PH-87-MCV Rullz !! ( Castigator Campionat Best MCV editia 2012 )

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • punei colant la toti stalpii

    Comment


    • Nu nu .. nu imi place cum vine .. am vazut un MCV rosu ca al meu si avea colant la stalpi si nu mi-a placut .. nu poti sa te caci in gustul omului ..

      Comment


      • Si eu sunt de parere ca ar arata mai bine cu colant pe stalpi, in rest imi place masina ca este ingrijita. Succes in continuare la modificari!

        Comment


        • domnu`dai cromu jos de la geamuriparca nu da bine

          Comment


          • Muscati ma limba )

            Comment


            • haijos cromu`

              Comment


              • Crede-ma ca am cautat ceva timp cromuri pt MCV .. ca sunt mai mari la usi .. in special pe spate .. si se vad frumos .. parerea mea ..

                Comment


                • arata bine cu exceptia lipsei colantilor,a aerbag ului pasager si a barelor pusa pe barele originale
                  AdY_JmL_2015

                  Comment


                  • puteai si tu sa intorci pozele
                    sigpic
                    Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                    Comment


                    • @Fane .. Nu imi permite conexiunea momentan sa le pun rotite .. dar o sa le atasez maine probabil ..
                      @icstrem_no1 .. ai dreptate despre airbag pasager .. iar barele de sus nu le dau jos ca de asta mi-am luat MCv .. sa am o masina utila .. eventual sa car si ceva pe ea .. cu toata ca in 2 ani nu am pus de 2 ori ceva pe ele .. dar in fine .. nu e masina de liniute .. e masina de familie .. iar autocolant pe stalpi nu pun ca nu imi place ..

                      Comment


                      • mai vinzi kitul xenon???

                        Comment


                        • Noile modificari ale masinii .. dupa o rasturnare pe dn1 a intrat in service .. in 2-3 saptamani revin cu poze si schimbari mari :

                          1.Bara fata+spate+bandouri vopsite in culoarea caroseriei
                          2.Oglinzi prestige
                          3.Faruri Street Storm + xenon
                          4.Arcuri sport
                          5.O culoare mai frumoasa .. inca nu m-am hotarat ce culoare sa-i dau
                          Attached Files

                          Comment


                          • pffff:| pare rau cum ai reusit ?

                            Comment


                            • Bine ca esti intreg , dar cum ai reusit ?? ce viteza aveai ??
                              sigpic
                              Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                              Comment


                              • @Mishu - s-a intamplat .. fa ce te-am rugat pzzz
                                @FANE_CLK - l-am evitat pe unul si am derapat .. si eram intr-o curba .. am derapat si m-am rasturnat .. conteaza ca nu a fost nimeni ranit .. in rest nu conteaza .. fiarele sunt fiare .. si traiasca CASCO si spaga in Romania

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google