PH-87-MCV Rullz !! ( Castigator Campionat Best MCV editia 2012 )

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mihaitza oricum MCV-ul ramane cel mai tare pe Romania! Bafta la "next level" si abea astept sa vad ce minunetie a iesit.
    Ps. Scuza-ma ca nu ajung pe la intruniri dar pt mine e prea tarziu ora aia Duminica.... De obicei la ora ai sunt pe undeva si alcohool....
    sigpic

    Comment


    • Mersi nenea .. dupa gusturile lui nevasta-mea al tau e cel mai frumos al doilea MCV .. dupa al meu .. mult timp ma uitam prin oras sa vad MCV`ul ala alb .. iar in legatura cu intalnirile o sa mai discutam .. ca de la vara as vrea sa facem sambata seara intalniri .. dar mai e de discutat :P

      Comment


      • Abia astept sa vad cum va arata in final. Pare interesant pana acum
        sigpic
        Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

        Comment


        • Si mie mi se pare interesant .. mai ales noaptea cand o visez gata ... hhmm .. suna un pic labil ))

          Comment


          • Si al treilea cel mai frumos din Ploiesti este al meu. Glumesc!!! De fapt al meu e cel mai frumos MCV din PH nemodificat. Cu cele mai multe dotari.

            Apropo. Tare-s curios cum o sa iasa, si te astept pentru alarma. Abia se si mai incalzeste.

            Comment


            • Originally posted by MihaitzaMCV View Post
              Mersi nenea .. dupa gusturile lui nevasta-mea al tau e cel mai frumos al doilea MCV .. dupa al meu .. mult timp ma uitam prin oras sa vad MCV`ul ala alb .. iar in legatura cu intalnirile o sa mai discutam .. ca de la vara as vrea sa facem sambata seara intalniri .. dar mai e de discutat :P
              I-ti multumesc pentru apreciere ! si oricum tu MCV-ul meu il sti de mult , chiar de cand era 100% alb ca acum a mai scazut din procentaj .

              Originally posted by adicata2003 View Post
              Si al treilea cel mai frumos din Ploiesti este al meu. Glumesc!!! De fapt al meu e cel mai frumos MCV din PH nemodificat. Cu cele mai multe dotari.

              Apropo. Tare-s curios cum o sa iasa, si te astept pentru alarma. Abia se si mai incalzeste.
              Adicata cum adica nemodificat ? Toate dotariile alea sunt modificari ... ca nu a fost de fabrica asa si oricum pot sa fac pariu ca intr-o buna zi o sa o transformi si la exterior dar o sa fie surpriza....
              Last edited by ciprianeduard; 5 March 2012, 22:48. Reason: Automerged Doublepost
              sigpic

              Comment


              • Asta iti garantez. Niciodata. O sa ramana asa cum s-a nascut. Ce am modificat a fost numai piese si accesorii de origine (in afara de termometru din bord) Restul , jante, ornament bara fata, incalzire, oglinzi retrovizoare s.a. au fost toate originale. Urmatoarea faza cred ca o sa inlocui plansa bord cu una PH2. Tot originala. Pe afara nu o sa fac nicio modificare. Imi place asa cum e. Mult succes lui Mihai si tie la modificari.

                Comment


                • nu e altu ca mcv-ul lui mihaitza,sincer e ''DEMENTIAL"
                  culoarea imi place la nebunie,modificarile sunt la locul lor,multe inainte si frumoase mihai! asteptam poze cu el cand e FINISH cu ghilimelele de rigoare
                  Logan Forum consiliaza nu si repara!
                  [/SIGPIC]

                  Comment


                  • @Andr33y4Kry - mai e putin .. sper sa faca senzatie

                    Comment


                    • Masina am scos-o din Ghetto si am dus-o la vopsit .. o sa pun cateva poze din timpul modificarilor si maine cred ca revin cu poze cu produsul final ..
                      Oricum am fost foarte multumit de calitatea lucrarilor .. a fost ireprosabil .
                      Attached Files

                      Comment


                      • cred ca nu vei dormi in noaptea asta )
                        Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                        Comment


                        • Dorm bine .. visez frumos .. abia astept sa o vad gata

                          Comment


                          • o sa iasa foarte bine...stiu ce am vazut

                            Comment


                            • Mihaitza ma inbolnavesc eu ca nu mai am rabdare... imi dau seama prin treci !
                              O sa iasa ceva tare, imi place la nebunie ce vad acolo. Ce culoare ne pregatesti?

                              Daca vrei sa renunti si la minerele exterioare de deschis usile iti pot face eu deschiderile electrice.
                              Last edited by MihaitzaMCV; 15 March 2012, 08:31.
                              sigpic

                              Comment


                              • hai mai repede cu ea
                                Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                                Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google