Pick-up

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bulgaru:l-am vopsit reprezentanta.insonorizant,plastofix,negru toate de la ixell.
    nicu:diferenta la bataie,dar proba de drum inca nu.am specificat ca nu am scaune si volan.
    sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

    Comment


    • Cum spuneam si in PM...nu te lasi deloc...Aproape ca m-as muta in Craiova sa stau pe langa tine si sa mesterim la masini...
      Zambeste! Maine poate fi mai rau...

      Comment


      • Manolo:aici la Craiova este mai nasol,iti garantez ca este mai bine la Bucuresti.nu ca nu as vrea sa mesterim,sunt alte motive.eu tanjesc dupa intalnirile voastre.
        sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

        Comment


        • prea frumos!!felicitarile mele inca o data pt investitie!sper sa apuc sa fac sie u aceeasi operatiune!
          Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

          Comment


          • mersi Alex,ai fugit de la operatia asta.''numai iubirea,doar iubirea''.adu-ti aminte de melodia lui PEPE.
            sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

            Comment


            • Originally posted by leo_negrescu View Post
              bulgaru:l-am vopsit reprezentanta.insonorizant,plastofix,negru toate de la ixell.
              nicu:diferenta la bataie,dar proba de drum inca nu.am specificat ca nu am scaune si volan.
              ba da, ai specificat, dar eu daca as fi fost in locul tau sti ce as fi facut? puneam un tamburel cum avea jokeru cand a vopsit masina si tot o incercam
              si ca sa vezi ca nu te mint, anul trecut cand am montat o placa de bord cu consum instant am iesit sa testez, nimic neobisnuit pana aici, insa faza tare a fost ca am testat.o la mine pe straduta, jor era polei, am dat in ea sa ajung la 30km/h, si.... intr.o curba "drumul s.a facut in dreapta" si eu in sant (bine, nu era foarte mare pentru ca am reusit sa scot masina foarte repede fara ajutor) )))))))))))))))))
              sigpic

              Comment


              • Felicitari Leo ptr lucrare arata bestial si merita toti banii ca sa zic asa. Dupa cum vad sunt si altii care impartasesc ideea mea cu taburetul in locul scunului de la sofer pentru niste teste "la cald".
                Mai este mult pana departe ...sigpic

                Comment


                • azi am vazut cum se refac scaunele.
                  Attached Files
                  sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                  Comment


                  • Din ce vad in poze...o sa iasa senzatie

                    Comment


                    • am auzit ca o faci turbo pana la regionala

                      Comment


                      • abia astept,multumesc de aprecieri.oricum am negociat niste preturi pt clogan club cu baiatul respectiv.doua poze cu volanul.am lasat si cotiera la imbracat.
                        Attached Files
                        Last edited by leo_negrescu; 3 March 2012, 23:50.
                        sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                        Comment


                        • frumos frumos, felicitari
                          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                          Comment


                          • mersi Tudore.
                            sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                            Comment


                            • Abia astept sa-ti vad Pickup-ul la regionala
                              sigpic
                              Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                              Comment


                              • o sa il vezi Fane,numai ca nu va avea bara spate.nu este gata.
                                sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google