pierd garantia?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pierd garantia?

    salutare...mi-am pus in gand sa imi iau o toba sport de inox... problema e ca dak o pun o sa pierd garantia ? ? ? spuneti-mi va rog...toba mia ajuns deja acasa ,...

  • #2
    pierzi garantia la toba care ai dat-o jos de pe masina,plus ca am mai auzit faze ca s-ar pierde la tot traseul de evacuare..pentru ca e dintr-o bucata...eu n-am avut nicio problema,am toba de 1 an aproape
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • #3
      sdar

      dar daca ma duc cu toba si cu masina la Redac ( dealerul autorizat) ei imi vor montao???

      Comment


      • #4
        Nu cred ca ti-o monteaza, dar de ce nu o montezi tu daca stii sau la alt service? Ca nu pierzi garantia la masina, daca e, in cel mia rau caz, pierzi garantia pe toba veche si catalizator.
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • #5
          monteaz-o tu si stai relaxat
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • #6
            sal

            vedeti voi...tata a cumparat masina asta...si stiti si voi cum sunt asteam mai batrani cu garantiile si cu astea....si lu tata ii e frica kk o sa imi pierd garantia...la alt service autorizat mi-or montao??

            Comment


            • #7
              ti-o monteaza..da posibil sa iti ceara niste preturi de puneai tot traseul de evacuare )
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • #8
                )

                ) asta nu ar fi ceva iesit din comun pentru REDAC ....apropo...am fost la magazinul autorizat al lor...si am vazut cica un Kit Sport...care era format din 2 praguri mici 2 prelungiri de spoiler si o grila din plastic... pretul sper s anu va socheze... 13 milioane... deci era chiar Jalnic...asa ca astea mi-ao cere mai mult decat am dat pe toba

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google