Pick-up

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • acum imi dau seama ca a fost votat ca fiind oribil.totusi multumesc si pentru asemenea apreciere.
    sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

    Comment


    • tu ce credeai , ca o sa ai numai 5 stele si voturi pozitive ?
      mai baieti , traiti in romania , bagati`va mintile in cap , nu mai umblati cu povesti de adormit copii. (sper ca sti din ce am citat)
      ps. bagi poze si noutati ? ca vad ca ti`ai incalcat cuvantul si ai scris iar aici.

      Comment


      • o sa va urmaresc zilnic,sa vad aberatiile pe care le scoateti.oricum 85 la suta din voi,nu stiti cu ce se mananca asa ceva.Probabil faceti asta din lipsa de ocupatie.Romanul daca nu jigneste nu se simte bine.
        sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

        Comment


        • ia zi`ne frumeosule cu ce se mananca , ca vad ca esti cu 7 clase peste toti astia 85%.
          daca tu pui botu` la unu care zice ca e masina de carat , e strict problema ta .
          si pana la urma , daca iti ei un dulap , cu ce il cari ? cu carucior de butelii ?

          Comment


          • Loganul berlina e dulap iar Loganul pick-up este masina de marfa, de carat, de muncit, asa a fost conceputa. Asta e problema?
            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

            Comment


            • hai mah omule ce naiba, te iei de un vot dat de cine stie naiba ) un vot, unu singur a fost...pai daca toti faceam asa la fiecare critica/vorba aruncata/vot aiurea pai era gol la my ride..incepusesi bine si te ai oprit de la o copilarie...si daca o modifici nu mai poti sa cari cu ea sau care e problema? daca are bad boy nu mai poti sa folosesti bena sau ce? hai lasa prostiile si zi ce ai mai facut, pentru aia 15% avizati )
              sigpic

              Comment


              • eu am ramas in urma, ce vot ? ))

                oricum mie mi se pare masina foarte ok cum ai facut-o , nu inteleg de ce te-ai suparat. daca ti-a zis cineva anume ca e masina de carat , da este, dar asta nu inseamna ca nu ai voie sa o infrumutesezi dupa bunul tau plac. hai spor la modificari, lasa supararile si ignora frustratii.bafta
                " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                Comment


                • acolo la evaluare thread are un singur vot pentru oribil...nu stiu cine de pe forumu asta tine cont de chestia aia, unde poti sa te evaluezi si singur, deci un mare nimic care a venit odata cu softu...daca termina cu prostiile astea, poate sa scoata ceva foarte misto si unic din pick-upu asta..daca nu, sa mi vanda mie jantele si gata)
                  sigpic

                  Comment


                  • leo:baga mare sa moara dusmanii) masina tre sa iti placa tie,nu altora!sunt banii tai care intra in masina.....si apropo are alta masina de scule si de "carat".....cum zic unii cu motor de 1.4 )
                    Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                    Comment


                    • Parerea mea este ca masina fiind a ta in primul rand trebuie sa iti placa si tie si pe urma si celorlalti.
                      sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                      Comment


                      • --GEO-daca vrei ti le dau gratis, mesajul e altul.
                        pipan:mersi.
                        B-53-SDP:stiu ce inseamna DACIA.
                        sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                        Comment


                        • Calmati-va. Pe forumul asta ar trebui sa fim prieteni, nu sa ne certam in prostie.
                          sigpic
                          Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                          Comment


                          • Mie imi plce Loganul PICK-UP.
                            PS: Iti dau un sfat. Incearca sa ii faci , fata ca la PH2. sau macar blocurile optice sa le schimbi . Arata bine.

                            Comment


                            • si suportul oglinzii contine ceva sau e doar de decor?

                              Comment


                              • Arata bine masina!
                                Am citit toate posturile si vad ca ai pus ceva suflet acolo...Deci nu te lasa si continua.
                                Sunt sigur ca nu sunt singurul care vrea sa vedem si alte modificari si de ce nu, sa ne inspiram din ce faci tu.
                                Bafta in continuare!
                                Zambeste! Maine poate fi mai rau...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google