Piese lgn - preturi Vitan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • emblema 1.2 mpi 16v ati vazut?sau stiti pe unde gasesc?va multumesc.

    Comment


    • salutare! prin vestitul Vitan cam pe la ce preturi se pot gasi niste sprituitoare pentru far.
      daca se poate un raspuns(eventual si o poza)..
      multam mult
      Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

      Comment


      • Amortizoare spate pentru un logan la ce pret sunt?
        My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

        Comment


        • cauta aici poate te incinta preturile
          Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

          Comment


          • Cine imi poate spune un pret pt contactele de la usile spate.Am varianta ambiance.As avea nevoie pentru a-mi monta o alarma si fara ele stiu ca nu sesizeaza daca e deschisa una din usi.
            Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

            Comment


            • am luat si eu contactele alea erau parca 10 lei mufa nu am gasit amlipit firele direct pe papucii

              nuca schimbator tip sandero cap cromat 30 de lei am gasit ieri
              Last edited by alexutzzu; 15 May 2010, 22:10. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • contactoarele eu le-am luat in toamna cu 8 lei bucata. mufa nu gasesti de cumparat, decat de la dezmembrari. dar acolo mi s-a zis ca nu dau decat tot 'kit'-ul. mergi la un magazin de electrice si iei papuci 'mama' cei mai mici parca. si intra acolo exact ca 2 mufe mici, si nu fac masa intre ei.
                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                Comment


                • am si eu o intrebare,,,,coloana volan de ph2 reglabila se gaseste prin vitan si un pret estimativ daca se poate

                  Comment


                  • Salutare,
                    un far stanga fata de Logan 1.6 Preferance (PH1) nou, la cat s-ar duce in Vitan? Am gasit pe net la 95 lei buc., sigilat, importat din Turcia...
                    multam de sfat!

                    Comment


                    • 170 lei original

                      Comment


                      • Ornament portbagaj

                        Unde pot gasi ornament portbagaj pt Logan, acela model nou, care vine la baza?
                        Pe la dezmembrari prin Ploiesti stie cineva o adresa?

                        Comment


                        • deflectoare de aer pe la ce pret ati vazut in vitan? si cum sunt? set comlet, doar fata, doar spate?

                          deflectoare de aer pe la ce pret ati vazut in vitan? si cum sunt? set comlet, doar fata, doar spate? pt ph2

                          de asemenea stiti cumva daca gasesc sigla cu 1.6 16v? si la ce bani?
                          merci
                          Last edited by RADU 1.6 16V; 20 July 2010, 20:37. Reason: Automerged Doublepost
                          Dacia Logan Laureat, 1.6 16V 105cp, Bleu Electrique

                          Comment


                          • salut,imi tre si mie un butuc pt portbagaj.am logan 2009 cu buton...cam la ce pret as gasi pe la dezmembrari sau in vitan si cam cat ma costa sa dau comanda de unul nou?? multumesc...

                            Comment


                            • Protectie aripi gasesc pe undeva?
                              ECUFix
                              Please don't visit my homepage!

                              Comment


                              • Buton cu impuls geam electric 70 lei;
                                Aparatori aripi mai inalte 60 lei;
                                Calculator injectie (fara soft) 250 lei;
                                Supape 200 lei;
                                Galerie admisie 200 lei;
                                Capacele de protectie butuc roata (ca la van/pick-up) 35 lei...erau aruncate sub tejghea, vanzatoarea nu stia ce sunt alea ))
                                Amortizoare Monroe gaz 90 - 120 lei...sunt mai multe modele G7203/23991 8200 807 029-A etc;
                                Bieleta inferioara (antirasturnare) 50 - 120 lei...sunt unele "vapor-made" si unele renault cu niste coduri 6001 549 205 / 8200 575 641 ;
                                Set becuri 35 lei;
                                Capace roti mini (van/pick-up) 40 - 50 lei bucata !!!???;
                                Extractor/difuzor bara spate 100 lei (era ceva foarte artizanal, nu as cumpara...) ;
                                Brat stergator model nou 80 - 120 lei;
                                Sigla Dacia fata/spate, model nou/vechi 30 - 40 lei;
                                Cui percutor Sandero/Logan ph2/Duster 30 - 40 lei;
                                Ceasuri bord 120 - 150 lei;
                                Janta tabla 80 - 120 lei;
                                Janta tabla argintie (van/pick-up) 100 - 120 lei;
                                Set jante Sinaia/Bran 1200 - 1400 lei;
                                Keyboard error or no keyboard present.
                                Press F1 to continue or DEL to enter setup...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google