Pool logan vt - Castigator MishuRS

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    votat mishuRS
    Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

    Comment


    • #17
      si eu am votat pe mishu . prea tare masina. vopseaua imi place la nebunie, i-am zis si lui mai demult )

      si imi place aspectul clean la nebunie !

      simplu si eficient !
      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

      Comment


      • #18
        votat mishu

        Comment


        • #19
          mishule...esti tare frate; poate candva va aparea una asa ca ti-ai imaginat-o tu

          Comment


          • #20
            votat keket, i-mi plac farurile, jantele si ador culoare.
            + imi pare mai practic si ieftin sa pastrezi manerele de pe portiere, poate vreodata vrei sa si intri in masina.

            Comment


            • #21
              votat mishulica . place la nebunie culoarea
              Nu-i bai...

              Comment


              • #22
                scuze de off. dar sunt multi care au portiere clean ( vezi ggd, si cu telecomnda se intra in masina si mai e o modalitate "secreta" )) )
                " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                Comment


                • #23
                  E calumea dar de fapt e cel mai greu de realizat.Numai vopseaua ar costa o "caruta" de bani.Si sunt atatea detalii...da toata lumea sare pe culoare.
                  Last edited by vdmihai; 27 July 2010, 16:48.
                  sigpic
                  !

                  Comment


                  • #24
                    poti sa o si foliezi in culoare respectiva

                    Comment


                    • #25
                      votat keket, e ceva deosebit, prea multe clean
                      culoare super faina si o fata si praguri iesite din tipar.
                      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                      Comment


                      • #26
                        nu cred ca a mea e cel mai greu de realizat

                        al lui agentionesc cred ca e cel mai greu de realizat

                        Comment


                        • #27
                          scuze de offtopic: Eu am zis ca a lui MishuRS e cel mai usor de facut, de ce ?
                          1. Manerele se scot usor, se astupa cu fibra de sticla la fel ca si bandourile, circa 600lei
                          2. Capota nu e greu de tras peste faruri, circa 300lei
                          3. Nu e greu sa pui folie pe geamuri si oglinzi, sunt 350lei
                          4. Jantele pe 18" maxim cat incap pe logan, modelul ala copie sunt undeva la 2500lei si sunt negre cu buza polisata(care o faci portocalie),deci maxim 300lei (anvelope undeva la 2000 lei NOI)
                          5. Proiectoarele de scos nu e greu ... dai bara jos, dai proiectoarele cu tot cu plastic jos, pui fibra si astupi gaura... circa 200lei
                          6. Pragurile sunt maxim 300lei de facut din fibra
                          7. Neoanele costa maxim 600lei, unele mai de firma
                          8. Vopsitorie cu vopsea proprie, maxim 2500lei

                          TOTAL: 600 + 300 + 350 + 2800+ 2000 + 200 + 300 + 600 + 2500 = 9650lei

                          E adevarat ca la banii astia gasesti sa cumperi un logan ... dar cine mai are ca al tau ??
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Si cum mai deschizi masina? Trebuie sistem cu telecomanda si un modul de urgenta in caz de nefunctionarea sistemului de deschidere!
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              cu ranga
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                sunt masini fara manere la usi....si ei se descurc;)intra in masina

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google