentru mcv.uri!
                          sigpic

                          Comment


                          • @geo_ultras - mersi frumos ptr aprecieri .. si da , o sa fie pe burta .. amortizoarele fata le-am luat si urmeaza sa le "tiganesc" pe cele de pe spate si sa tai din arcuri ..
                            @nicu_rcn - ma batea gandul la un rosu mat .. de fapt pe nevasta-mea .. dar nenea Cosmin m-a convins ca e mai bine sa tin culoarea asta

                            Comment


                            • offf..ce ma enervezi.....ma faci sa ma simt vinovat ca acum mcv ul meu e plin de noroi..cu suspensii stok si fara jante..si asa va ramane..glumesc..
                              mult spor sigur va iesi ceva frumos..
                              bafta
                              sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                              Comment


                              • Mersi .. sincer si mie imi pare rau de MCV`ul tau .. chiar imi placea ..

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google