Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Divide et impera spusera latinii, demuuult!

    E mai actual decat oricand.
    Pe baza acestui slogan se desfasoara jaful in Romania si nu numai...
    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

    Comment


    • Ieri am trecut prin Mol sa verific un pic rotile si Tempo Plus 95 era 5,11 ron , la Petrom inca nu am fost , am alimentat inainte de rev
      sigpic

      Comment


      • credeti voi ca o sa scada? ieftinesc cu 10 bani cresc cu 20)cam asta e ritmul

        Comment


        • MOL Salajan - 5.74lei/L. EVO Euro 5.
          Just Hold Onnnnnn....

          Comment


          • ieri - AutoMat braila 4,95 lei/L
            sigpic

            Comment


            • Azi , Mol - diesel 5,07 lei/L
              sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

              Comment


              • Azi Petrom Tg-jiu 95 4.93/l.

                Comment


                • 50 la suta din petrol este extras din Romania, restul de 50 se importa. Cei care au vandut resursele noastre sunt cei vinovati. Dar la spaga luata cred ca ei stau linistiti acum. Se vorbeste prin targ ca ar fi vreo 18 miliarde de euro, bani negri ascunsi in conturi in Elvetia. O fi adevarat?? Dar cred ca toti stim raspunsul. Rusii sunt o superputere acum pentru ca isi exploateaza cu cap zacamintele de gaze si petrol. La noi, nu se poate. Asta este. Ceea ce ma distreaza este o replica pe care mereu o aud. Cand cineva se plange ca tara merge de rapa, incheie cu urmatoare fraza: Dom'le si i-am votat, dom'le.. Asta este. Eu personal cred ca cei vinovati vor plati in lumea de dincolo, aici e prea tarziu.

                  Comment


                  • La noi nu se poate pt ca romanu-i spagar din gena.
                    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                    Comment


                    • dragii mei, eu acum plec la benzinarie cu o sacosa de marunt, sunt alaturi de voi, haideti!
                      lipsa text

                      Comment


                      • vezi sa nu-ti dea aia cu sacosa in cap daca te duci singur

                        Comment


                        • Logan Club Ploiesti a participat azi alaturi de alte cluburi din Ploiesti la un protest impotriva scumpirii carburantilor . La boicot au participat peste 30 de masini si am blocat benzinari PetrOMV de la iesire spre buzau aproximativ 2 ore . E a treia oara cand membrii LCP participa la astfel de manifestari . Sper sa ne strangem din ce in ce mai multi si poate-poate cineva o sa ne asculte .. si poate ceva o sa se schimbe ..
                          Nu stiu cat de naiva pare afirmatia mea .. pt ca nu sunt genul de persona optimista care crede ca s-ar schimba ceva in Romanika (in bine) , dar trebuie sa luam atitudine la un moment dat .. asa nu se mai poate !
                          Sper ca si celelalte cluburi din tara sa se solidarizeze si sa facem serios !
                          Multumesc !

                          Comment


                          • am mai gasit ceva, bravo fratilor!!!
                            link
                            sigpic

                            Comment


                            • 5,77 lei carrera 100+ omv electroaprataj (aseara)
                              Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                              Comment


                              • LUKOIL-5.98 de 95....
                                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google